Asık oldugum cocugu gördüm

Ş

şeyda

Kayıtsız
Misafir
Ruyamda arkadasımla geziyoduk arkamdan bir cocuk bu cocuk senle cıkmak istiyo dedi o gitti sonra arkamda asık oldugum cocugu gördüm ve bir yere oturduk ve orda uyandım

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ruyamda arkadasımla geziyoduk arkamdan bir cocuk bu cocuk senle cıkmak istiyo dedi o gitti sonra arkamda asık oldugum cocugu gördüm ve bir yere oturduk ve orda uyandım

İyi, hayırlı olsun rüyanhmmnn fakat rüya yorumları bu şekilde yapılmıyor!!!qqww..k

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
açik ve net bir şekilde söyliyeyim ruya bazende Allah gösterir fakat bazende BEYNİNİN BİLİNÇALTİSİNA AŞİRİ YUKLENİP BUNU 3 BOYUTLU OLARAK RUYA ŞEKLİNDE SANA AKTARİLMASİDİR sen kafaya cok taktin bilincinin altina inmiş ve öyle görmuşsundur tabi yine dua et Allaha hayirlara vesile olsun diye ama öyle kafanada takma ruya görduysen 3 gun geçsin ondan sonra anlat hemen anlatmak hayirli dğeildir saygilarimla ali arslan

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
açik ve net bir şekilde söyliyeyim ruya bazende Allah gösterir fakat bazende BEYNİNİN BİLİNÇALTİSİNA AŞİRİ YUKLENİP BUNU 3 BOYUTLU OLARAK RUYA ŞEKLİNDE SANA AKTARİLMASİDİR sen kafaya cok taktin bilincinin altina inmiş ve öyle görmuşsundur tabi yine dua et Allaha hayirlara vesile olsun diye ama öyle kafanada takma ruya görduysen 3 gun geçsin ondan sonra anlat hemen anlatmak hayirli dğeildir saygilarimla ali arslan

Allah RAZI olsun ali kardesim masallah bir ilim deryasi gibisiniz..yazdiklarinizin cogunu begenerek ve tasvip ederek okudum...
bu kardesimizin de bilincalti gordugune ben de katiliyorum sadece su kismi dikkatimi cekti.

"ruya görduysen 3 gun geçsin ondan sonra anlat hemen anlatmak hayirli değildir"

bunu da ilk kez sizden duydum..
bu konudaki belli bir kaynaginiz var ise bizler ile paylasirsaniz sevinirim.. Hayirli geceler...

ali arslan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
tabiki. hayati ilim ile yaşayin kitabinda tırmizi hadislerde vardir bu. bir gun bir adam kötu ruya görmuş ve hz Muhammed'(s.a.v)e demişki BEN COK KÖTU RUYA GÖRDUM EFENDİMİZ hz.Muhammed(s.a.v) lafa başlamadan önce ne kadar önce gördun ? demiş adam ise dun demiş hz Muhammed(s.a.v) ise BİR RUYA GÖRDUYSEN 3 GUN GEÇSİN ONDAN SONRA SÖYLE HAYİRLARA VESİLE OLMASİ İÇİN. HEMEN ANLATMAK DOĞRU DEĞİLDİR demiştir zaten dini sohbetlerde hocalarda ayni göruşte benim kaynağim bu kitaplarda da yaziyor herkezede tavsiye derim GUNU HZ MUHAMMED(s.a.v) GİBİ YAŞAM adli ve İSLAMİ TANİMAK adli kitaplarda sıkca vardir bu. saygilarimla ali arslan

bu arada cok sağolun sizin kadar olamasamda bir katki yapmaya calişiyorum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
tabiki. hayati ilim ile yaşayin kitabinda tırmizi hadislerde vardir bu. bir gun bir adam kötu ruya görmuş ve hz Muhammede demişki BEN COK KÖTU RUYA GÖRDUM EFENDİMİZ hzMuhammed lafa başlamadan önce ne kadar önce gördun ? demiş adam ise dun demiş hz Muhammed ise BİR RUYA GÖRDUYSEN 3 GUN GEÇSİN ONDAN SONRA SÖYLE HAYİRLARA VESİLE OLMASİ İÇİN. HEMEN ANLATMAK DOĞRU DEĞİLDİR demiştir zaten dini sohbetlerde hocalarda ayni göruşte benim kaynağim bu kitaplarda da yaziyor herkezede tavsiye derim GUNU HZ MUHAMMED GİBİ YAŞAM adli ve İSLAMİ TANİMAK adli kitaplarda sıkca vardir bu. saygilarimla ali arslan

bu arada cok sağolun sizin kadar olamasamda bir katki yapmaya calişiyorum.

est.ilminizden ziyadesi ile memnun ve mutessekiriz..ins..devamini diler faydalaniriz...

brrvo

Üst Alt