Azılı bir ateistten tevhid erine

Ebu Katade

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Azılı bir ateistten tevhid erine.
Allahın selamı rahmeti üzerinize olsun inşallah

Uzun yıllar ateist olarak yaşadım sanıyorum onlarca kişinin deist ve ateist olmasına yol açtım bilmiyorum ama belki yüzlerce müslümanın itikadından şüpheye düşmesine güzel amellerini terketmesine ve bazılarınında inancından şüpheye düşmesine Allah beni aracı kıldı.
Vallahi yaptıklarım için cehennem ateşinden değil Alemlerin Rabbi bana buğz eder yada Rasul bana sırtını döner diye korkuyorum.

3 ay kadar önce bir gazetede bir hocanın tutuklandığını gördüm tevafuktur ki akşam video sitesi youtube girdiğimde kendisine dair bir sohbet videosu görünce girip bir bakayım tutuklandı diye birazda dalga geçer bir iki yorum yazar çıkarım diyordum. Sonra videoyu kapatamadım izledim sonra bidaha bidaha derken aşağı yukarı aynı videoyu belki 1 saatten fazla dinledim. Dalga geçmek alaya almak için girmiştim lakin anlattıklarının ve ses tonundaki kararlılık ve inanç beni adeta kıskaca aldı. Ardından her gün videolarını izlemeye başladım sonrasında bir gece kelime-i şehadet getirdim. Tövbe istiğfar ettim.
(Hocanın ismini propaganda olarak algılanmaması için açıklamayacağım.)

Alemlerin Rabbi ayaklarımızı dini üzerinde sabit kılsın.
Bizi onun dinini koruyanlardan ve yardım edenlerden kılsın.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allahın selamı rahmeti üzerinize olsun. Ne güzel yapmışsın... Allah c.c bundan sonra da yardımcın olsun.

Üst Alt