Gönül sizim, Hümeyra , Abihayat

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selamün aleyküm.
Benim güzel yürekli ablalarim, neredesiniz Nasılsıniz iyisinizdir inşallah. Hepinizi özledim. Beni ve nasibi olan kardeşlerimi ihmal etmeyin telkinlerinizden :)

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Ve aleyküm selam kardeşim,
Buralardayiz biraz yogunluk, biraz da sitenin tenhaligi, konu olarak ta biraz kafamin yoğunluğundan firsat bulamadığımdan ama elimden geldikce siteyi takip ediyorum..
Baksana Turab abim beni gelemedigim icin yesilden siyaha döndürmüş bile..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ve aleyküm selam kardeşim,
Buralardayiz biraz yogunluk, biraz da sitenin tenhaligi, konu olarak ta biraz kafamin yoğunluğundan firsat bulamadığımdan ama elimden geldikce siteyi takip ediyorum..
Baksana Turab abim beni gelemedigim icin yesilden siyaha döndürmüş bile..
Öyle düşünme Ab-ı Hayat artık bir fonksiyonu yok, ihtiyaç yok modluğa o nedenle yaptım... Hem bende siyahım bak birşey oluyor mu?gghhn..

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Ben yeşil renge alıştım da ondan dedim abi....:) :)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm Tozduman kardeşim biraz geç de olsa buradayım elhamdülillah, yeni hayata alışmak o kadar kolay olmuyor malesef, yeni ev, yeni düzen, yeni şehir, yeni şartlar ve o şartlar içinde insanlar ile iletişim beni biraz zorladı. :(İlk zamanlar evimin düzeni, temizlik, yerleşmek derken anlamadım fakat her şey yavaş yavaş yerine oturunca bende etrafımı halimi gözden geçirmeye fırsat buldum...Yurdumun en güzel şehirlerinden birinde temiz hava, deniz, güneş ile yaşıyorum fakat sevdiklerim, eşim dışında herkes uzaklarda, sıla hasreti sarıyor bazen beni.... Bazen de monotonluktan uyuşmuş gibi hissediyorum kendimi, foruma girmek istediğim zamanlar oldu fakat internet sorunum yüzünden ancak bugüne nasip oldu...Yaz boyunca komşularım burada idi dünya tatlısı hacı teyzem ve hacı amcam ile vakit geçirmem gerekti komşuluk hakkı adına.....
Velhasıl kelam buraya gelemediğim her anımı bir şekilde doldurmaya gayret ettim o kadar çok yazacak şey geldi geçti ki inşallah bundan sonra yazarım geçenler geçti, gelecek olanlar ile beraberiz inşallah senin de düğün hazırlıkların vardı yoksa düğünün oldu mu? Eğer oldu ise mutluluklar dilerim her iki cihanda kardeşim, olmadı ise hazırlıklarında kolaylıklar dilerim Allah cc emanet olun selametle kalın.....

tozduman

Moderatör
Moderatör
Aleykum Selam hümeyra ablacıgım :) Bende uzun zamandır aktif değilim , hayırlısı ile geldim inşallah :) Duaların için abla amin ecmain :) Allah razı olsun ablacığım

Üst Alt