huu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

movsar

Kurallara Uymadı
Üyemiz
cümleye merhaba... dikkatimi çekti ve üzüldüm konu başlıkları içinde hep gördüm Kurban . sizin bu yaşadığınız topraklara ve islam coğrafyasındaki ve ülkeniz hakkında ekonomik ve siyasal bi düşünceniz ve fikriniz hiç mi yoktur ?
İslam Devrimci Harekettir sizler ise gerici ve bağnazlık haline getirmeye uğraşıyorsunuz..Üzüldüm

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
cümleye merhaba... dikkatimi çekti ve üzüldüm konu başlıkları içinde hep gördüm Kurban . sizin bu yaşadığınız topraklara ve islam coğrafyasındaki ve ülkeniz hakkında ekonomik ve siyasal bi düşünceniz ve fikriniz hiç mi yoktur ?
İslam Devrimci Harekettir sizler ise gerici ve bağnazlık haline getirmeye uğraşıyorsunuz..Üzüldüm

öncelikle Allah'ın selamını vermeyi, sonra İslamın ne olduğunu öğren, kendi gericiliğin ve bağnazlığın içinde boğulurken, bunlar seni kurtarabilir. Forumdan atıldın...fakat senin gibi devrimci geçinen zavallılara, bu forumu dışarıdan takip ederek rehabilite olmalarını tavsiye ediyoruz...Kendine geldikten sonra yeniden aramıza katılmayı deneyebilirsin...:) huu

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
öncelikle Allah'ın selamını vermeyi, sonra İslamın ne olduğunu öğren, kendi gericiliğin ve bağnazlığın içinde boğulurken, bunlar seni kurtarabilir. Forumdan atıldın...fakat senin gibi devrimci geçinen zavallılar için, bu forumu dışarıdan takip ederek rehabilite olmalarını tavsiye ediyoruz...Kendine geldikten sonra yeniden aramıza katılmayı deneyebilirsin...:)<!-- google_ad_section_end -->

sağolun banladığınız için
bunlar insanlıklıktan nasibini alamamaış cahiliyye zamanının kalıntıları herhalde bunlar sadece yeme içme den başka bir şey bilmezler

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
bunlar da aslında müslüman, fakat islamı yanlış yorumluyorlar sanırım, islamın adını teröre karıştıranlar da zaten bu tip kafa yapısı olanlardır bence Kurbandan bahsediyorsunuz diyor.Kurban sanki islam dininin içinde olan bir ibadet değil mi ki.şimdi aslında bunların islam bilgisinin de sorgulanması lazım, bunlşar islamı savaşmaktan veya devrimden ibaret bir sistem mi snıyorlar acaba. islam her yönüyle insan hayatı içindir onu düzenlemek ve insanın mutluluğu içindir, ve bu düzen içindede devrim veya kırıp dökme gibi şeyler yok bildiğim kadar savaşmanın ise belli şartları ve kuralları vardır islamda, öyle herkes islam adına ben devriciyim falan derse vay başımız gelenlersaskn..

beydeba

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz

pöhkzgnn..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt