• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Esim bebegimi aldirdi beddua ettim tutar mi?

Bebegimsix

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Esim bebegimi aldirdi beddua ettim tutar mi?
Merhaba kardeslerim. Esim ve ben evlenmeden once birseyler yasadik ve esim beni hamile birakti. Ailesi beni istemiyor diye yildirim nikahiyla evlendik. Sonrasinda ailesi 15 gun boyunca esimin basinin etini yedi bu evden gidin. Bu kizi istemiyoruz vs vs.

Esimle ev bakmaya ciktik ve ben o kadar ucuz evlere baktim ki lakin esim ben kira odeyemem dedi guzelde bir maasi olmasina ragmen. Esimin bir gecede aklina girip bizi ayirdilar. Sonrasinda esime yalvardim bosanmayalim, ailenin ust katinda yasarim, bebegimize kiymayalim, gunah dedim dinlemedi.

Beni tehdit ettiler babasiyla, ailene anlaticaz diye aileme ben anlattim sonunda. Cok dua ettim ama nasip degilmis barismadik. Dogurmaya karar verdim cocugu, istemiyorum gormem bakmam dedi. Yine barismak icin cabaladim ama olmadi 8 haftalk bebegimi aldirdilar. Ama canimdan can gitti, beddualar ettim ameliyata girerken. Herkes benle agladi doktor bile. Ben girince esimin is yerinden aramislar guzel bir firmada esim anneme de anlatmis olanlari ahlaksiz biriyle calismak istemeyiz bizde demisler. Sorusturmaya takibe almislar. Ben ona ve ailesine cok beddua ettim. Isinden olsun beni o evde istemediler evlerinin anahtarini elime versinler diye. Yalvarsinlar bana diye. Kabul olur mu esimin babasindan da sikayetci oldum ses kaydina alip ailemi yikip tehdit ettigi icin. Ne yapmam lazim ne dua edeyim.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Merhaba kardeşim, senin isteğin dışında zorlama ile bu iş olduysa sen mazlum durumundasın demektir. Bu durumda ettiğin beddua tutabilir. Tutabilir diyorum çünkü kimse sana bedduan tutar veya tutmaz diye kesin cevap veremez. Ancak istemediğin birşeye zorlandığın için sonuçta hakkını mutlaka alacaksın. Bu hak alma dünya da bedduanın tutmasıyla mı olur, yoksa ahirette hesaplaşma şeklinde mi olur o iş Allah c.c nün taktirine kalmıştır.

Üst Alt