İstihare rüyasını yorumlamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ebu-la-şey

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyası

Selamun aleyküm hayırlı günler.
Ben evlenmek amacıyla gorusmek isteyen kisi icin istihareye yattim. Her seferinde farkli seyler gordum. İlkinde iki canta birisi siyah digerini bilmiyorum, ikincisinde iki bebek -, digerinde iki köpek, en sonda kırmızı güller. Kafam çok karısti yorumlarsaniz cok memnun olurum.Allah razi olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, hayırlı günler.Rüyaniz hayr olsun.
evlenmek amacıyla görüsmek isteyen kisi icin istihareden önce İstişare edin..
İstişare Ehil kimselerin meseleyi enine boyuna konuşup düşünmeleri ,o insani bilenlere sormayi ,sonunda vardıkları bir sonuç ..Bu sonuç hem aklın, hem mantığın, hem de ilmin icabı olacak seviyede olur.

Meseleyi istişareye iştirak edenlerin akıllarıyla da düşünmek, gözleriyle de görmek, ilimleriyle de nazar etmek., herhalde sağlam bir incelemedir. Biri yanılabilir, ikincisi görmeyebilir, ama hepsi de aynı yanlışa düşmezler.
Bundan sonrası ALLAH’a tevekküldür.

Esasen bu gibi hayati konularda en sağlam tedbir, tarafların birbirlerini gerçek hüviyetleriyle tanımalarıdır. Olmayan vasıfları var gösterip de sonunda sürprizle karşılaşmamalıdır.

Rüyada görülen çift şeylere çok dikkat etmek, iyi yorumlamak gerekir.
Rüyaniz ;dengeyi, huzuru, anlaşmayı ,arayışı , belirsizlik,iki karar ,iki insan,İki Dünya arasında kalmayı simgeler. selametle..

ebu-la-şey

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun çok sağolun ama tam olarak nasıl hareket etmem gerektiğini anlayamadım çift şeylere dikkat etmek gerekir derken olumsuz bir manamı çıkıyor , iki dünya arasında kalmak ne anlamda onu da açıklayabilir misiniz? selametle.

burcin5454

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyam

Selamunaleykum. Ben hayatimdaki kişinin benim ve ahiretim icin hayirli olup olmadigi ile alakali istihareye yattim ve rüyamda ikimizde siyah tişört giymisiz, onun tisortunun uzerinde yukari bakan kirmizi ok sekli, bende de yesil ok sekli gordum ayni sekilde. Anlamini ogrenebilirmiyim ?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam, Rüyaniz hayr olsun.
evlenmek amacıyla görüştüğün bu insan için istihareden önce İstişare edin..
İstişare Ehil kimselerin meseleyi enine boyuna konuşup düşünmeleri ,o insani bilenlere sormayi ,sonunda vardıkları bir sonuç ..Bu sonuç hem aklın, hem mantığın, hem de ilmin icabı olacak seviyede olur.

Meseleyi istişareye iştirak edenlerin akıllarıyla da düşünmek, gözleriyle de görmek, ilimleriyle de nazar etmek., herhalde sağlam bir incelemedir. Biri yanılabilir, ikincisi görmeyebilir, ama hepsi de aynı yanlışa düşmezler.
Bundan sonrası ALLAH’a tevekküldür.

Esasen bu gibi hayati konularda en sağlam tedbir, tarafların birbirlerini gerçek hüviyetleriyle tanımalarıdır. Olmayan vasıfları var gösterip de sonunda sürprizle karşılaşmamalıdır.

Rüyanizin yorumu;önemli bir meseleyi çözüme kavuşturmadan evlenirseniz korkarim ki;ailesi ile sorunlar yaşayabilirsiniz..

"rüyamda ikimizde siyah tişört giymisiz"
siyah rengin kimi durumlarda bu rengin asli bir Renk olması sebebiyle kemalata ve kâmilliğe, kimi durumlarda keder ve sıkıntılara; bazen örtünmeye, örtünerek kendini saklamaya;kişilerin karanlık yönlerini için işaret eder.

Kırmızı Ok İşareti ;
olayları,kavga ,tartışma ile yön verip ,çözmeye çalışan...
Yeşil Ok İşareti;
olayları,sorunlari sessiz, sakin, huzurlu bir ortamda yön verip ,çözmeye çalışan..
HAKKINIZDA HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam confusion, Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada kaçmak ,Kovalanma rüyaları ;
genellikle günlük yaşam tarzınız içindeki endişe duygularından kaynaklanır.
Günlük hayatımız içindeki endişe ve baskılara tepki verme şeklimiz genellikle kovalanma rüyaları şeklinde ortaya çıkar....
Rüyada kaçmak, yüzeysel anlamda; yaşanan bazı olaylardan ve bilinçaltını rahatsız eden düşüncelerden kaçmak ve uzaklaşma isteği olarak yorumlanır.

Koşmak ,kacmak, saklanmak çevremizdeki fiziki tehlikelere karşı içgüdüsel olarak verdiğimiz bir tepki ve reaksiyondur!

"dışı daha bitmemiş bir bina görüyorum "
kendinizi ruhsal ,duygusal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder.
Rüyada görülen inşaat yeni bir enerji dalgasına büyümeye hırsa ve güven yenileme anlamlarına gelir.

Zamansız ve gereksiz üzüntü ve endişelere,insan hep bir inşaat halindedir hep kendini daha iyi inşaa etmeye, çalışmasina alamettir..
Siz, bu evliliğe maddi, manevi ,ruhsal olarak hazır değilsiniz...

"öyle böyle değil illaha takıcak "
Her şeyin bir zamanı var!Zamansız hiç bir şey zorlayarak olmaz!! Zamanınızı iyi kullanın ....Çünkü zaman hayatın ta kendisi....

Rüyada maymun görmek;
aldatma, riyakar, menfaatci, yaramaz ,oyun, dolan, maymun iştahlı olan kişilere işler ve yalan söze işaret eder...çevrenizde dalkavuk insanlar olduğuna ve bunlara gereksiz yere güvendiğinize Tedbir, Temkin Ya Hu...

Bir imtihandan ,bir sıkıntıdan geçiyorsunuz,ama bu olanlar ve olacaklar size bu konuda ne yapmanız gerektiği konusunda rehber olacak size bir ders verip size olgunlaştiracak..

kafan çok karışık iken yaptığın seçimler sizi daha sonra üzebilir... kafanız karıştırıyorsa belli ki bu sevdada,ilişkide yada sizde bir eksiklik var demektir..
kendinize biraz zaman verin ki belki ki kafanız durulur..

çabuk karar vermene gerek yok,kafam karışık demişsin,ilk önce kafanı toparlarsan iyi olacak,sonra pişman olma ha sakın.

her şeyde ve her şerde bile bir hayır vardır...
hayat sürprizlerle doludur, ne getireceği belli olmaz...bazen "keşke" dediğimiz ileride "iyi ki" diyebiliyoruz...mevlam ne eylerse güzel eyler
Mevlam neyler ne eylerse güzel eyler ..Rabbim her daim hakkımızda hayırlısını nasip eylesin...selametle..

bktcvk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyam hakkında

Selamünaleyküm;
nerden, nasıl başlasam bilemiyorum. Ben, evlenme planları kurduğumuz erkek arkadaşım için istihare namazı kıldım. Kafam o kadar karışık ki aklımı kaybedicek gibi hissediyorum, psikolojik olarak çökmüş durumdayım. Ailem ilişkime olumlu bakıyor fakat bir arkadaşım olumlu bakmıyor. Benim de kafamda sorular var ve bu yüzden istihare namazı kıldım. Gerçekten çok garip, yorumlayamadığım bir rüya gördüm.
Rüyamda aynı ayçiçek tarlasındaki gbi tek bir farkla bordo gül tarlası gördüm. Güllerin hepsi solmuş bir vaziyetteydi. Daha sonra oradan ayrıldım ve sadece renk tabelası gördüm. Biri yeşil, biri kırmızı. Yeşil hayırdır; kırmızı ise hayırsız iş. Ben bu rüyamı nasıl yorumlamalıyım ne olur Allah'ın aşkına, Allah rızası için bana yol gösterin. Dayanamıycak gibi hissediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum Allah razı olsun..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam,Rüyaniz Hayr olsun..nerden mi başlasanız en iyisi kendinizi toplamaktan başlayın...
Rüyalar,insanin, İçinde Bulunduğu ruh halini ve psikolojisini anlatir..
bildiğiniz gibi üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ,korkulariniz,ve sevinçleriniz ,beklentileriniz,ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.
bu rüya içinde bulunduğunuz ruh halinizin bir yansıması da olabilir...
Psikolojik olarak çökmüş bir insanin ne rüyasi nede kararları sağlıklı olabilir............

"Ailem ilişkime olumlu bakıyor fakat bir arkadaşım olumlu bakmıyor"
aileniz mi yoksa bu arkadaşınız mı evlenecek..önemli olan bu ilişkinize siz nasıl bakıyor ve görüyorsunuz..?

Size hayati bir nasihat vereyim hayatınız boyunca ne karar verirseniz verin ama muhakak sizin kendi iradeniz ile karar verin sevin, ayrılın, evlenin ama sizin kararınız ile olsun yoksa Ömür Boyu Keşkeler ile yaşarsınız,Keşkelerle yaşamak zordur ! !

Şu an içinde bulunduğunuz ortam ve şartlar Sağlıklı ,mantıklı düşünemiyorsunuz...
bu olayı şimdilik rafa kaldırın...Mevlam Görelim Neyler / Neylerse Güzel Eyler ...
Düşüncede kördüğüm olma ki,fiilinde kösteklenmeyesin.

Rabbim herşeyin hayırlısını istemeyi öğretsin bizlere..Allahu Tealadan her şeyin hayırlısını dileyin..
Selametle..

bktcvk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ben çok teşekür ediyorum size, mesajım cevaplanmadı sanıp tekrar bir mesaj gönderdim ama site biraz karışık geldiği için sanırım böyle oldu kusuruma bakmayın ne olur.. Ben namazlarımda hep hayırlısı olsun diye dua ettim inşallah vereceğim kararlar da hayırlı olur.. Yorumunuz için tekrar teşekkür ediyorum. Allah'a emanet olun..
Ne güzel söylemişsiniz öyle. Düşüncede kördüğüm olma ki, fiilinde kösteklenmeyesin.. Tekrar çok teşekkür ediyorum..

angelll16*

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyasında gömlek görmek.

Selamunaleyküm. Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum. Ve rüyamı anlatmaya başlıyorum. :) Aylar önce kafamı kurcalayan bir konu hakkında istihare yapmıştım. Ve bu istihare sonucunda bazı rüyalar gördüm. Rüyamda sevdiğim kişiyle yemyeşil bir bahçede uzanıyorduk,çok eğleniyorduk. Sonra birden kar yağdı etraf bembeyaz oldu. Çok mutlu olduk kar oynadık. Ertesi gün devam ettiğimde yine ikimiz birlikteyiz. Bembeyaz bir kundağa sarılmış küçük kız bebek gördüm.Masmavi gözleri vardı ve ikimiz o bebeği seviyorduk. Son olarak bu sefer tek başına kapkaranlık bir yerdeyim. Önümde beş tane kuyu var. Çok korkuyorum o kuyulardan. Ve hepsinin önüne geçip Ayet-el Kürsi okuyup üflüyorum. Ondan sonra uyanıyorum. Bu rüyalardan uyandığımda içim huzurla dolmuştu,hiç sıkıntı yaşamadım. Soracak kimsem olmadığı içinde soramadım. Hayra yormaya çalıştım. Şu son zamanlarda aynı konu hakkında kafamı kurcalayan bir takım şeyler daha oldu. Farklı olaylar yaşadım. Ortada bir yalan olduğunu sezdim. Ve tekrar Rabbime danışmak istedim,istihare yaptım. Her şeyi biliyordum ama yinede istihare rüyasında da görmek istedim. Bu sefer ki rüyalarımda da ilk gün. O sevdiğim kişiyle bir yere gitmişiz. Elimde renk renk gömlekler var. Mavi kırmızı ve daha bir sürü farklı renkler. Ve hepside birbirinden çirkindi. Ona söylüyorum. Maviyi yada kırmızıyı dene diye. O ısrarla bana bembeyaz gömlek ver ben bembeyaz gömlek istiyorum diye söyleniyordu. Ben hayır bunları giyceksin dedikçe o bembeyaz istiyordu. En sonunda bir tane beyaz gömlek buldum. Ama bembeyaz değildi. Kirlenmiş bir beyaz gömlek verdim ve giydi. Diğer gün yaptığımda rüyamda beyaz kocaman bir uçağın yere düştüğünü izliyordum. Ama içinde ben yoktum. Ve uçak düştüğünde çok büyük bir sıkıntı yaşadım. Uyandığımda da neredeyse bütün gün etkisinde kaldım. Son rüyamda ise; onunla birlikte bir kafeye gitmişiz.Oturuyoruz ve ben birden her şeyin farkında olduğumu, her şeyi bildiğimi söylüyorum. Telefonunu istiyorum bir bahaneler bulup bana vermiyor. Sorduğum sorulara cevap veremiyor. Yüzü kızarıyor ve gözlerime bakamıyordu. Ben gözlerime bak dedikçe o sağa sola bakıyor. Yüzü şeytanımsı bir hal alıyordu. Uyandım ve yine sıkıntı yaşadım. Bu rüyanın ardından buluştuğumuzda aynı rüyamdaki gibi oldu. Birden söyledim her şeyi bildiğimi ve suratıma bakamadı. Kızardı,ben gözlerime bak dedikçe bakamadı. Ve ben gerçekten yalan söylediğine bir kez daha emin olmuş oldum. Şimdi benim sorum şudur ; aylar önce aynı kişi için istihare yapıyorum ve çok güzel rüyalar görüyorum. İstihare rüyasında yeşil ve beyaz hayırlı anlamına geliyor. Ama aylar sonra aynı kişinin yalanını öğrenip istihare yaptığımda sıkıntı veren rüyalar görüyorum. Acaba bu konu hakkında tekrar istihare yapıp kesin bir karar mı vermeliyim ? Ve lütfen bu rüyanın yorumunu rica ediyorum :) Hayırlı günler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam,Rüyaniz Hayr olsun..nerden mi başlasanız en iyisi kendinizi toplamaktan başlayın...
Rüyada karışık şeyler görmek;
Karışık ve net olmayan rüyalar görmenizin çeşitli nedenleri var. Bunların başında herşeyden kolay etkilenen ,hassas birisi olmanız geliyor. Bu tip kopuk rüyalar genelde haberci olmuyorlar

Yazdığınız şeylerden kafanızın karışık, zihnen yorgun Duygusal.manevi boşluk içinde olmaniz,kafa karışıklığı ortaya çıkıyor.
rüyaniz cok Karışık ve böyle net olmayan Karışık rüyalar görmenizin çeşitli nedenleri vardir..
Bunların başında herşeyden kolay etkilenen birisi olmanız geliyor. hareketli bir yaşam stiliniz ,hayal ve yapmak istedikleriniz kararsızlık ,çelişki,korku içinde olmanizdan da kaynaklanmaktadir Allahu Alem...

Rüyada karışık şeyler görmek; O rüyanın tabirini o günkü olaylar çerçevesinde yorumlamalıdır..
hayatta ne istediğini ,nereye gittiğini, bilene dünya bile yol verir..ne istediğini bilmiyorsan, ne istemediğini düşün..

Bazen de her şeyi doğal akışına bırakmak da çözümdür;
çünkü biz istesek de istemesek de çoğu zaman her şey olacağına varır.böyle yaparak üzerimizdeki stresi de azaltmış oluruz.
bir de bakarız ki mutlu olmaya başlamışız o zaman...Yeter ki sen Kaderine razı ol.
Kafa karışıklığından sıyrılıp yön bulmak, karar vermek, adım atmak için sular durulana kadar bekleyin...

Her insan Nefis ile Aşk Arasındadir!!bunu unutmayin...unutursaniz bir gün güvendiğiniz dağlara kar yağarda ruhunuz üşür, hem de donarcasına deprasyona girebilirsiniz..

Rüyada Ayetel kürsi okumak;
gerçek yaşamında tüm belalardan uzak kalacağına, murada ermeye, şerefli, saygın bir yaşam sürmeye ..
-bazen de Akıl, idrak iradenizin hakkını vermeniz sabıra işaret eder..

yatmadan once temiz abdestli olarak her gece
E'ûzü Besmele ile Fâtiha Felak nas Âyetelkürsî okumayi da ihmal etmeyin..
Hayırlı günler,Hayırlı kandiler....

angelll16*

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah sizden razı olsun. Çok teşekkür ediyorum. Hayırlı kandiller,hayırlı akşamlar...

dilosfd

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare rüyasında okul gördüm

Selamun aleyküm, ben bu gece sevdiğim çocuk bana hayırlımı diye istihare yaptım.İstihare rüyamda ; okulda sevdiğim çocuk yokmuş, ben sürekli onu arıyorum. Bu arada siyah bi çanta ve siyah bi çorap gördüm. Daha sonra onu görüyorum ve ağlamaya başlıyorum ağlarken "Neden hep aynısı oluyor bıktım yoruldum artık.." Gibi birşeyler söylüyorum. Daha sonra sınava giriyoruz. Yanımda oturan kız arkadaşımla kağıt değiştiriyoruz. Herkesin kağıdı beyaz benim kağıtlarım sarı, turuncu gibi renkler. Bu rüya nasıl tanımlanır Allah rızası için yardım edin. Allah'a emanet olun, hayırlı günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam Allah hayra çıkarsın inşalah.
Bu bir Bilinçaltı Rüyası ,duygu ve kafanızın karışık, zihnen yorgun Duygusal.manevi boşluk içinde olmaniz,kafa karışıklığından vicdan ile kızgınlık ,umut arasında ortaya çıkan bir rüya............
hayatta ne istediğini ,nereye gittiğini, bilene dünya bile yol verir..ne istediğini bilmiyorsan, ne istemediğini düşün..
bazen de her şeyi doğal akışına bırakmak da çözümdür;
çünkü biz istesek de istemesek de çoğu zaman her şey olacağına varır.böyle yaparak üzerimizdeki stresi de azaltmış oluruz.
bir de bakarız ki mutlu olmaya başlamışız o zaman...Yeter ki sen Kaderine razı ol.

Bazen en iyisi her şeyi olduğu gibi kendi haline bırakmak !!yoksa bazen hasta olup deprasyona girebiliriz...selametle...

Betuloz

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İstihare rüyası

Merhaba, ben eski erkek arkadşım hakkımda hayırlımı değil mi diye rüyaya yattım. Rüyamda italyadaydım eski erkek arkadaşım beni otelden siyah mercedesle almaya geliyordu, ablam gitmemi istemiyordu ama ben de isteksiz gidiyordum. Üstümde açık pembe tshirt vardı, onun koyu yeşil keten gömlek. Gezdik, döndüğümde mutluydum. Sizce bu rüyanın anlamı nedir ? Çok merak ediyorum cevaplarsanız çok mutlu olucam. Teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba ,Rüyaniz Hayr Olsun.
"ben eski erkek arkadşım hakkımda hayırlımı değil mi diye rüyaya yattım"
eskiye mazi derler....hakkımda hayırlısı olsa idi mazi değil niyazi olurdu...

Geçmişi unutmayın; ama takılıp da kalmayın!!ey güzel insanlar;. Dün dündür, artık mazi oldu!!Dün yaşandı ve bitti, gelecek, belirsiz, şu ândır önemli olan
bir anıya, bir An-a, bir olaya, bir insana, bir tartışmaya, bir lafa takılıp kalmak....
kendi akıl ve ruh sağlığımız için küçük kusurları affetmek gerekiyor. Aksi halde olay bütünüyle ve ilgili kişi ruhumuza büyük yük olarak kalacak ve Deprasyona gireriz..

Ama hayat bir şekilde devam ederken arka planda sürekli geride kalmak!!istediğiniz şeyleri yavaşlatmaktan başka işe yaramıyor.
dolayısıyla fazla da takılıp kalmamak, akıp gidebilmek en güzeli.
Mutlu olabilmenin koşulları geçmişe değil, yarına bakmak ve kimyamızı bozalabilecek hayırsızlıkları ,insanlari unutup akla hiç sokmamak ve çok da önemli bir şey yoksa affetmek ve hayat yoluna devam etmek...
ve bu yüzden de hafiflemek.Bir de,"insan nasıl düşünüyorsa öyle yaşar "

"Hakkın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol... Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın.
Düzenim bozulur, Hayatım alt üst olur diye endişe etme.
Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden iyi olmayacağını?"
Şems-i Tebriz

Rüyada İtalya'ya gittiğini görmek ;
İtalya'ya gitmek, İtalya'da olmak, beyhude gecirilen zaman kaybı,gurbet, sadece cinsellik, Kıskançlık ve dedikodu işaret eder.

leylaaa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare yorumu

Selamün aleyküm. Ben istiareye yatmıştım. Bir kisi ilerde hakkimda hayirli mi degil mi diye.Sabah namazına girilmiş vakit uyandiğımda hatirladim bu rüyayı. Rüya şöyle: Bir arkadaşım bana kırmızı bir bisiklete sürmemi istiyor bende sürüyordum. Ama kırmızı olması beni üzdü. Sizce ne yapmalıyım ve rüya yorumu nasıl tam olarak? Şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
merak etmeyin ;zaman ve olayların gidişatı,size ne yapmanız gerekli, hayırlı mı hayırsız mı olduğunu zaten zamanı gelince kendi haal dili ile size ifade edecektir.

Hold on there...
olduğun yerde dur ve Bekle! zaman en iyi öğretmendir ..
bu olayi, Allah cc. sana hayatında doğru bir şekilde söylettirecek yada amel ettirecek yada bir şekilde gösterecektir..Allah cc. alimdir
sen beden camini temiz tut ve azalarına ,kendine sakın zulmetme...

Rüyada kırmızı bisiklete binmek;
seçtiğiniz yol ya da karar sorunları tek başına çözme huyunuz yüzünden kimi tehlikelerle karşılaşabileceğinizi, güvendiğiniz kişilerin görüş ve düşüncelerine daha fazla değer vermeniz gerektiği simgelemektedir...
Hayat yoluna kim ile çıkacağınıza dikkat edin yoksa yorulur yıpranabilirsiniz.........

Rüyada kırmızı bisiklet sürmek,;
sorunlarınızın üstesinden kendi çabalarınızla gelmek, sorunlarınızı çözmek manasını taşır. Ancak renginin kırmızı olması bir uyarı anlamı taşır ;kızgınlık, kırgınlık, tartışma ruhen ,duygusal yorgunluk,duygusal, hassas incinmeyi simgelemektedir.
Hakkınızda Hayırlısını İsteyin, Dua edin..selametle..

hayirlisi1

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
istihare namazi

Selamun Aleyküm, benim bir sorum olucaktı size insAllah yardimci olursunuz. :( Ben hayirli bir iş icin yani evlilik icin 2 gündür istihare namazini kilip yattim her uyandigimda icimde iyi bir his var olsun gibisinden ama sonradan heycan basiyor, şüpe geliyor içime, olmasin diyorum. Sizce ne yapmaliyim bu konuda.. insAllah cevap verirsiniz Hayirli günler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
merak etmeyin ;zaman ve olayların gidişatı,size ne yapmanız gerekli, hayırlı mı hayırsız mı olduğunu zaten zamanı gelince kendi haal dili ile size ifade edecektir.

Bu bir Bilinçaltı Rüyası ,duygu ve kafanızın karışık, zihnen yorgun Duygusal.manevi boşluk içinde olmaniz,kafa karışıklığından vicdan ile kızgınlık ,umut arasında ortaya çıkan bir rüya............
bazen de her şeyi doğal akışına bırakmak da çözümdür;
Hakkında Hayırlısı....
Bazen en iyisi her şeyi olduğu gibi kendi haline bırakmak !!yoksa bazen hasta olup deprasyona girebiliriz...selametle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt