Değerli dostlarıma

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Esselamü aleyküm değerli dostlarım. Nasılsınız görüşmeyeli?
Değerli dostlarım, farkındayım forumdan baya uzak kaldım ve bu arada değerli kardeşim Hümeyra ve enson(akşam) başkandan aldığım sms nedeniyle gelip bi selam vereyim dedim.
Dostlarım, Allah'ıma çok şükür sağlığım sıhatim yerinde herhangi bir yaramazlık yok.
Forumdan uzak kalmamın sebebi ise, sizinde bildiğiniz gibi akmıyorsa damlar misali evimde yaptığım eldiven işinin yoğunluğu nedeniyle sadece forumdan değil netten de uzak kaldım, eve geç saatlerde çıktığım için hemen yatağıma uzanıp yastığa çeyrek kala rüya görmeye başlıyorum.

Değerli dostlarım,sizinde bildiğiniz gibi ben süslü püslü kelimelerden anlamadığım ve kendimi ifade etmekten aciz kaldığım için sözü resimlere bırakıyor hepinizi emanetleri zayi etmeyen Allah’a emanet ediyorum.

Şekerparem bana yardıma gelmiş :)

Eldiven kesmekten fısrat buldukça da böyle bakışıyoruz :)

güüll.,

tozduman

Moderatör
Moderatör
:) Ekrem abi ellerinden öpüyorum. Suslu kelamlari neyleyelim icinde samimiyet olmadiktan sonra . O enerji yi bize ulastiriyorsun .Allah razi olsun.Sağlığından şüphe ye düştük uzun zamandır yoksun forumda .
Maşallah büyümüş torun :) Allah analı babalı büyütsun. Allah salihalardan eylesin.
Helal rızık damlarda göl olur inşallah Allah işlerine bereket versin .
Saygılar abicigim..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
:maasallah::maasallah: Tamam hocam anladık, aassd.. Eldiven işinden parayı buldun, köşeleri döndün... Torunu da kucağına aldın... Foruma gelmeme sebeplerin anlaşıldı. islikcalan

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
ALEYKÜM ES SELAM TOPRAĞIM ABİM;elhamdülillah seni burada görmek beni çok mutlu etti ama itiraf etmeliyim ki o badem şekerini görmek daha mutlu etti dedesi hep siz mi seveceksiniz , dede torun sıkça uğrayın buralara da bizde sevelim küçük hanımı:)İşlerine de Rabbül alemin kolaylık versin abi yar ve yaranın olsun inşallah....

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
:) Ekrem abi ellerinden öpüyorum. Suslu kelamlari neyleyelim icinde samimiyet olmadiktan sonra . O enerji yi bize ulastiriyorsun .Allah razi olsun.Sağlığından şüphe ye düştük uzun zamandır yoksun forumda .
Maşallah büyümüş torun :) Allah analı babalı büyütsun. Allah salihalardan eylesin.
Helal rızık damlarda göl olur inşallah Allah işlerine bereket versin .
Saygılar abicigim..
Berhudar ol kardeşim, bende gözlerinden öpüyorum.
Evet günden güne ısırmalık oluyor :) Amin.Allah razı olsun kardeşim.

:maasallah::maasallah: Tamam hocam anladık, aassd.. Eldiven işinden parayı buldun, köşeleri döndün... Torunu da kucağına aldın... Foruma gelmeme sebeplerin anlaşıldı. islikcalan
Aynen hocam, parayı buldum daha kaybetmem, işbaşına giderken merdiven köşesi, merdivenden inince evin köşesi derken iki üç köşe dönüyorum hamdolsun, eh günde böyle üç köşe dönmek varken köşeleri bırakıp foruma gelebilirmiyim :D
Torunu önceden kucağıma alamaya korkuyordum artık korkmuyorum cfbrvo

ALEYKÜM ES SELAM TOPRAĞIM ABİM;elhamdülillah seni burada görmek beni çok mutlu etti ama itiraf etmeliyim ki o badem şekerini görmek daha mutlu etti dedesi hep siz mi seveceksiniz , dede torun sıkça uğrayın buralara da bizde sevelim küçük hanımı:)İşlerine de Rabbül alemin kolaylık versin abi yar ve yaranın olsun inşallah....
Allah mutluluğunu daim etsin kardeşim, fırsatım, daha doğrusu boş vaktim olsa biliyorsun gece gündüz forumdayım ama malüm işler güçler.
Tmm.havalarda soğudu ama yinede şekerparemle daha sık uğramaya çalışırık inş. :)
Allah razı olsun kardeşim, Allah cümlemizin işlerinde kolaylık versin, helal kazançlar nasip etsin inş.

Buarada, kuşlardan aldığım habere göre hayırlı bir işe adım atıyormuşsun, Allah tamamına erdirsin, İnşAllah herşey gönlünden geçtiği gibi olur kardeşim brrvo
___________:
KALIN SAĞLICAKLA acilangul1

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Amin abim dualarını eksik etme kendini de buradan eksik etme,sevdiğimiz dost büyüklerimizi özlüyoruz.Siz de Allah cc emanet olun.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Selamun aleyküm forum kardeşlerim,

Bir hatırlatma yapma gereği duydum;

Gerek burada olan, gerek olmayan, gönülden muhabbetimiz olan kardeşlerim sizleri tekrar vakit buldukça foruma davet ediyorum.
Çünkü, bizim forum diğerleri gibi tabiri caizse, bayatlamış konularla ilerleyen bir forum olmadı; hep güncel, kendi kendimize ve yardım isteyen kardeşlerimize yardımcı olarak, kendimizi yenileyerek devam etti...

İnşallah, önceki ortamımızı ve muhabbetimizi tekrar sağlarız.

Allaha emanet olun...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Aleykum selam kardeşim, evet bende özlüyorum o günleri inşallah tekrardan herkes bir araya gelir..

Üst Alt