Bursa Merkez

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
8a5bf0c7676495c8de6c7f73.jpg

4e9d3d6a4dc55efba25d8bf8.jpg

cbec7feb1bff1b7fc9c8c02e.jpg

62d86246e9bc0f1e3cc42284.jpg

hacı anne

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
bursa çok güzel bir şehir...yeğenlerim var orada..sık sık gidiyoruz...

Emeğine Sağlık krdşmTeşekkürlerr

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
evet çok güzel en güzel yeri de caddede küçük ve eski bir iskender kebapçısı var meşhur olan hani, işte orası en güzel yeri Bursa'nın çokk kommikk

hacı anne

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
kebabı çok seviyorsun heralde serdar...bursalımısın yoksa...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allah Razı OlsunKebabı kim sevmez? iST.

elifgibi

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Emeğine Sağlık krdşm

Beyazkin

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
bursada 8 ay kaldım tek başıma.
güzel şehir gerçekten.tarih kokuyor her yeri

SiLa

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Resimler güzel ama malesef ben sevemedim Bursa yı:(

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Resimler güzel ama malesef ben sevemedim Bursa yı:(
Turist gözüyle güzel geliyor insana, hele Ağustos sıcağında ULUDAĞ'ın o mükemmel, insanı üşüten serinliği bence paha biçilmez. Fakat yaşanası bir yer olup olmadığını orada yaşayanlar bilir. Yinede ben derim ki İnsan sevdikleriyle bir aradaysa veya kendi iç dünyasında huzurlu ve mutluysa her yer aynıdır.

SiLa

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bülbülü Altın kafese koymuşlar Ah vatan ah vatan demiş,bülbülü salmışlar uçmuş gitmiş bir dikene konmuş... Ben galiba vatanım olmayınca sevemedim bursayı..
Değilse elebtte her yerin bir güzelliği var...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Bülbülü Altın kafese koymuşlar Ah vatan ah vatan demiş,bülbülü salmışlar uçmuş gitmiş bir dikene konmuş... Ben galiba vatanım olmayınca sevemedim bursayı..
Değilse elebtte her yerin bir güzelliği var...
iste Sila ile Gurbetcinin farki...sırıtık.:,
Ahh Vatan ahh Vatan dediginiz butun Turkiye degilmidir? kusura bakmayin ben bunu algiliyamadim..
su an yasadigim ulke butun dunyada en guzel ,en gennis, en yesillik kocamaan ama insani en az olan ulke imis.. istatiklere gore.. ama ben boyle dusunmuyor ve goremiyorum..
evet butun kainat.. mal mulk Alemlerinin rabbinin dir.. her yerde O her seyi Yaradan butun ulkelerin ,toprak ve okyonuslarin asil Sahibi..
ama Ben yine de Turkiyemin o camurlu sokagini burada her gun gunde iki defa yikanan sinek kaydi sokaklarina degismem.
keske Turkiyede olsaydim.. neresi fark etmez.. yeterki karsimda musliman simalar. ahmet, mehmet, ayse, fatma gibi insanlara selam verebilseydim..
Turkiye benim icin ANa vatan dir sicacik.. ana gibi bana sefkatlidir..her yerde ezan sesleri..
ya burasi oyle mi soguk ulkenin soguk insanlari ne olursam olayim onlara bir turlu yaranamiyorum.. onlara ne kadar hizmet ve usaklik etsem de ben bir yabanciyim iste.. bu ulkeye ait olamam!!
Bursa Veliler Diyari..ben de 2008 de deli, divane, avare avare ulu cami sinde ve bursa sokaklarinda tek basima gunlerce gezmistim..
o sene Annemin mezarindan bursada nefes alirdim..
bir cook tarihi ve islam buyuklerimizin oldugu kutsal belde..
hele o ulu camisi icindeki sadirvandaki sanki ney gibi ruhu isitan fiskirtisi.. ya o bursa kestanesi tatlisi mi dersiniz halen tadi damagimda...

SILA kardesim simdi anladiniz mi benim icin dinimin islami sitteleri ne kadar onemli ?
yoksa burada da sosyal, guncel, psikolojik, egitim ve arastirma sitteleri, eglence, dostluk sitteleri de var ama onlarda yuregim huzur bulamiyor...
illa kendi vatanimin insanlari ve dilli ,duygusu olmali..

nebiye

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
bursa sevilmezmi... bursa benim memleketim...doğduğum ,büyüdüğüm,evlendiğim memleketim...şehrin hangi köşesine gidersen git,muhakkak tarihten bir eser bulursun...en önemlisi yeşil bursa... yemyeşil bursa...benimmmm memleketim

Üst Alt