Gelişi güzel açılan konuların düzenlenmesi.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
:)
Değerli kardeşlerimiz,
Sizlerin emek vererek buraya eklediğiniz konuların ilgi görmesi, daha çok okunması ve faydalı olabilmesi için, görsel olarak düzenlenmesi, renklendirilmesi, bazen küçük bile olsa bir resim eklenmesi gerekebilir...
ÖZELLİKLE: Hepsinden de önemlisi açtığınız konu uzun bir metinden oluşuyorsa, okunabilmesi için, mutlaka parargraflara ve satırbaşlarına dikkat etmeniz gerekir. Biliyorsunuz pc başında bir konu okumak, kitaptan konu okumaya benzemez, gözü daha çok yorar. Bu nedenle konularınızın okunabilir ve ilgi çekici olmasına özen gösteriniz...

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun abi gerçekten de çok önemli konu.ben buna çok dikkat ederim çünkü daha önce girdiğim forumlarda bana bu ipuçları verilmişti...hatta satır başlarında bir sıra boşluk bırakmakta çok önemli okunmanın kolay olması açısından.birde çok uzun konular bölüm bölüm eklenirse sıkmadan kolay okunacaktır :)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Allah razı olsun abi gerçekten de çok önemli konu.ben buna çok dikkat ederim çünkü daha önce girdiğim forumlarda bana bu ipuçları verilmişti...hatta satır başlarında bir sıra boşluk bırakmakta çok önemli okunmanın kolay olması açısından.birde çok uzun konular bölüm bölüm eklenirse sıkmadan kolay okunacaktır :)
Ecmain kardeşim, dikatinin farkındayız teşekkür ederimsırıtık.:,
evet üyelerimize bazı hususlarda gereken uyarıyı ö.m ile veya konu altında yapıyoruz, tabi sadece biz yapmayalım modlarımızda gereken uyarı ve düzenlemeleri yapabilirler:)

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ecmain kardeşim, dikatinin farkındayız teşekkür ederimsırıtık.:,
evet üyelerimize bazı hususlarda gereken uyarıyı ö.m ile veya konu altında yapıyoruz, tabi sadece biz yapmayalım modlarımızda gereken uyarı ve düzenlemeleri yapabilirler:)
İinşaallah abi...

Üst Alt