• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Büyüden nasıl kurtulurum?

• Konuyu başlatan omerfr11
  • Başlangıç tarihi
O

omerfr11

Kayıtsız
Misafir
İnançsız,pis bir yaşantı içinde müslüman bir aile içinde yaşarken büyülendim. Büyücülerin kelimelerine itaat ederek aylar geçiriyorum.Aileme zarar vermek için çırpınır oldum.Yemek,içmek,tuvalet ve uyku süreçlerinden ibaret bir yaşantı haline büründüm. Onlar kafamda iken ben tedavi sanıp insan olabilecek bir aile yapısı oluşturmak istediklerini sanarak onları dinlemekten başka bir şey yapmaz oldum.Varlığımı bile isteye onların isteklerine karşı kullandım. Gerçekte var olmayan şeylere inandırdılar,gelecekten haber vermelerde bulundular,küffarlıktan başka bir şey yapmıyordum.Ailemde bulunabilecek hallerde olabilmek için onlara yalvarıyordum. Kelime parçalatıyorlar, ben dinleyip tekrarlıyordum. İğrenç cinsel hayaller,senaryolar oluşturmak için çırpınıyorlardı. Ard arda kısa rüyalar gibi şeyler görüyordum. Uyutmamak için çalışıyorlardı, anlamsız cümleler sıralamaya çalışıyorlardı.Hiçbiri benim için sorun değil gibiydi,zaten cinsel azgın biriydim. Geçmiş bilgilerim,kişisel bilgilerim,ailevi bilgilerimi evde boş boş gezerek onlar benden aldılar,hiçbir zaman Allah aklıma gelmedi ama onlar bana hatırlattılar. O zamanlarda iyice İslam dinine karşı suçlu bir varlık oldum,inançlı olmak eylemlerine girip daha da inançsızlaşıyorum. Aileme küfrediyorlar, islam dinine küfrediyorlar ve ben sadece yemek ve içmek ile ilgileniyorum. Bedenimdeki iğrenç oluşumlara rağmen hala hiçbir anlamım yok, tamamen pislikten ibaret haldeyim.Ailem hala beni müslüman sanıyor ama hala inançsız bir varlığım. Bile isteye onlara hizmet ediyorum. Ne yapabilirim?

cambazoglu

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Web sitesi
meettomy.site
İnançsız, pis bir yaşantı içinde müslüman bir aile içinde yaşarken büyülendim. Büyücülerin kelimelerine itaat ederek aylar geçiriyorum.Aileme zarar vermek için çırpınır oldum.Yemek, içmek, tuvalet ve uyku süreçlerinden ibaret bir yaşantı haline büründüm. Onlar kafamda iken ben tedavi sanıp insan olabilecek bir aile yapısı oluşturmak istediklerini sanarak onları dinlemekten başka bir şey yapmaz oldum.Varlığımı bile isteye onların isteklerine karşı kullandım. Gerçekte var olmayan şeylere inandırdılar,gelecekten haber vermelerde bulundular,küffarlıktan başka bir şey yapmıyordum.Ailemde bulunabilecek hallerde olabilmek için onlara yalvarıyordum. Kelime parçalatıyorlar, ben dinleyip tekrarlıyordum. İğrenç cinsel hayaller,senaryolar oluşturmak için çırpınıyorlardı. Ard arda kısa rüyalar gibi şeyler görüyordum. Uyutmamak için çalışıyorlardı, anlamsız cümleler sıralamaya çalışıyorlardı.Hiçbiri benim için sorun değil gibiydi,zaten cinsel azgın biriydim. Geçmiş bilgilerim,kişisel bilgilerim,ailevi bilgilerimi evde boş boş gezerek onlar benden aldılar,hiçbir zaman Allah aklıma gelmedi ama onlar bana hatırlattılar. O zamanlarda iyice İslam dinine karşı suçlu bir varlık oldum,inançlı olmak eylemlerine girip daha da inançsızlaşıyorum. Aileme küfrediyorlar, islam dinine küfrediyorlar ve ben sadece yemek ve içmek ile ilgileniyorum. Bedenimdeki iğrenç oluşumlara rağmen hala hiçbir anlamım yok, tamamen pislikten ibaret haldeyim.Ailem hala beni müslüman sanıyor ama hala inançsız bir varlığım. Bile isteye onlara hizmet ediyorum. Ne yapabilirim?
sen bir pskiloga görün. ruh sağlıgın iyi gelmedi. büyülenen büyülendigini anlamaz zaten

Ashab

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
İnançsız,pis bir yaşantı içinde müslüman bir aile içinde yaşarken büyülendim. Büyücülerin kelimelerine itaat ederek aylar geçiriyorum.Aileme zarar vermek için çırpınır oldum.Yemek,içmek,tuvalet ve uyku süreçlerinden ibaret bir yaşantı haline büründüm. Onlar kafamda iken ben tedavi sanıp insan olabilecek bir aile yapısı oluşturmak istediklerini sanarak onları dinlemekten başka bir şey yapmaz oldum.Varlığımı bile isteye onların isteklerine karşı kullandım. Gerçekte var olmayan şeylere inandırdılar,gelecekten haber vermelerde bulundular,küffarlıktan başka bir şey yapmıyordum.Ailemde bulunabilecek hallerde olabilmek için onlara yalvarıyordum. Kelime parçalatıyorlar, ben dinleyip tekrarlıyordum. İğrenç cinsel hayaller,senaryolar oluşturmak için çırpınıyorlardı. Ard arda kısa rüyalar gibi şeyler görüyordum. Uyutmamak için çalışıyorlardı, anlamsız cümleler sıralamaya çalışıyorlardı.Hiçbiri benim için sorun değil gibiydi,zaten cinsel azgın biriydim. Geçmiş bilgilerim,kişisel bilgilerim,ailevi bilgilerimi evde boş boş gezerek onlar benden aldılar,hiçbir zaman Allah aklıma gelmedi ama onlar bana hatırlattılar. O zamanlarda iyice İslam dinine karşı suçlu bir varlık oldum,inançlı olmak eylemlerine girip daha da inançsızlaşıyorum. Aileme küfrediyorlar, islam dinine küfrediyorlar ve ben sadece yemek ve içmek ile ilgileniyorum. Bedenimdeki iğrenç oluşumlara rağmen hala hiçbir anlamım yok, tamamen pislikten ibaret haldeyim.Ailem hala beni müslüman sanıyor ama hala inançsız bir varlığım. Bile isteye onlara hizmet ediyorum. Ne yapabilirim?
İlk öncelikle Allah sizi bu illeten kurtarsın ve El hadi olan Allah size hidayet versin,

Birinci olarak Allah dilerse bu varlıklar zarar verebilirler. Allah'ın kuruması altında olan kimse zarar veremez,
Öncelikle yapacağınız tek şey cinci minci miskaci şeylerden uzak durun ve tek yapılacağı şey

Kur'an ile rukye yapmak gerekir aksi taktirde
Piskolog Muş doktormuş bunlar fayda verilmeyen faktörler "

Size bir öneride bulunabilirim
YouTube de adil Ramazanoğlu yazın
Rukyeci Kur'an ve sünnete uygun bir şekilde
Yapar,

Üst Alt