Ekrem adminimizi kaybettik

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Büyüğümüz, abimiz, İslamiforumlar.net ailesinin kurucularından, sitemizde emeği çok büyük Ekrem KOÇAK abimizi kaybettiğimizi öğrendim. Çok üzgünüm, üzüntümün tarifi yoktur. Rabbim Rahmet ve Merhametiyle muamele etsin. Mekanı Cennet Olsun, Kabri PÜR-NUR, derecesi aliy olsun. Allah c.c ailesine sabırlar ihsan etsin. El FATİHA...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum Baskanim Sen ne diyorsun.. Çok üzgünüm, üzüntümün tarifi yok....Ya Hu nasil olur başımız sağ olsun ama halen inanamiyorum son Facebook da gordugumde halen calisiyor etrafina ,torunlari ile neşe saçıyordu...cok sevdigim saydigim bir insan idi..Mekanı Cennet Olsun, Kabri PÜR-NUR, derecesi aliy olsun. Allah c.c ailesine sabırlar ihsan etsin. El FATİHA...

Bana bir gün dedigi bir sözü ile ağlamaya gideceğim.....
"Haadibee bu kadar çabukmu gidilir Gönül sızım ne güzel döktürüyorduk yaw
.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam gönül sızım, maalesef doğru, bende önce inananamadım. Çok ani olmuş sanırım, çok üzgünüm...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Allah gani gani Rahmet eylesin inşallah.
Mekanı cennet olsun, Allah günahlarını kusurlarını bağışlasın, sevabını ecrini bol eylesin. duaa..
Ben Ekrem abiyi; o babacan tavrı ve esprili kişiliğiyle hatırlıycam.
Ne olursa olsun her konudaki hem öğretici hem de mizahi konuşmalarıyla, bana hem öğretiyor, hem güldürüyordu.. hy..

İnşallah Allah ta gittiği bu uzun, meşakkatli yol da onu güldürsün..Amin.. duaa..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Canım abim, fındık bahçesinde ağırlamıştı beni, semaverinden çay içtik, suyunu içtik, fındık poşetleyip vermişti bize, hanımı, kızı, torunuyla tanıştık. Rabbim rahmet eylesin. Bazen sabahlara kadar forumda durur, hep birşeyler ekler, yazardı. Forumun ilk zamanlarında 10-15 gün kadar aniden ortadan yok olmuştu. O zaman öyle bir eksiklik hissetmiştişm ki anlatamam telefonu da yoktu o zaman arayalım.. Meğer köyde fırtınadan elektrik direkleri devrilmiş de o nedenle girememiş foruma. Hep özel mesaj yazar birşeyler sorup, birşeyler anlatırdı. Rabbim mekanını Cennet Eylesin.

Üst Alt