Hamayıl yaptırmayı önerdiler. Ne dersiniz?

3 mevsim

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sevgili Kardeşim Gönül Selamün Aleyküm,

Sizi bulduğum aynı gün yine internetten bir siteden, durumumla ilgili yardım almak istemiştim. Dün gelen cevap aşağıdaki gibidir.

•Manyetizmanızın son derece zayıf olduğunu söyleyebilirim.

Manyetizma gücünüzün düşmesine yol açan negativiteyi, enerji bedeninizden arındırmak için, usulüne uygun olarak hazırlanmış bir nötralizasyon vefki kullanmanız gerekir. Tahrip olan frekanslarınızı yeniden düzenleyip, kuvvetli bir çekim moduna taşımak ve manyetizmanızı güçlendirmek için ise, bir çekim vefki kullanmanız gerekir. Hatta, tüm nötralizasyon, çekim ve koruyucu vefklerin bir arada bulunduğu, eşsiz bir çalışma olan Boylama (Hamayıl) yaptırmanız daha da iyi olur.•

Yukarıdaki şekilde bana her işimin ters gitmesi, bütün hayatımın biranda ters yüz olması ve ticari hayatımın bütün olabilecek işlerinin bile son anda geri dönmesiyle ilgili olarak böyle bir öneri geldi. Size daha önce de internetteki olumsuz maddiyata dayalı sömürülmelerden bahsetmiştim. Böyle bir öneri için ne dersiniz? fikrinizi alabilir miyim? bu şekilde bir uygulama gerçekten bana yardımcı olabilir mi?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sevgili Gönül Dostum Hamayıl muska demek,
"bütün hayatımın biranda ters yüz olması ve ticari hayatımın bütün olabilecek işlerinin bile son anda geri dönmesiyle "

Bu önerileri yapanlarin elinde öyle bir kudret,kuvvet, keramet ,Dua ,iksir hazinesi olsa idi onlar ilk önce kendilerine yaparlar milyarder olup maddiyata dayalı
sömürüler ile geçim derdiyle uğraşmazlardı...
Bu işlerle uğraşan epey bir insan var. E tabi sen bilmezsen dininin gereklerini, neyi emredip, nelerden kaçınman gerektiğini elin cahil adamı seni kandırır, paranı da alır, imanını da.

Meşhur ata sözümüzdür. Denize düşen yılana sarılır, denmiştir. Biz de bazen öyle oluyoruz galiba. Çaresini bulamadığımız, teşhisini koyamadığımız sıkıntılarımızda
çareyi büyüde, sihirde görüyor; hemen hükmünü veriyoruz.
– Büyü yaptılar, geçimimizi bozup huzurumuzu yok ettiler. Ya da kısmetimizi kapatıp olan işimizi olmaz hale getirdiler. – Öyle ise çare nedir?
– Çare; büyücülere, sihircilere, falcılara gitmektir…
Maşaallah büyü bozucular, sihir çözücüler de düzinelerle.
Yeter ki sen paradan haber ver…

Bana öyle geliyor ki, parayı kesin, ortalıkta ne büyücü kalır ne de sihirci…
Aslında ben büyünün, yani sihrin varlığını kabul ediyorum. Ancak bunun tarihte kalan bir ilim dalı olduğunu, nasıl yapılıp nasıl çözüldüğüne dair bir ilmin günümüze kadar
gelmediğini düşünüyorum. Bu yüzden de şurada burada büyü yapan yahut da bozan kimselere inanmıyorum.

Şundan inanmıyorum:

Büyü yapma yahut da çözme ilmi varsa, kitaplarda olacaktır. Kitaplarda olunca onu sadece meçhul kimseler bilmeyecek, kitap okuyan herkes bu bilgiye sahip olacaktır.
Görülen odur ki, kitap okuyanlarda böyle doğru bir büyü yapma ve çözme bilgisi yoktur. Tam aksine, kitap okumayanlarda bu sırlı ilim çoğaltılıyor, müşteriler sıraya giriyor.

Kanaatim odur ki, aile içinde insanlar, beyin yahut da hanımın tutumundan şikayetçi olmak, bütün hayatımın biranda ters yüz olması olayı büyüye, sihre yormakta yanılıyorlar.
Büyü de sihir de tarafların kendilerindedir. Şayet rahatsızlık unsuru olarak gördükleri hallerini kendi iradeleriyle düzeltmeye yönelseler ortalıkta ne büyüye ihtiyaç kalır, ne sihirbaza.
Ama nefsi böyle bir özeleştiriye talip olmuyor. Kendi kusur ve hatalarını düşünmeye de fırsat vermiyor. En kolay yolu gösteriyor.

Hamayıl, muska v.s de olsa bunlara bel bağlamayın inanmayın derim. Bir şey isteyecekseniz, bir dileğiniz varsa. Elinizi açıp, diz çöküp Kainatın gerçek sahibinden isteyin.
Allahın kullarından medet beklemeyin. Fatiha suresinde ne diyoruz?... Yanlız senden yardım diler, yanlız sana ibadet ederim. İşte bu kadar. Hem bunu söyleyip, hemde gidip bir kulun yaptığı muskadan fayda beklemek biraz çelişkili bir durum değil mi?
Açın elinizi kendi duanızı kendiniz içinizden geldiği gibi samimiyet ile yapın derim.
Vesselam.

HER ŞEYİN BİR VAKTİ VE SEBEBI VARDIR !!
ama bir şey Sizin istediginiz zaman da olmuyorsa inanin bunda da bir SIRRI-i hikmet ve sebep vardir..
"ÇÖZÜMLER ÇARE ARANDIĞI TAKDİRDE ÜRETİLİR..

"Kim Allâh'tan korkarsa, Allâh ona bir çıkış yolu ihsân eder ve ona beklemediği yerden rızık verir.
Kim Allâh'a güvenirse O, ona yeter. Şüphesiz Allâh emrini yerine getirendir. Allâh her şey için ölçü koymuştur."
Talak, 2-3

3 mevsim

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sevgili Gönül dostum,

Allah sizden razı olsun. Size minnettarım, hayatıma farklı gözle bakmayı ve yaradanıma dönmemi sağladınız. Teşekkür ederim.

Üst Alt