• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Bir Günaha-kötülüğe Şahit olmak günahmıdır.?

geccsaa

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bir Günaha veya kötülüğe Şahit olmak günah mıdır?

Öncelikle selamün aleyküm Sevgili Arkadaşlarım kardeşim ilk olarak söylemek isterim ki forum gerçekten çok yararlı ve bir o kadar da açıklayıcı ve doyurucu bilgiler var.

Şimdi Sorum şu ben bilişim uzmanıyı sayılırım, kendime göre bir şeyler biliyorum ve araştırmayı çok seviyorum. Çok araştırma yapıp bir çok konuda merakımı gideriyorum ancak bunun kötü yanlarıda var bunlardan biri internette her zaman iyi şeyler görmediğiniz.
Ben internette pek çok cinayet, adam öldürme işkence, işit kafa kesme toplu katlliam, bunu söylemekten gerçekten utanç duyuyorum ama sadece böyle bir şey varmı diye gerçekten merakımdan baktım, hiç bir şekilde kötü niyetim yoktu 0-5 yaş çocuk öldürmeler 0-5 yaş çocuk taciz ve tecavüz resim ve içerikleri ve inanın gerçekten kanım dondu. Bunlara şahit oldum gerçekten insanlar çok kötü bir hale gelmeye başladı, insanlar artık yok edilmeli kıyamet kopmalı o kadar çok pis şey gördüm ki burada yazamıyorum, bunlar en normal şeyler bazılarınız bunlara neden baktın senin psikolojin mi bozuk amacın ne diyor olabilir ancak bunların gerçekten var olup olmadığını merak ettiğimden baktım. Gerçekten de bu tür şeylerin olduğunu gördüm bana kalırsa bunların herkese duyurulup buna son verilmesi düşünüyorum. Doğru olan bu diye düşünüyorum.
SONUÇ OLARAK BEN BUNLARA ŞAHİT OLDUM BU GÜNAHMIDIR.?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, merak edip ibret için bakmışsan sana bir günahı olmaz diye düşünüyorum. Fakat özellikle ve sürekli olarak görüntüleri izlemek yanlış olur.

Aymira

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm. Kardeşim sana çok benziyorum bende öyleyim. Öyle durumlarda zulme uğrayanlara dua edip, zulmedenleri lanetlemen iyi olur. Bizim gibi bir çok "Ütopik" düşünen insan bunların son bulmasını diliyor. Diliyoruz ki asırlar boyu bu tarz şeylere hiç şahit olmayalım ve bu olaylar hiç yaşanmasın.
Rabbim Yardımcımız olsun.

Üst Alt