• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

İstihare rüyasında engelli görmek

Biglightt

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm hayırlı akşamlar. İstihare rüyasında engelli görmek islami tabiri nasıl yapılır? Ablam dün benim için istihare rüyasına yattı. Rüyasında konuşma ve yürüme engelli bir genç konuşup ısrarla annesinden muz istemiş hatta feryat figan etmiş annesi de çok güzel bir muz getirip ona yedirmiş. Daha sonra da ablam dar bir alanda kapalı kalmış o alanın bir tarafı evin odaları diğer tarafı da evin avlusuymuş, çıkmak istiyormuş ama çaba da harcamıyormuş pek fazla. Bir arkadaşı gelip burada ne yapıyorsun gel gidelim diyip onu çıkarmış. Rüyamı detaylı olarak yorumlarsanız çok sevinirim istihare rüyası olduğu için çok merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim...

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun aleyküm hayırlı akşamlar. İstihare rüyasında engelli görmek islami tabiri nasıl yapılır? Ablam dün benim için istihare rüyasına yattı. Rüyasında konuşma ve yürüme engelli bir genç konuşup ısrarla annesinden muz istemiş hatta feryat figan etmiş annesi de çok güzel bir muz getirip ona yedirmiş. Daha sonra da ablam dar bir alanda kapalı kalmış o alanın bir tarafı evin odaları diğer tarafı da evin avlusuymuş, çıkmak istiyormuş ama çaba da harcamıyormuş pek fazla. Bir arkadaşı gelip burada ne yapıyorsun gel gidelim diyip onu çıkarmış. Rüyamı detaylı olarak yorumlarsanız çok sevinirim istihare rüyası olduğu için çok merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim...
İstihareye ne için yatmışsa söyleyeyim,
rüya sıkıntıya işarettir.
Hiçte güzel bir rüya değildir..

mesut0808

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşı fazla korkutmaya gerek yok, başına bişey gelecekmiş hissiyatı doğmuş sanki, @Biglightt hiçbir şey dünyanın sonu değildir kendini fazla zorlama kardeşim.

mesut0808

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz

biraz ağır olmamışmı sizcede bu sadece bi rüya tabiri

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri

biraz ağır olmamışmı sizcede bu sadece bi rüya tabiri
Haklı olabilirsiniz, az öncede ondan konuşuyorduk :D
Nedense, görüşlerimi kabaca yazıyorum.

Biglightt

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşı fazla korkutmaya gerek yok, başına bişey gelecekmiş hissiyatı doğmuş sanki, @Biglightt hiçbir şey dünyanın sonu değildir kendini fazla zorlama kardeşim.
Çok teşekkür ederim desteğiniz için Mesut Bey sizce rüyamın tabiri ne? Ben güzel bir rüya diye düşünmüştüm de... Moderatör de iki kelimeyle anlatıyor koskoca rüyayı. Eski tabirlere bakıyorum ne güzel anlatıyorlar. Benimkiler de tek cümleyle ?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Çok teşekkür ederim desteğiniz için Mesut Bey sizce rüyamın tabiri ne? Ben güzel bir rüya diye düşünmüştüm de... Moderatör de iki kelimeyle anlatıyor koskoca rüyayı. Eski tabirlere bakıyorum ne güzel anlatıyorlar. Benimkiler de tek cümleyle ?
Tek cümleyle derken, ne demek istiyorsun kardeşim?
Senin için destan mı yazmam gerekiyor?
Afedersin ama, senden daha önemli işlerim var.

İstihareye ne için yatmışsa söyleyeyim,"
rüya sıkıntıya işarettir."
Hiçte güzel bir rüya değildir.. Daha çok çalışmanız gerekiyor.. "
Bu mu tek cümle? Bu mu?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin

Bu mu tek cümle? Bu mu?
Çok haklısın. Yorumlarını beğenmeyenlerin mesajlarına bundan sonra cevap yazma kardeşim, en doğrusu budur. Burada yaptığın iş gönül işi yani karşılıksız olarak insanlara faydalı olmaya çalışıyorsun. Herkesi memnun edemezsin, her saça göre tarak bulunmaz. İnsanlar kendi istedikleri şekilde cevap almak istiyorlar, siparişle rüya yorumu yapılmıyor burada, o bolluk yok maalesef. vesselam...

Biglightt

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz

Bu mu tek cümle? Bu mu?
Bu ne tepki ya noluyor? Hiç güzel bir rüya değil dediniz. Sonrasında açıklama yaptınız o da tek bir cümle. Bilmem farkında mısınız. Biraz daha açmanızı istedim sadece bu şekilde ters tepki verecekseniz hiç yazmayın daha iyi. Kaale aldığım için buraya rüyamı yazıyorum demek ki

Çok haklısın. Yorumlarını beğenmeyenlerin mesajlarına bundan sonra cevap yazma kardeşim, en doğrusu budur. Burada yaptığın iş gönül işi yani karşılıksız olarak insanlara faydalı olmaya çalışıyorsun. Herkesi memnun edemezsin, her saça göre tarak bulunmaz. İnsanlar kendi istedikleri şekilde cevap almak istiyorlar, siparişle rüya yorumu yapılmıyor burada, o bolluk yok maalesef. vesselam...
Sizi insanlara laf sokmak için mi yorumda bulunuyorsunuz? Ben dikkate aldığım için rüyamı yazıyorum demek ki buraya. Sadece yapılan tabiri açmadı ben de açmasını istedim. Siz çatacak yer arıyorsunuz sanırım. Üyelere bu şekilde muamele ve edecekseniz hiç cevap vermeyin daha iyi. Ayrıca benim teselliye ya da pohpohlanmaya ihtiyacım yok fakat sizlerin var sanırım

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Biglightt kullanıcı adlı Üye, Forum ve yönetimi eleştiren mesajlar yazmaya devam ederek polemik oluşturmaya çalışmış bu nedenle forumdan kovulmuştur. Bu gibi kişilere bir kere cevap yazarız, anlarsa ne âlâ anlamıyorsa forumdan göndeririz! Maalesef fazla uğraşmaya, cevap yazmaya vaktimiz yok, zaten bizim açımızdan bunun gereği de yok! Site kurallarında da belirtildiği gibi, beğenmeyen sitemize gelmesin!Vesselam
Kayıt olurken "okudum ve kabul ettim" olarak işaretlenen site kurallarının 4. Maddesinde belirtildiği gibi bu site eleştirilere ve şikayetlere açık değildir!
Bknz. site kuralları:
4. Madde: Sitemizi, site yönetimini, site kurallarını, site amacını eleştiren, kötüleyen, şikâyetçi olan yazılara izin verilmez. Beğenmiyorsanız bu siteye girmeyin. Site aleyhinde ve site yöneticileri aleyhinde mesaj yazmak, bindiğiniz dalı kesmek olur.

Üst Alt