insan hiç görmediği birini sevebilir mi

bende kalsın

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
insan hiç görmediği birini sevebilir mi yada aşık olur mu ?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
insan hiç görmediği birini sevebilir mi yada aşık olur mu ?
İnsan hiç görmediği birini elbette sevebilir, eğer görmediğimiz birini sevemeseydik peygamber (s.a.v) efendimizi nasıl sevecektik ama sizinki rüya değilki sadece bir soru bence,:bilmemm:.
onedenle bu bölüme taşındı sayemde::komik..

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
görmediği birine aşik olabilir ama bu imanla aşk olur oda peygamberimiz sav gibi başka peygamberlerede olur. ama iman aşki dişinda görmeden aşik olmak biraz manasiz gibime geliyor. ama ssadece görmeden sesini duyarak aşik olur insan

bende kalsın

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleyküm :)
Teşekkür ederim cevaplarınız için..Bu arada bir daha selam vermeyi unutmam merak etmeyin.

rüya dememiştimki neden öyle anlasıldığını da anlamış değilim...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamunaleyküm :)
Teşekkür ederim cevaplarınız için..Bu arada bir daha selam vermeyi unutmam merak etmeyin.

rüya dememiştimki neden öyle anlasıldığını da anlamış değilim...
Aleyküm selam kardeşim, evet zaten rüya demediğiniz için, konu rüya bölümünden buraya taşındı:)

bende kalsın

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
sa. yeni olduğum için sitede herseyi bulamıyorum ve kusura bakmayın ama site çok düzenli değil

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam kardesim.. Sittede her bolumun basligi var.. Ruya, muhabet, islami konular, guncel,Fikih, Edebiyat vs.. vs..
Sizin actiginiz konu rüya bölümünde acilmis.. peki yazdiginiz rüya mi idi ?sırıtık.:,
Sizin yazinizi rüya bölümüne tasiyan admin agbimize tessekur edeceginize bir de siteyi suclamaniz..
inanin ilerde bu huyunuz degismez ise cok YANLIZ kalirsiniz...
Bu da Size bir Abla, Anne Nasihatti..
Mazeret üretimi ve başkalarını veya bir Sitteyi, Formu haksız yere suçlama pek adil degil!!
Bir başarısızlık durumunda hatayı başkalarında, kullandığı araçlarda veya ortamda bulan kişi, özgüveninin zedelenmesini önlemek ister.
Açıkça ve mertçe Ben yanlis bölümünde konu actim..diyebilmeli..
diyemeyen kişi, itibarını korumak için bulabildiği mazeretleri arka arkaya sıralar. Bir kez mazeret üretmeye başlayan kişi bu huyunu kolay kolay bırakamaz.
Çünkü mazeretçilik, bir uyuşturucu madde gibi önce insanı rahatlatır ama sonraları şiddetli bir bağımlılığa yol açar...ve insanin hayatini ve mutlulugunu mahv eder!!
Samimiyet ihlasi unutuveriririz..
Yanlislarimizdan hic bir zaman ders alamayiz!!

MAZERETLER ÜLKESİNDE HEP BAŞKALARI SUÇLUDUR
Hayat yolunda düşe kalka ilerliyorsuz..
Yol çukurlarla, engellerle ve dikenlerle dolu. Sıkıntılar ve dertler gücünüzü zorladiginda nerde neleri yanlis yaptigimizi idrak etmeliyiz..
mazeretlerin ardina saklanmayi birakip çözümün bir parçası olmaya gayret edelim insallah...
Başkalarını suçlayarak değiştiremeyeceğinize göre istediğiniz sonucu almak için kendi tutum ve davranışlarınızı değiştirmeye bakın...

ÇAĞIMIZIN VEBASI : “NE KANSER, NEDE AIDS SADECE VE SADECE MAZERET BULMA HASTALIĞI..
her seye Mazeretimiz hazir..Allah cc. sonumuzu Hayr etsin...
Hayirli gunler..
acilangul1

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
sa. yeni olduğum için sitede herseyi bulamıyorum ve kusura bakmayın ama site çok düzenli değil
VE, İNSAN ALDANDI!...

screenshot178f.jpg

nebze

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
bunu sorduğunuza göre böyle bişey yaşamaktasınız.ve yaşanılıyorsa evet sevilebilir demektir.

bende kalsın

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
sa. özür dilerim ben kötü anlamda söylememiştim elbette hepsi bulunuyor amacı güzel bir sayfa ona sözüm yok.Web tasarımı bölümü okuduğum için söylemiştim bir site her zaman anlaşılır ve sade olmalı hocalarım bana bunu öğretti.
Tekrar özür dilerim.yanlış anlaşılmak istemezdim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
est kardesim uyarim da zaten sana olan Sevgimden dir !!bilesin...:)
Biz de elimizden geldigince anlaşılır ve sade olmaya calisiyoruz..:.dost.:tamam:.
ama madem ki Siz oyle goruyorsunuz Sizlerin de samimi uyari ve ikazlari bize onemli..O zaman bize bu konuda yardimci ve destek olun..Akıl akıldan üstündür.
her insan aynı anlayış, bilgi ve düşünme gücüne sahip değildir. bizim akletmediğimizi, bir başkası akledebilir.
biri bizden daha iyi düşünüp karanlık bir noktada bize ışık tutabilir. bu bakımdan geniş düşünce sahibi kimselere danışmaktan,
onların bilgi ve tecrübesine başvurmaktan kaçınmamalıyız...

wqcs
mesela ben Web tasarımı nedir bile bilmem :bilmemm:.saskn..
ama insanlari kitap gibi okuyabilir Ruya aleminden bilincalti insan psikolojisine kadar
bir cok ayrinti ve bilgi, tecrubeye Hamd olsun sahibim...

Üst Alt