Hz. İdris Aleyhisselam'a indirilen 40 isim

ozkn

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Es-Selam-u Aleyküm Hocalarım,

Uzun zamandır siteyi ziryaret edemedim. İnşaAllah iyisinizdir.
Sizden Hz. İdris Aleyhisselam'a indirilen 40 ismi biliyorsanız beni ve din kardeşlerimizi bilgilendirmenizi istirham ederim. saskn.. Şimdiden teşekkürler. Allah-u Teala'ya emanet olun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Es-Selam-u Aleyküm Hocalarım,

Uzun zamandır siteyi ziryaret edemedim. İnşaAllah iyisinizdir.
Sizden Hz. İdris Aleyhisselam'a indirilen 40 ismi biliyorsanız beni ve din kardeşlerimizi bilgilendirmenizi istirham ederim. saskn.. Şimdiden teşekkürler. Allah-u Teala'ya emanet olun.

Aleykümselam, bilgisi olan paylaşır ama benim bildiğim kadar Cübbeli Ahmet hocanın bunla ilgili bir kitabı var...
Erbain-i İdrisiyye - İdris Aleyhisselam'a İndirilen İsm-i Azam Kuvvetinde Kırk İsm-i Şerif ve Faziletleri..

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Hz İdrise inen isimleri ilk defa duydum burda. Allah razı olsun ve doğrusu küçük araştırmam sonucu bir bilgiye ulaşamadım, meraktayım inşallah bir bilgisi olan kardeşim burdan paylaşım yaparda bizide nasiplendirir diye ümid ediyorum.Allaha emanet olun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm. Hz İdrise inen isimleri ilk defa duydum burda. Allah razı olsun ve doğrusu küçük araştırmam sonucu bir bilgiye ulaşamadım, meraktayım inşallah bir bilgisi olan kardeşim burdan paylaşım yaparda bizide nasiplendirir diye ümid ediyorum.Allaha emanet olun.
Aleykümselam, dediğiniz gibi bu konuda bir bilgi yok. Bu sadece Cübbeli Ahmet hocanın kitabında yayınlanan bir konu olsa gerek... Kendi araştırması veya tespitleridir sanırım.

Üst Alt