Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan Kartları

eMeKLi uYuSS

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
420
Hoşgeldin Ramazan resimleri, Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan Kartları.11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı sonunda geldi. Evlerimize bereket getirmesi dileğiyle herkesin Ramazan-ı Şerifleri mübarek olsun.

Ramazan ayı girdiği zaman cennetin kapıları açılır, cehennemin kapıları kapanır ve şeytanlar da zincire vurulur. Hoş geldin 11 ayın sultanı.Allah-ü Teâlâ'nın, gözlerin görmediği, kulakların işitmediği ve hiç kimsenin hayaline bile gelmeyen nimet dolu sofrasına, ancak oruçlular oturur. Ramazan ayınız mübarek olsun.
 

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,787
hosgeldin ramazan sözleri ramazan ayı mesajları ramazan hoş geldin mesajları


Hoşgeldin ramazan mesajları

resimli ramazan mesajları

Hoşgeldin şehri ramazan mesajları

hoşgeldin ramazan resimli mesajları ramazan tebrik resimleri
 

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,787

Tüm Müslüman ailesinin bu mübarek ayda ettikleri duaları yüce Rabbimden kabul etmesini dilerim âmin. Bütün İslam âleminin mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesini dilerim.

Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Ramazan-ı Şerifleriniz hayrola.
 

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajlar
6,787


Yine takvim yaprakları Ramazan-ı Şerifi-i gösteriyor, Rabbim bu mübarek Ay hürmetine günahlarımızı af buyursun. Bizlere esenlik versin. Ahir zaman fitnelerinden, kazalardan, belalardan, sıkıntılardan, şerli kimselerin ve şeytanın tuzaklarından bizi ve sevdiklerimizi korusun. Hakkımızda hayırlı olan hacetlerimizi kabul buyursun. Selam ve dua ile hayırlı Ramazanlar.

 
Üst Alt