Biz sevgiliyi bıraktık rızkın peşine düştük...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
selamunaleykum
Biz sevgiliyi bıraktık rızkın peşine düştük. işte işin en hüzünlü yanı burası sonra derizki rızıklar allahın teminatında amma işler ters gittimi aynada gerçek yüzümüz korkularımız feryatlarımız görünmeye başlar ."
iste ruhumuzdaki daralmanin butun sebebi budur!..
biz sevgiliyi bıraktık rızkın peşine düştük...OYSA RIZKI VEREN SEVGILI DEGILMI IDI?
BIZ SEVGILIDEN UZAKLASTIKCA KENDIMIZDEN, OZUMUZDEN ASLIMIZDAN, BENLIK VE VICDANIMIZDAN KOPUP COOK UZAKLARA KENDIMIZDEN VE SEVGILI DEN UZAK DUSMENIN..ACI VE BUHRANINI YASIYORUZ..
kimi sevdi isem hep kaybettim..hep kaybediklerim ile kendimden bir parcayi yok eder gibi ACI cektim..
hep yuregim ile Ruhum birbirinden kopar gibi icimde tufanlari yasadim...
Hep gok ile yer arasinda bir yerlerde yasadim..
artik bir yere ait olmanin zamanni gelmedi mi?
yeter artik.. Yuregim...ne zaman uslanacaksin?cektigin ACI ve IZDIRAPLAR!yetmedi mi?
Artik..fani degil Baki bir sevgili istemenin zamani gelmedi mi?Ne bekliyorsun......

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Üzülme" der Mevlana ve devam eder; "Kaybettiğin her şey bir gün başka surette geri döner"
Seni ölümün öldüğü yerde bekliyorum,..ölümsüzleştiği mahser gununde..
Duayla gelme bana..Seni artik farkli seviyorum..Ben bir günahkârım.
Bir siyaha ne kadar yakışıyorsa beyaz,ilahi
sevda o kadar güzel duruyor bende.
Bana o denli güzellikte bir tövbeyle gel...nefsinden arinip sadece SEN SEN ol da gel..

ceylannur

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Sevgiliyi bıraktık rızkın peşine düştük, rızık seni bulur mu? Rızkını araman lazım sen ararsan o seni bulur.

Üst Alt