• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

hamileyim

N

nazlı

Kayıtsız
Misafir
hamileyim son aylara yaklaştım rüyamda göğsümden süt geliyor durmuyordu üzülüyorum çocukda kıpırdamıyordu niye böyle süt geliyor diyorum birşey olmuşmudur diye.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum..Hos geldiniz Nazli ..Nur kardesim.
ruyanizi Hayra yoralim ins. Hayr cikar..
İnsanın içinde yaşadığı olaylardan icinde bulundugunuz durumdan da etkilenmis olabilirsiniz..

Lutfen bebeginiz icin endise duymayin Allah-in izni ve kudretti ile her sey en Hayirli bicimde sonuclanacaktir..hamileliginizin son gunlerinde endiseden oturu boyle ruya gormus olabilirsiniz..
Sizin de bebeginizin de hayatti Hayattin Sahibin elindedir O`na siginin ins. her sey yolunda gidecektir..Allah-u Alem...
Rüyalar insanlara manevî alemlere pencereler açan birer realitedir...
Sürekli maddî hayatla meşgul olmaktan yorulan insanlar rüya ile manevî alemlere seyahat etmekle istirahat etmiş olur.
doğru rüyalar görecek kadar hayatını istikametle geçirenler rüya yoluyla misal aleminden haber alabilirler...iste sizin de ruyaniz bunlardan biri..

Rüyanız kendi içinde oldukça tutarlı güzel bir rüyadır
Hayatınızda bereketli ve cok farkli yeni bir dönem yakin da başlıyacak ..insallahu rahman..
Sifa..deva derman her sey Allah-in elindedir..
bebeginizin de ismi bunlara yakindir..
Mevlan sağlık huzur afiyet ve Dogumunuzda kolayliklar versin
hasta kullarına şifa borçlu kuluna edalar nasib etsin ..

"Kaynaşmanız için size kendi (cinsi)nizden eşler yaratıp aranızda sevgi ve merhamet peyda etmesi de O'nun (varlığının) delillerindendir. Doğrusu bunda iyi düşünen bir kavim için ibretler vardır."
{Rum Suresi:21.

N

nazlı

Kayıtsız
Misafir
tşk ederim efendim inş tüm temennilerimiz böyle olur

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
tşk ederim efendim inş tüm temennilerimiz böyle olur

Bir sey degil kardesim..ins.Allah c.Yar ve Yardimciniz olsun tekrar gorusmek uzre Nazli Nur kardesim..Dualarimdasiniz..
Sevdiklerinizle tartışırken, o anı önemse, geçmişi kurcalama..der bu kardesin.. Selamet ile Hayra kalin...

Üst Alt