Islamiforumlar Sitesi...

(((__meftun__)))

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Dini bir site ama masallah üyelerin gecmedigi konu yok. Bir de konu acma siniri yok ya konular ziyade hizli geciyor ama her türden konu da var. Üyelere masallah. Tip konulari, hastaliklar, islemeler, motifler, danteller, bakir canak takimlari ne bileyim her telden ve türden konular var...
Forum bu haliyle bayagi renkli...
Bazen diyorum bunlari okuyan bunlara merak salan var mi diyorum ama illaki vardir diye de düsünüyorum. Benim icin bir masanin örtüsünün dantelinin bir anlami yok ama demek ki anlami olanlar varmis...
Renkli bir forum olmus bu forum bu haliyle...
Daha güzele yol alinir insallah...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Dini bir site ama masallah üyelerin gecmedigi konu yok. Bir de konu acma siniri yok ya konular ziyade hizli geciyor ama her türden konu da var. Üyelere masallah. Tip konulari, hastaliklar, islemeler, motifler, danteller, bakir canak takimlari ne bileyim her telden ve türden konular var...
Forum bu haliyle bayagi renkli...
Bazen diyorum bunlari okuyan bunlara merak salan var mi diyorum ama illaki vardir diye de düsünüyorum. Benim icin bir masanin örtüsünün dantelinin bir anlami yok ama demek ki anlami olanlar varmis...
Renkli bir forum olmus bu forum bu haliyle...
Daha güzele yol alinir insallah...
sırıtık.:,Benim için,de bir anlamı olmasada anlamını bilenlerin forumda paylaşması ve anlamını bilenlerin okuyacağını düşünerek konu açmak güzel bir duygu bence,
Örneğin ben şiirlerden anlamam benim işim ama tır, ama kamyon direksiyonu çevirmek, fakat fırsat buldukça diğer konularla birlikte şiirlerle ilgili konular,da açıyorum, neden peki? çünki ben anlamasamda anlayan kardeşlerimiz var onlar okusunlar, değilmi kardeşim:)

Düşüncelerini bizlerle paylaştığın için teşekkür ederiz (forum yönetimi)

Üst Alt