Aylık madalya sistemi

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm

Değerli üyelerimiz, Aylık madalya sistemi başladı, Burada sadece konu sayıları dikkate alınır, yani her açtığınız konu için bir artış olur, mesaj yazdığınızda sayı artmaz...Alttaki tabloya ne zaman bakarsanız bakın son 30 günlük mesaj sayınızı görürsünüz...bu döngü sistemidir...mesaj sayıları döngüye göre azalır veya çoğalabilir... Fakat baktığınız anda gördüğünüz sayı tam olarak 30 günlük yani 2592000 saniyelik mesaj sayınızdır... Şu anda gördüğünüz mesaj sayıları sizlerin tam 30 gün öncesinden gelen mesaj sayılarınızdır...Fakat biz değerlendirmeye yeni yani 1.1.2012 tarihinden itibaren başladığımız için ilk kazananlar 30 gün sonra yani 1.2.2102 tarihinde belli olacaktır...

Her ayın son gününde oluşan sıralamaya göre kazanan ilk üç kişiye madalya verilecektir..

NOT: Haftalık madalya sistemi de şimdilik devam ediyor... Bilindiği gibi haftalık sistemde hem konu açtığınızda hem de mesaj gönderdiğinizde sayılar artmaktadır...

islamiforumlar.net yönetim

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Değerli üyelerimiz, madalya sistemi fazla katılım olmadığından dolayı, şimdilik kapatılmıştır...İleride talep olursa tekrar açılacaktır...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah RAZI olsun..benim de samimi ufacik bir itiraffim olacak...::komik..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rabbim her insani farkli fitrat ile yaratmistir.. Yani insanlarin fitratti degistirilmez sadece o fitratti saglikli, hayirli ve Rabbimin yolunda en guzel sekilde kullanmak icin ugrasip Rabbimizden yardim dilemeliyiz...
ben sahsen rekabetti,yarisi,seven bir insanim..hirsliyimdir.. O yuzden en cok ettigim duam Eyy Rabbim beni bana birakma! vallahi ben en cok kendime kendi nefsime zulm edenlerdenim..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
korkum o durki o hirs ve rekabet sevdami kontrol altina almasam o beni kendi nefsime esir edebiliyor..
her sey insanin kendini tanimasi ile baslar.. cunku bizim en buyuk dusmanimiz yine kendi nefsimizdir...
Bir muminde olacak sifatlari cok iyi bilip onlari kusanmaliyiz..
yoksa kendi dunya ve ahirettimizi kendimize zindan ederiz...

Tevazu...İnsan kendini "sifir" kabul etmeli...
Samimi mü'min, o kadarcık dahi olsa nefsini nazara vermemeli.
Kendinde bir şey vehmeden kaybetmiştir...

İkram ve imtihan­ı ilâhî olarak bazı şeyler kendisine gösterilse veya güzel rüyalar görse bunu dahi anlatıp kendine pay çıkaran hasta ruhlar vardır...
soyliyen degil soyletene, seven degil sevdirene her an Hamd ve sukur etmeliyiz..
Kendi vehimlerinle oluşturduğun dünyada bulunduğunu zannettiğin yüksek yerlerden düşersen, düştüğün yer en derin çukurlar olur ve hiçbir yerin sağlam kalmaz...
Dikkat et, makamın, olduğunu zannettiğin yer değilse düşmen de kaçınılmazdır...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
korkum o durki o hirs ve rekabet sevdami kontrol altina almasam o beni kendi nefsime esir edebiliyor..
her sey insanin kendini tanimasi ile baslar.. cunku bizim en buyuk dusmanimiz yine kendi nefsimizdir...
Bir muminde olacak sifatlari cok iyi bilip onlari kusanmaliyiz..
yoksa kendi dunya ve ahirettimizi kendimize zindan ederiz...

Tevazu...İnsan kendini "sifir" kabul etmeli...
Samimi mü'min, o kadarcık dahi olsa nefsini nazara vermemeli.
Kendinde bir şey vehmeden kaybetmiştir...

İkram ve imtihan*ı ilâhî olarak bazı şeyler kendisine gösterilse veya güzel rüyalar görse bunu dahi anlatıp kendine pay çıkaran hasta ruhlar vardır...
soyliyen degil soyletene, seven degil sevdirene her an Hamd ve sukur etmeliyiz..
Kendi vehimlerinle oluşturduğun dünyada bulunduğunu zannettiğin yüksek yerlerden düşersen, düştüğün yer en derin çukurlar olur ve hiçbir yerin sağlam kalmaz...
Dikkat et, makamın, olduğunu zannettiğin yer değilse düşmen de kaçınılmazdır...

yani iyi mi yaptık yoksa kötümü ??xxzzl..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
yani iyi mi yaptık yoksa kötümü ??xxzzl..
Bana sorarsanız çok hemde çok iyi yaptınız hocamcfbrvo çünkü, gönül sızım kendisini rekabete kaptırıyor eh elifgül kardeşimde ondan aşa değil onlar amansız rekabet ederken bense sakiiin sakin konu açarken arada kalıp ezilebilirdimçook kommiik

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Ben kırk yıldır yollardayım tam bana madalya verecek bir site buldum konu kapandı . Kendimi emekli maaşını ilk defa almaya giden emeklinin kuyruk beklerken maşını alamadan ölmüş gibi hissediyorum . Bu ölünün son arzusu sitede rekabet yapıp en çok yazı yazanların ardımdan açtıkları konu kadar fatiha okuması . Yoksa hakkımı helal etmiyorum :):)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ben kırk yıldır yollardayım tam bana madalya verecek bir site buldum konu kapandı . Kendimi emekli maaşını ilk defa almaya giden emeklinin kuyruk beklerken maşını alamadan ölmüş gibi hissediyorum . Bu ölünün son arzusu sitede rekabet yapıp en çok yazı yazanların ardımdan açtıkları konu kadar fatiha okuması . Yoksa hakkımı helal etmiyorum :):)
:) Allah razı olsun, sadece sitede yazı yazanlar değil, dışarıdan gelen misafirlerde size fatiha okurlar, yada Allah Razı Olsun derler inşAllah... Aslında En karlı siz olacaksınız, herkes madalyasını aldı, dualar size kaldı...:)

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Bedir muhammed ali' Alıntı:
değerli kardeşim siz konularınızı açmaya devam edin.madalya çokta önemli değil önemli olan hayırlı ve faydalanacağımız konular paylaşmak.
madalya yerine teşekkür ve beyeni mesajı veririz size:)

BEDİR MUHAMMED ALİ

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Moral

Allah sizlerden razı olsun . Benimde o satırları yazmaktaki amacım .sizlere biraz moral vermekti. Hakkım sizlere gani gani helal olsun .herşey allahın rızası için .aeo

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör

"Bu ölünün son arzusu sitede rekabet yapıp en çok yazı yazanların ardımdan açtıkları konu kadar fatiha okuması ."" ins.Mubarek..ama Ben de Aynisini istiyorum artik kim gide kim kala son gunlerde yasadigim stress veya kendi kendime yaptigim dengebeli olay ve hayat kosularindan..sectigim tercihlerin sonucunda.. son gunlerde sol tarafimda hep bir sanci var...
evet bu madalya olayinin tekrar gundeme gelmesi bilemiyorum Hakkimizda HAYIRLI olani olsun ins..
yukarida da yaptigim samimi itirafta da gordugunuz gibi ..insan Fitrattini degistiremez.. kendimi bildim bileli Yarisci ozgur bir ruha sahibim sanki
ve rekabeti ,azameti,hayatta kosmayi.. yarismayi.. seviyorum..elimde degil..kendimi frenliyemiyorum..
ama gordum ki bu Genetik olan bir sey KIZIM da ayni...saglikli degil Duam odur ki Maddi manevi ruhani,sosyal dengeyi kurabilelim..
asiriya giden SINIRINI tasiran hersey insan hayat ve kainattin dengesini bozuyor sanki..
hani eskiden madalya icin yarisiyordum dediysem ama simdi ki derdim ne ve sonunda cozdum..

gönlünde aşk olanın ,gözünden yaş eksik olmaz...
hüznü yar duağıdır,sızısı eksik olmazmis..
icimde bir Ben var Bende Benden icerug Onu bazen beden kafesime sigdiramiyorum..
tastikca tasiyor..deli divane olup yuregindeki Kara Gurbet huznunu beyaz kagitlara dokmeye ihtiyac hissediyormusum..
belkide icinde bulundugum yanlizliktan olabilir kim bilir Allahu Alem...
insan bir Muamma bazen kendimi bile cozemiyorum.. Bazen kor dugum dugumleniyorum bir turlu icimden cikamiyorum..
Velhasili Kelam...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ansızın geldiğin gibi,ansızın giden de sen oldun .....ben ,ben.....ben diye bişey bırakmadın çünkü gönlüm de senle gitti Cannn....
sadece Seni yazdiklarim kelamim kaldi...
Uzgunnn

Kadir Ogul - Ne Fayda? (Siir) - YouTube

Üst Alt