Hepinizden dua bekliyorum

ikranur

Kurallara Uymadı
Üyemiz
esselamün aleyküm forum ailesi sizden hepinizden dua istiyorum ne olur dualarınızda bana da yer verin babamın sıkıntısı var ona dua edin Allah hepinizden razı olsun inşaallah selametle dua ile..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
esselamün aleyküm forum ailesi sizden hepinizden dua istiyorum ne olur dualarınızda bana da yer verin babamın sıkıntısı var ona dua edin Allah hepinizden razı olsun inşaallah selametle dua ile..
Aleyküm selamAllah yardımcınız olsun...şer olarak gördüğümüz olayların arkasında bilemeyeceğimiz hayırlar olabilir... Dua engüzel yardımcıdır...Sıkıntılarınızın en kısa zamanda hayra dönüşmesini Rabbimizden temenni edelim inşAllah

ikranur

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Allah razı olsun inşaallah selametle dua ile..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam..
Yâ Vedûd ! Yâ Vedûd ! Yâ Vedûd ! Ey yüce Arşın sahibi! Ey her şeyi hiçten yaratan Mubdi!
Ey ölmüş yaratıkları yeniden yaratacak Muîd! Dilediğini yapabilen Allah’ım.
Arşının rükünlerini dolduran Zâtının nuru hürmetine, bütün yaratıklara gücünün yettiği kudretin ve her şeyi içine alan rahmetin hürmetine… Sana yalvarıyoruz… Senden başka ilah yoktur.
Ey imdad isteyenlerin yardımcısı !Bizim imdadımıza koş ! Ey zorda kalanlara yardım eden ! Bize yardım eyle
ve ozelikle bizden dua isteyen kardesimiz ikranur ve babasinin sıkıntısıni gider Allah cc. cumlemizin Yar ve Yardimcisi olsun..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
"Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî. Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta'cîle mâ ahhartehu ve te'hîra mâ acceltehu."

"
Allah'ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum. Allah'ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, te'hir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de te'hirini istemeyeyim. Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla."

"Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze'l-arşi'l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu'id! Ya Fe'aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike'l-lezi mele'e erkane arşike ve es'elüke bi-kudretike'l-leti kaderte biha halkıke ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni."

"Yâ Vedûd ! Yâ Vedûd ! Yâ Vedûd ! Ey yüce Arşın sahibi! Ey her şeyi hiçten yaratan Mubdi! Ey ölmüş yaratıkları yeniden yaratacak Muîd! Dilediğini yapabilen Allah’ım. Arşının rükünlerini dolduran Zâtının nuru hürmetine, bütün yaratıklara gücünün yettiği kudretin ve her şeyi içine alan rahmetin hürmetine… Sana yalvarıyoruz… Senden başka ilah yoktur."

Ey imdad isteyenlerin yardımcısı! Bizim imdadımıza koş! Ey zorda kalanlara yardım eden ! Bize yardım eyle ve özelikle bizden dua isteyen kardesimiz ikranur ve babasinin sıkıntısıni gider Allah cc. cumlemizin Yar ve Yardimcisi olsun.. Amin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
saskn..Ben farklı bir dua aradım
bari aradiginizi bulabildiniz mi?dfgtncunku ayni duayi en sonda gormekteyim...sırıtık.:,
insan ne aradigini bilirse daha kolay bulur imis derdi bir Gonul Dostum.. ya ne aradiklarini bilmeyenler ne yapsin o zaman?diye sordugumda..ne cevap vermisti bilmek istermisiniz?

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
bari aradiginizi bulabildiniz mi?dfgtncunku ayni duayi en sonda gormekteyim...sırıtık.:,
insan ne aradigini bilirse daha kolay bulur imis derdi bir Gonul Dostum.. ya ne aradiklarini bilmeyenler ne yapsin o zaman?diye sordugumda..ne cevap vermisti bilmek istermisiniz?
Evet aynı dua var çünkü aldığım yerden hiç değişiklik yapmadan buraya ekledim kardeşim,
Kim? ne cevap vermiş,tixxzzl..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Evet aynı dua var çünkü aldığım yerden hiç değişiklik yapmadan buraya ekledim kardeşim,
Kim? ne cevap vermiş,tixxzzl..

evet ayni dua cunku googlda da size sordugum duayi yazdiginiz icin..ayni duayi verdi..
insan ne aradigini bilmese en son hatirladigi veya kayboldugu yerdeki hafizasindaki en son hatirladigini ararmis...hy..
o yuzden insanlarin neyi aradiklarini cok iyi bilmeleri gerekli.. yoksa..hani bir soz vardir.. Siz makama sahip cikmazsaniz makam size sahip ckar misali...
bu sunu demek istiyor.. insanlarin beyni,yuregi,akli her gun yeniliklere acik olmali..hayat devru devran degil mi? cunku bu yeniligi yapamiyanlar
hayatinin belli bir noktasinda takilip kalirlar.. aynen benim takilip kaldigim gibi...
Buda gecer Ya Huuu ..hersey degisgen ve belli bir ilahi Yorungede dir....hersey hem kendi etrafinda hem kainatta donup durmakta...
deprasyon nedir bilirmisiniz? insanin bir trauma da ..karanlik bir tunelde takilip kalmasidir..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
evet ayni dua cunku googlda da size sordugum duayi yazdiginiz icin..ayni duayi verdi..
insan ne aradigini bilmese en son hatirladigi veya kayboldugu yerdeki hafizasindaki en son hatirladigini ararmis...hy..
o yuzden insanlarin neyi aradiklarini cok iyi bilmeleri gerekli.. yoksa..hani bir soz vardir.. Siz makama sahip cikmazsaniz makam size sahip ckar misali...
bu sunu demek istiyor.. insanlarin beyni,yuregi,akli her gun yeniliklere acik olmali..hayat devru devran degil mi? cunku bu yeniligi yapamiyanlar
hayatinin belli bir noktasinda takilip kalirlar.. aynen benim takilip kaldigim gibi...
Buda gecer Ya Huuu ..hersey degisgen ve belli bir ilahi Yorungede dir....hersey hem kendi etrafinda hem kainatta donup durmakta...
deprasyon nedir bilirmisiniz? insanin bir trauma da ..karanlik bir tunelde takilip kalmasidir..
Malesef ben sizin duanızı yazmadan ''Sıkıntı için okunabilecek dua'' diye aramıştım kardeşim hmmnn
Ve foruma,da heman konuyu açtım https://www.islamiforumlar.net/ilmi...-okunabilecek-dualar-var-midir.html#post46907

Üst Alt