İslamla Nasıl Tanıştım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
"fıtrat ve aklın birleştiği yerde hakikat zuhur eder. "
Allah RAZI olsun desenize sizden daha cook istifade edecegim..
Lakin birazdan chilponografi adi altinda..bir Toplantiya katilmak zorundayim...
yani 3,4 saat o SIKICI meetingen cikamiyacagim.. ins..bu konuda devam ettmek isterim.. Musaadeniz ile Selamet ile Hayra kalin...

Müslüman

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
"fıtrat ve aklın birleştiği yerde hakikat zuhur eder. "
Allah RAZI olsun desenize sizden daha cook istifade edecegim..
Lakin birazdan chilponografi adi altinda..bir Toplantiya katilmak zorundayim...
yani 3,4 saat o SIKICI meetingen cikamiyacagim.. ins..bu konuda devam ettmek isterim.. Musaadeniz ile Selamet ile Hayra kalin...

Allah cümlemizden razı olsun. estğ. tevazü değil bu inanın bizler de talebeyiz.

meetingin konusu önemliymiş aslında, hele hele yaptığınız işi düşünürsek daha da bir önem arz etmiyor mu sizin için?

görüşmek üzere inş.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Bu başlığı maksat muhabbet olsun veya birileri gönlümü hoş tutsun diye açmadım. Müslümanlığımızı sorgulayalım diye açtım.
İslam fıtratı üzerine doğmak masumiyeti ifade eder onun için her doğan çocuk masumdur, müslüman değil. Zira az önce de belirttiğim gibi Müslümanlık bir bilinci ifade etmelidir. Yani kişinin Müslüman olabilmesi için neyi niçin kabul ettiğini bilmesi gerekir.
Birincisi: bu konu birbirimizi tanımak maksadıyla muhabbet içeren konudur, çünkü kişiyle muhabbet etmezsen onu tanıyamazsın ve benim görüşüme göre müslümanlık sorgulanmaz, araştırılır incelenir müslüman kardeşim...

ikincisi:her doğan çocuk masumdur, müslüman değil.brrvoişte bak bu sözünüze katılıyorum, çünki; hıristiyan ana babadadan hıristiyan, müslüman ana babadadan müslüman çocuk doğar. Netice itibariylede hıristiyan,da olsa yuhudi,de olsa, müslüman,da olsa her insan ALLAH'(C.C.)IN KULUDUR...
Yaradılanı severim yaradandan ötürüdgüüll,.
Selam ve dua iledgüüll,.

Üst Alt