Bu aralar bana neler oluyor..

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum,

Hayirli geceler

Bu aralar gercekten kendimde degilim. Cok yorgunum skntiliyim ve durgunum. Birseyler zar zor yiyebiliyorum canim istemiyor.

Hic birsey isteyimce olmuyor neye elimi uzatsam tersi oluyor yani olmuyor. Benmi hata yapiyorum yoksa allah tuala beni siniyormu?
yada ilerde allah tuala daha iy seylerlen mi karsilasitiracak beni?

bilmiyorum ama umudum yok artik yani hicbirseyden umudum yok.

Ve egerki yanlis birsey yazmisamda ozur dilerim.
Gercekten kendimde degilim.
Duygularim farkli soyluyor ama beynimde farkli soyluyor. Duygularim karmakarisik olmus...

hy..hy..hy..

Selametle kalin
dua ile..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam kardesim asagidaki konuyu bir okurmusunuz lutfen...
Dert insanı hasta eder” deriz hep. Ancak bu yanlış bir anlamadır.
Her derdi olan hasta olsa vay halimize! İçinizde derdi olmayan var mı? “Dünyada derdi olmayan iki insan varmış biri henüz doğmamış diğeri de rahmetli olmuş!”

Dert insanı hasta etmez! Derdini dert etmek insanı hasta eder.
Bu ikisi arasındaki farkı anladığımız zaman bizi hasta eden şeyin derdimiz değil kendimiz olduğunu daha iyi anlarız..

HZ Mevlana'nın bir sözü vardı;
'Başına ne kötülük geldiyse bu ''ben'' yüzünden geldi O zaman kaç o ''ben'' den. '
Aynen..biz deprasyona girmiyoruz ki bizler hiic deprasyondan cikmiyoruz ki girelim...

insanlık acınacak halde ama acıma duygusunu hala taşıyan kaç kişi var bilemiyorum...
gidişat malesef çok kötü zaman eline geçirdi bizleri sorgulamadan anlamadan yaşamadan gidiyoruz...
nefes alışımız bile ağırlaşmaya başladı dünya üzerimize üzerimize geliyorkoca dünyaya küçücük bedenlerimizle sığamıyor taşı toprağı
parayı hayatı paylaşamıyoruz(sanki bize aitmiş gibi)!
zor geliyor yaşamak çünkü var olan ilahi Kurallar
üzerine kurallar koyuyor hatta var olanları insanların beyninden çıkarmaya yaşamlarından atmalarına yardımcı olunuyor...
deprasyondan kurtulsak da kendi vicdanimizda hep takili kaliyoruz..
sonumuz hayr olsun inşALLAH

https://www.islamiforumlar.net/psikoloji/27618-neden-bu-kadar-mutsuz-oldugunu-biliyor-musun.html

Üst Alt