• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstiharede renkler görmek

Bıdar Özmen

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hocam istihare namazı kılıp rüyamda pembe renk çiçeklerle dolu bir ağacın önünde resim çekilirken siyah renk feraceli biri bana sarılıyor gördüm, hayır mı şer midir acaba. İkinci olarakta başka birşey için yattım onda da bordo mavi, krem siyah renk çanta gördüm. Birde araba geri geri yola doğru gidiyor yoldan birsürü araba geçiyor ama arabaya kimse çarpmıyor. Nedir anlamı hocam hayır mı şer mi? Allah razı olsun şimdiden.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Hocam istihare namazı kılıp rüyamda pembe renk çiçeklerle dolu bir ağacın önünde resim çekilirken siyah renk feraceli biri bana sarılıyor gördüm, hayır mı şer midir acaba. İkinci olarakta başka birşey için yattım onda da bordo mavi, krem siyah renk çanta gördüm. Birde araba geri geri yola doğru gidiyor yoldan birsürü araba geçiyor ama arabaya kimse çarpmıyor. Nedir anlamı hocam hayır mı şer mi? Allah razı olsun şimdiden.
Direkmen, hayırdır, hayır değildir diye özetleyeceğim ben:

Pembe renk çiçekler: hayırdır.

Siyah renk feraceli birisinin size sarılması: hayır değildir.

Bordo mavi ve siyah renk çanta görmek: Bordo mavi, hayır, siyah ise değildir.

Şu istihareden, neye niyetlenmişseniz hayır olmadığını söyleye biliriz. Çünkü çok garip ki, ne hayır geliyorsa, ardından siyah, yani şer, karanlık, yas sizi kaplıyor. Sanki, birisi sizin mutlu olmanızı istemiyor gibi. Yani bir işi tam yapacaksınız, ama yapamıyorsunuz.

Şu araba konusuna da gelelim isterseniz:

Arabaların geri geri gitmesi, genellikle hayra yorulur, mevkiye, çok büyük başarıya yorulur.

Kimseye çarpmaması, çok hayırlı, güzel günlere işarettir.

Bıdar Özmen

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun hocam rüyamdaki renkleri gördüğüm sırada yazmadım yani siyah sonda değil öyle olunca manası değişir mi ?sanırım siyahı en son yazdığım için mi yaş kaplıyor dediniz?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Allah razı olsun hocam rüyamdaki renkleri gördüğüm sırada yazmadım yani siyah sonda değil öyle olunca manası değişir mi ?sanırım siyahı en son yazdığım için mi yaş kaplıyor dediniz?
hani "hep sonradan bir kötülük kaplıyor" diye dedim ya, işte sonda siyah olduğu için öyle dedim.
evvelde siyah sonda beyaz ise, mana değişip tam tersine dönüşür (yani, sıkıntıların bitimi, hayır).

Üst Alt