Bayramlarda yetimlerimize ve öksüzlerimize sahip cikalim!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allahim!! Benim oyle ahiretimi , dunyami kurtaracak bir Amelim de yok..Her seyim harabe, divane ayni harabeler altinda kalan yuregim gibi!
Allahim! sevgine, sevdiklerinin sevgisine, ve seni sevenlerin sevgisine talibim..

Peygamberimiz işaret parmağı ve orta parmağıyla işaret ederek: “Gerek kendisine ve gerekse başkasına ait herhangi bir yetimi görüp gözetmeyi üzerine alan kimse ile ben, cennette işte böyle yanyanayız” buyurmuştur.
Buhârî, Talâk, 25, Edeb, 24; Müslim, Zühd, 42. 29
Allahim!Alemlere rahmet olarak gonderdigin Iki cihan serveri peygamberimiz sav. Efendimize Komsu olmak Oyle yuce bir san ve sereftir ki anca sahabiler, evliya, enbiya salih kullar Layik olabilir..
Benim gibi Bir Kul da Bu hadis-I serif e nail olamiyacagini bildigim hlde Yine de en sevgiliye yakin olmak Ve bu hadisi serif`e nail olmaya Talibim..
HERSEYIN BIR SEBEBI VE HIKMETI VARDIR.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Dünyanın Neresinde Olursa Olsun, Yetimler Bizim Çocuklarımız!Allah`in Bizlere emaneti

Kimi savaşta yitirdi ailesini, kimi depremde, kimi afette, kimi yoklukta. Kardeş ülkelerde mağdur olmuş yetimleri kendi çocuğumuz gibi sahiplenmek için;
İçlerindeki acıyı tam olarak dindiremesek de yüreklerine su serpmek için;
Kimsenin kolay kolay katlanamayacağı sıkıntılara küçük bedenleriyle göğüs germeye çalışan yetimlerimiz için…
Yetimlerimize Bu Bayram gunu sahip çıkalım! :.dost.

Üst Alt