Asılsız yere yalanla suçlanmak

• Konuyu başlatan du_al1871
  • Başlangıç tarihi
D

du_al1871

Kayıtsız
Misafir
yalanla suçlanmak ilişkide yalan
SELAMUNALEYKÜM hocam öncelikle ALLAHIN selamı üzerinize olsun. Size bir sorum olacaktı. Yaklaşık 2 seneye yakındır ciddi süren bir birlikteliğim vardı, dün tamamıyle sonuçlandı. Beni ilişki boyunca asılsız yere yalan söyledin dye suçladı. İki taraflı çok sevdik, ilişkimiz evlilik yolundaydı, niyetimiz demek daha doğru olur. Kendisi ALLAH korkusu olan bir insandır bunu belirtmek isterim. Yalan diye adlandırdığı hatalarım, makyaj yapma ezan saatinden önce evde ol, çalışma vs.. yok artık bu kadar da olur mu denilecek vaziyette Kıskançlıkları vardı. Bende zaman zaman bu hataları yaptım, hatalarımı kabul edip telafisini yapmaya çalıştım ama yalancı oldum. Söz veripte yapmanın tabiri yalancılık olmamalı kesinlikle, yaptığımı kabul ediyorum ama ben bu yalan kelimesini 1.5 sene her tartismamizda duydum, her seferinde beni ezdi sucladı ve biz onun aşırı detaycılığı yüzünden iliskimizi sürdüremedik. Unutamadı, kafasından atamadı, severek ayrildik takıntılığı sevgisinin önüne gecti. Hocam bu 4-4 lük insan aramak gbi birşey ve dün duydum ki hayatına yeni bir kız dahil etmiş ve bana nispet yaparak yanyana çekilmiş fotoğraflarini gördüm, ahhh ettim icimin yandığı icin sizce ahım yanına kalır mı. Benim bu iliskide baska hic bir hatam olmadı benim teşhisim tedavi görmeli..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam..
Sen kendini güzel, olumlu, hayirli, iyi yönde değiştir ki Rabbim de seni ve kaderini ,itham edildiğin şeyi değiştirsin...
Bakış açını değiştirmekle başla işe. Sonra da niyet et; güçlü ve samimi bir iradeyle, olmak istediğin şeye...
Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür, ama hiç kimse önce kendini değiştirmeyi düşünmez.
insanoğlu kendi sıfat ve tavırlarının çocuğudur. Onun iyi veya kötü vasıflarından hangisi galebe çalarsa, o da o türden hal ve davranışlar göstermeye başlar.
Ben kendimi düzeltirsem,Dünya düzelir!...

Kendinizi başkasına anlatmayın...Sizi seven kişinin buna ihtiyacı yok; sevmeyen de inanmayacaktır zaten.
Onun hayatında bir seçenek isen, onun senin için öncelik olmasına müsaade etmeyin.
İlişkiler en iyi dengeli olduğunda yürür.
Sabah uyaandığımız da iki basit seçeneğimiz vardır.
Tekrar uyuyup rüya görmek veya uyanıp rüyanın peşinden koşmak.

Hani bir söz vardır ya kötü söz sahibine aittir diye işte bu da ona benzer bir şey insan kendine yakışanı yapar. Davranışları, sözleri kişinin içi dünyasının ,hissiyatinin aynasıdır..

Allahu Tealadan her şeyin sadece hayırlısını dileyin...Veren
de O, alan da O, bize sadece duâ düşer....

Üst Alt