Başımız sağolsun ANKARA

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selâmün Aleyküm.
Ankara'da olan patlamada hayatını kaybeden kardeşlerimize ,Allah gani gani rahmet eylesin inşallah.
Yaralı kardeşlerimize Allah acil şifalar nasip eylesin inşallah.

Artık sabahlari uyandığımda da ,bir yerde bomba patladı mi diye endişe ederek uyaniyorum.
Artık ambulans sesi duyduğum da , aklıma deprem gelmiyor ,yine ne oldu diyorum ,bomba mi patladı ,birileri birbirini mi öldürdü. .

Benim ülkemin her insanı En güzel şekilde yaşamaya layık.
Ben ülkemin insanlarını seviyorum , Ülkemi seviyorum.
Allah bu vatana sahip çıkacak nesiller ve başımıza vatan sevgisi ni kuşanmış insanları getirsin.

Ülkemizé zarar vermeye çalışan , CİA, PENTAGON ve TOP SECRETi bu kepazelerin maşasi olan PKK yi Allaha havale ediyorum!

Bugün dedimki keşke uzun kollarim olsa, ve ülkemdeki bütün insanlara sarılıp onları koruyabilsem :(

Hikmet

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah'ın seçtiği kurtulmuş millet
Güneşten başını göklere yükselt
Avlanır kim sana atarsa kement
Ezel kuşatılmaz , çevrilmez ebet

Necip Fazıl Kısakûrek

Türk milleti Allah'ın izniyle her felaketten başı dik çıkmıştır. Kimsenin bu aziz milleti bölmeye gücü yetmeyecek.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Yeter! demekten de yorulduk artık!...

Allahım yüreği yanık anaların yaralarını; şefkatinle, rahmetinle sar....

Allahım yardım et, eli kanlı canilerden kurtar artık bu milleti...
AMİN:::::

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ankara'daki saldırıda yitirilen canlarımızın mekanı cennet olsun.Allah rahmet eylesin ,yapanlarında ocaklarına ateş düşsün rabbim ya kahhar adıyla kahrı perişan eylesin Tüm halkımıza baş sağlığı diliyoruz.Terörü lanetliyoruz, birliğimizi bozamayacaksınız.

Üst Alt