• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

avucun içinde muhabbet kuşu görmek

Z

zeynep1325

Kayıtsız
Misafir
Selamün aleyküm, ben 25 yaşında bekar bir bayanım. Rüyamda yine muhabbet kuşu gördüm. Daha önce görüdüğümde de sizinle paylaşmıştım. Evde abim ve annemle birlikte oturuyorduk. Üzerimizde muhabbet kuşunun uçtuğunu farkettim. Dışarıdan girmiş herhalde dedim. Sonra sol avucumu yukarı doğru kaldırdım. Avucumda patlamış mısır taneleri vardı. Kuş oraya konup mısır yemeye başladı. Bu durumu anneme göstererek ' Anne bak insanlara alışık bu kaçmıyor. Renklerine baksana kafası sarı, gövdesi mavi ne kadar güzel' diyorum.Sonra uyandım. Hayır olsun. Yorumlarınızı bekliyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam hosgeldiniz zeynep 13 25 kardesim...
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin!
tabiki Sizi taniyorum(ruyalarinizdan) ve bu Gonul dergahina gelen her kardesim icin dua da ediyorum..
Sizin ile biraz da muhabbet de etmek isterim..musaadeniz ile..
kardesim Bildiğiniz gibi bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz
rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi,
durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirerek ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak
ve islami ,muslimana yarasir bir sekilde edep ile hakikat penceresinden bakarak Allah-in izni ile yorum yapmaya calisiyorum..
ayni zaman da bu bir Allah vergisi,ote yandan insan ruh ve psikolojisi bolumunde yaptigim uzun senelerin egitim,
tecrube ve birikimi de olunca diger ruya tabirleri bilgi ve sitelerinden biraz daha farkli muhabbet seklinde olabilir..
fazla Rüyalara takilip da gercekleri gozden kacirmayin derim..ve ruyanizi sadece tek bir kisiye yorumlattin!!
ve o kisi dikkat edin Allah tan korkan Vicdan Sahibi olsun..
neden 1 den fazla kisi ye anlatmayin dedim cunku sizi celiski ve takintilara goturur...akil ve fikrinizi mesgul eder kardesim..
Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması,
bazen de günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir.
Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür.
Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.
patlamış mısır görmek rüyasının yorumu deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir.
daha once de bunu yazmistim:ne hikmet ise bekar kardeslerim cogunluk ile Muhabbet kuşu gormeleri ne tevvafuk degil mi?
Muhabette,sevgi ve aşk-a olan ozlemleri mi acaba boyle duygusal bilinc alti ruyalari mi sergiliyor?
rüyanızda muhabet kuşlari gormek ;alacağınız güzel haberlere talip ve kismetlere delalettir..Allahu Alem...
Her şeyin en güzelini Allahu Teâlâ bilir...Ona hamd eder, O’ndan yardım dileriZ..

Kapalı avuç içi geçim sıkıntısına ve cimriliğe, açık avuç içi rahat yaşamaya ve cömertliğe, Elin Avuçları göğe doğru kaldırmak menfaatli bir işe
Rüyada avuç içi görmek, rüya sahibinin kuvvetine, elinin açıklığına, dünyalığının genişliğine ve rızkının bolluğuna delâlet..
ayaginiza gelen kismet kulaklariniza gelen haberleri ilk once arastirip, istisare edin ..
kafanizda sek, suphe, vesvese kalmasin.. kalbinizin tam mutmail olmadigi.. bir kisi veya bir is konusunda
yureginizde bir sey yanlis, eksik, sizi bir seyler rahatsiz ediyorsa bu duygu ve hissi dikkate alin derim..

Mutluyum ! Çünkü; yol yakınken dönüşlerim var...benim.. Huzuruma şaşırmayın. Çünkü yarı yolda duranlardan koşar adım gitmişliğim var...benim..
Kızmayın aşktan caymışlığıma. Benim karşıdan tanımama gibi bir özrüm var...benim..
Gelsin hayat bildiği gibi, Elinde ne varsa hayata dair..
Ötesi hiç birşey ya da vesair... Hani demiş ya şair,
''Mutluluğu sende bulan senindir'' Gerisi MİSAFİR.."
Mevlana
Görünenin Ötesini Görebilmeyi esyanin ve insanin aslini gorebilmeyi Rabbim cumlemize nasip etsin..
Selamet ile Hayra kalin Zeynep Can..

Üst Alt