Bunalımdayım yardım edin

güzgüzeli

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşlar benim 1 yıllık bir ilişkim var, ona geçmişimi anlattım, geçmişim çok karanlık değil sadece hatalarla dolu ve sevgilimin ilk aşkıyım öyle söylüyor yani. Ama ilişkimize ilk başlarken bana ilk olduğumu söylemedi 3. sevgilimsin dedi ve biz eşittik şimdi ilki olduğunu öğrenince çok kotu durumdayım arada bana laf soktuğunu dusunuyorum. Başka seylerle ılgılı bırsey anlatırken yada baskalarıyla ılgılı konusurken oda benim alınganlıgım oldugunu soyluyor ona geçmişimle ilgili yalan söylediğim şeylerde oldu anlatamadım kaybetmekten korktum evliliği düşünüyoruz çok mutlu bir beraberliğimiz var lütfen bana yardım edin kimseyle konuşamıyorum vazgeçmeyi bile düşünüyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
kuruguller.jpg

Hayirli Gunler kardesim..
bunalimda olacak bir sey yok!Hamd olsun her sey yolunda geriye kalan tek sey doğruyu zamanında yapmaktır..
Evlilik yalan üzerine kurulmaz..Evliligin temelli sevgi ve Güven üzerine kurulup insaa edilir..
yalan ve Hayal üzerine kurulan evlilik, yine Yalan ve hayal kırıklığıyla yıkılabilir...
bu konuda Size hic kimse yardim edemez icinizdeki ince sese kulak verin!!O ne diyor bu konuda..
Ancak O sana en doğruyu gösterir!!

Hak;Dogru olan ; Sana güven ,huzur veren kalbini her yönden mutmain eden..
batıl;iYanlis ise;se her an icini kurcaliyan, kemiren bir şeyin doğru yerli yerinde olmadığını,hissetiren!!seni rahatsiz eden bir Histir...
kalbin baska aklin baska iraden baska seyler soyluyorsa bu bunalimdan hic KURTULAMAZSINIZ!!!
hepsini bir kefede toplayp vicdaninizda dogru olani YAPIN!!
Kalbin, vicdanin RAZI olmayip iradeni zorliyarak yaptığın iş Seni Yorar.. yıldırır.. tüketir..bitirir..
Seni de sevdigini de ileride Mutsuz, huzursuz eder..

Hayatta senin için neyin doğru olduğunu bir tek içindeki ses söyleyebilir...cunku O ses Hak-tan gelen bir ilahi sestir!!

Bazen içindeki ses sana çok zor geleni yapmanı söyleyebilir yada duymak istemediklerini söyleyebilir…Korkma
ve içindeki sesi dinlemeye devam et...

O SES SANA DUYMAK ISTEDIKLERINI DEGIL DUYMAYA IHTIYACIN OLANLARI HEP FISILDAR!!
Dünya ve kendinizle barışık olmak. Bu görkemli anda hiç bir şey canınızı sıkmaz ne insanlar ne dünya nede KENDİNİZ...
kENDIN OL yeter...Sevdiginiz zaten Sizdeki Size aşık olmus baskasina degil!!
Sevdiklerinize karsi Durust olun!! Onlari Aptal yerine koyabiliyorsaniz Siz gercekten Onu degil Sadece kendinizi Seviyor ve kandiriyorsunuz...
Sevdiginiz ile Samimi olun ve iyi bir iletişim kurmak butun sorunlarinizi ins. cozer...
duygu ve hislerinizi icinizde TUTMAYIN!! Onun ile paylasin...O Sizin ne hissediginizi nerden bilsin ki?
Güz Gülleri Güzeli.. hayirli gunler..

acilangul1

Üst Alt