Evlilik olmuyor

Zeynep nur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar yaşım 29 ama kiminle ciddi düşünsem hüsran oluyor, ve doğru dürüst kimse ile karşılaşmıyorum, zaten sevgilim olmuyor olsada , 2 günden sonra cıvıtıyorlar ve sonuç yine hüsran .. Yanı galiba ben hiç evlenemeyeceğim, cevremde herkes evlendi , sevip evlenmek istiyorum ama olmuyor .. Sizce basit mı duruyorum ben.

HayalCAH

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Geç olsun güç olmasın diyelim ne diyelim nasipse el getirir yel getirir değilse yel götürür sel götürür. Çok kasma kendini bende 28 yaşındayım.

Sinan21

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sayın hocam ben eşimle 3ncü Bir Şahıs Üzerine kavga ettik ve babası güle gitti ölsemde gelmem bitti diyor 5 aylık ewliyiz 105 gundur gelmiyor

HayalCAH

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Sayın hocam ben eşimle 3ncü Bir Şahıs Üzerine kavga ettik ve babası güle gitti ölsemde gelmem bitti diyor 5 aylık ewliyiz 105 gundur gelmiyor
Bir aracı bulun arayı yumuşatsın görüşsün. Çiçek çikolata alın alttan alın gidip getirin gelir :). Haklıda olsanız haksız gibi gidin getirmek için. Bu arada büyük konuşmuş dolayısı ile tersi olur kanısındayım konuştuğunun. Bayanlar çok narindir dokumaya gelmez :D...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Herşey nasip kısmet , olmuyorsa nasibini edebınle bekle . Hayırlı zamanda Allah karşılastırsın inşallah

Üst Alt