Doğum günün kutlu olsun Can....

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
020760889f5b598bfda42e96.jpg

Doğum günün kutlu olsun Can....bu gun sevdigim insanin dogum..gunu..O beni ve dostlugumu istemedi de..ben yine de..Onun dogum gununu kutlamak..ve bugun dogdugu icin Rabbime sukr etmek..istiyorum..ve iyi ki VARSIN..
iyi ki Rabbim Seni yaratmis..diye cook mutluyum bugun..bu gun Senin..Sevdigim insan dogum gunun Senin....
Ey Büyük ALLAH'ım sen konuyu ve icimdki ACi yi biliyorsun...
İlk eksik değildi ama yine de yaşayamadıklarımdan..SIR olarak.. yuregimde sakladigim..Hazinem gibisin..
Kalplerinde aşk işaretiyle doğar kimileri... Yeryüzüne gönül indiremez onlar...
Hayatı ve insanları anlarlar,hayata ve insanlara merhamet duyarlar,ama hayatın ve onun içindeki insanların yaşadıkları gibi yaşamazlar...
Neden hep başkaları için yazdıklarını okutuyorsun ona, neden onun için bir şeyler yazmıyorsun diye isyan etti yüreğim...
Düşünülüyorsun öyleyse varsın diyebilmenin hazzını, karşımızdaki insanın gözlerinin içine baka baka, evet bu yüzden buradayım seni düşündüm..
Senin o cocuksu yuzunu hatirladim bir an..SUs diyen parmagina ..
konusurken..gozlerini semaya kaldirisina kapildim bir an...
O bülbül..gibi sesin yuregimde cinladi..bu gece....
biliyormusun..siirlere, destanlara konu olmus bülbülü ben hic hayatimda gormedim..
taki Seni gorene kadar..Gül bülbüle bülbül güle yar olmadı sozunun hikayesini bilirmisin..
Hani bülbül güle asik olur..ama gül..kendini bülbüle layik gormez....Ben gül değil, sıradan bir otum..
sense güle olan aşkını şiirlerle, şarkılarla ve nice efsanelerle anlatmakla meşhur bir bülbül...
Beni nasıl seversin?" diye sesleniyordu sürekli bülbüle...ve ayrilmak istiyordu hep..
Bülbül kararını vermişti. Her ne pahasına olursa olsun güle olan aşkını ve daha da önemlisi gülün, onun içini aşkla dolduran hakikî bir gül olduğunu ona ispat edecekti.
Aşkı bulunca söylemek yakışır.
Har daim güle gönül vermek yakışır...Haydi uzat dikenini, işte burda yüreğim...Bülbüle gülün aşkıyla ölmek yakışır.
diyerek kalbini gülünün dikenine batırdı ve oracıkta öldü....
O an, gül, onu tekrar hayata döndürmekiçin uğraşsa da nafileydi, çünkü kendisinin bir gül olduğunu anlaması, çok sevdiği bülbülünün...hayatına mal olmuştu.
doğum günün kutlu olsun Can....Rabbim hayırlı uzun ömürler versin.hem bu dünyada hem ahirette saadet dolu ol.Rabbim seni şer kişilerden ve şer işlerden uzak etsin...
Rabbim hep Seni sevip senden RAZI olsun..ins/Allah...Sen cook iyi bir o insansin!Can... <!-- /haber -->

Muhacir-in Gunlugun-den...kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Sen bana mı soruyorsun yalnızlığı sever misin diye? Ben ki; "çayı bile iki şekerle içerim, birlikte erisinler diye...
Lâl oldu dilim dünyaya….. Konuşsam, yagmur yagıyor...Sussam, harf harf göl oluyor yüregim…
Anladım ki SUS-mak-tan baska ne carem nede cozum Var...
kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Üşürsün Sevgili!...Kiyafetlerin yetersiz kalir yokluguma...Hadi ''ömrümü'' al da ört üstüne....

Üst Alt