İSLAMİ”forumlar.NET AİLESİ :)

Ashab

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
112
Barakallah her gün İslami forumda üyeler çoğalıyor Hüsnü zannım şu yöndedir insanların hakikatleri araştırmaları bu sitelere girmesi’dir

aksi taktirde internet ve iletişim aracları vb Allah’ın dinine hizmet edelim diye Allah c.c hizmetimize amade kılmış sanayi devrimi geçtik’ sırada yapay zeka ve teknolojide Bunlardan bir tane internet’ çok güzel bir nimet ama onu kötüye kullandın mı bu nimete değil nikmete? Dönüşür”

Şüphesiz bunlar hepsi Allah’ın değişmez yasalarıdır
Bunları unutmayalım(!) eğer bir kavme verilen nimet o kavim onunla, böbürlenip şimarlanıp Allah’ı unutup” rezil bir hayatı tercih ederse onlar için dar bir hayat var. Allah muhafaza’

bak sevgili kardeşim. İslam dini TEVHİD atılgan ve genç yiğitlerin omuzlarında yükselmiştir Abdullah ibni Mesut gibi habbab gibi Enes bin malik Ömer ebu Bekir Talha bin Ubeydullah halit gibi (Radiyallahu anhuma ecmain ) niceleri tarih bunların örnekleriyle dolu”

evet genç kardeşim bizim tarihimizin sahneleri altın harflerle yazılmış’ ama küffar ehli tarih sahnelerinde silinip ve tarih çöplüğüyle dolu? Hangisin’den olalım tabi ki izzetli olandan o zaman kalk amel yapma günü” koyul bu kutlu kervana”
Rabbine firar et..

selam ve dua ile
 
Üst Alt