Benim de Gözümün Yaşını Siler misin ?Ey Resul

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
25042_355013113245_339375858245_3867766_6440242_n.jpg

Ey Resul ! Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!.
Ey; Yaradanın en guzel eseri!. Sen olmasaydın, sen olmasaydın.. alemleri yaratmazdım!.dedigi!. Var oluşunun şerefine, bütün varlığı hediye ettiği!.
Ey; insanoğlunun ufku -en güzel insan..
Sen den şefaat dilenen biçarelerin en sefiliyim, desem.. şefaat edermisin?.

Küçük kız çocuğunun elinden tutup da giden, kuşu ölen çocuğa başsağlığı dileyen.. gözlerinden yaş dökülen devenin gözyaşlarını silen resul!.
Benim de gözümün yaşını siler misin?.

Küçük kız çocuğunun tuttuğu gibi tutsam elinden; yüreğimden iki kuş uctu, öldü desem..bana cennet kuşlarından iki kuş bahşeder misin?.
Ey; Islam ın peygamberi!. Sevda ikliminin, en güzel mevsiminin, en guzel çiçeği!...

Ama mahzun, ama kederli Daima düşüncede, daima hüzün icinde ömründe, bir defa bile, kahkahayla gülmemiş.. gül yüzlü, güler yüzlü sevgili!.

Seni sevsem!. Cok, cok sevsem!. Öyle cok sevsem ki; sen koksa özüm, yüreğim.. sen koksa nazım, edam.. gönlüm sen dolsa, benim herşeyim sen olsan ! Ali'n, Fatıma'n gibi olsam!. Seni, onlar gibi seviyor olsam.. sen de; beni, onları sevdiğin gibi sever misin?

Asr-ı saadetten değilim!. Kokladığın gül, soludugun hava, yediğin hurma, içtiğin süt, okşadığın kuzu, bindiğin deve, avuçladıgın kum dahi değilim!. Bir kez olsun, yüzüne yüz sürmedim!.
Lakin; ben, senin.. Kardeşlerim!. dediğindenim!.Ve; sana ve sünnetine revan olmak isteyenlerdenim!.

Sevgili Peygamberim!. Rabbim; sana ve, senin al ve ashabına.. ağaçların yaprakları, denizlerin dalgaları ve yağmurların damlaları sayısınca salat, selam ve bereketler ihsan eylesin...amin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Annesiz çocuğun anne diye uzandığı,
babasız gecelerde baba diye andığı sensin...Ya resullulah!
Soğuk ve insaf bilmez yetimligin yalnızlıginda
yetim!gözyaşı döktügunde, o yaşlar..
senin avucuna nasil damlamasın.Ya Resullulah...
cunku yetimi Sen den daha iyi kim anlar?
Yetimlerin Koruyucusu...
<!-- google_ad_section_end --> <!-- haber bitiş -->

Üst Alt