Gırdaba düştüm düşünmekten

imkansızaşık

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
SELAMUNALEYKÜM DERDİmizi açma yeri çok güzel olmuş ben yine aynı dertten muzdaribim ama daha hafifledim tabi zamanla sevdiğim şahıs alkolik sayılır yada şöyle diyim rakı içiyor arkadaş ortamı aynı dediğinz gibi gönül sızım daha olgunlaşmamış hiççbir sorumluluğu kaldıracak biri olmadığından hayatında devamlı gelip geçici şeylere adamış gördüğüm kadarıyla zaten hala benle de konuşmuyor çok girdaba düştüm düşünmekten ama ne dersen doğruymuş hayır varmış bu işte demek ki ama böyle biriymiş. şimdi isterdim ki öyle olmasın biz olalım ama sanırım nasibim değil olmıyacakta öyle kaldı işte...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam kardesim begendiginize sevindim..
"rakı içiyor arkadaş ortamı aynı dediğinz gibi gönül sızım daha olgunlaşmamış hiçbir sorumluluğu kaldıracak biri olmadığından hayatında
devamlı gelip geçici şeylere adamış gördüğüm kadarıyla " ahh kardesim ondan uzak durun onun kendisine faydasi yok size ve ailesine mi faydasi dokunsun..
Allah Hidayet versin.. ama icki insana her seyi yapabilir...

"Üzülme..İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur...."
RABBIM hakkimizda herseyin hayirlisini nasip etsin insallah..
daha cook gencsiniz ileride Allah neler gosterir..ama bu tip insanlar icin girdaba girmeye degmez sadece Onun icin DUA edin!!
Allahten Korkan bir eş dileyin...herseyin basi Allah Korkusu...
Hayirli geceler..

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rasulullah (s.a.s) şöyle demiştir:

“Başa kakan, anne-babaya eziyet eden ve ayyaş olanlar cennete girmezler.” (Nesei, Ahmed, Beyhaki, Ahmet Şakir bu rivayet için sahih dedi.)

Rasulullah (s.a.s) şöyle dedi:

“Kişi içki içtiğinde mü’min olarak içki içmez.” (Buhari, Müslim)

Abdullah b. Amr (r.a)’dan Rasulullah (s.a.s)’ın şöyle dediği rivayet edilmiştir:

“Ayyaş kimse, puta tapan gibidir.” (Bezzar rivayet etti)

Bunları okudukca eski benden ben utanıyorum.Rabbim bir daha şeytanın ağına düşürmesin ne beni ne kimseyi (amin.)

Üst Alt