• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Annem için dua istıyorum ??

Ela gözlü

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm annem yakın zamanda kalp krızı geçirdi covid olduğu haberini aldım annem kaç gündür hastanede annem için dua istıyorum sizlerden ve hangi duaları etmeliyim namazdan sonra ? lütfen dua öneriri misiniz Allah Rıza ıçın şimdiden çok teşekkür ederim hayırlı akşamlar ??

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim, Allah c.c Şafi ismi şerifi hürmetine şifalar versin. Samimi olarak içinden geldiği gibi annen için dua edebilirsin. Bunun yanında Peygamberimiz s.a.v in tavsiye ettiği şifa dualarına alttaki linkten ulaşabilirsin.

Kayıtlıüye

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah şifa versin hasta olanlarımıza.amin. İçinden geldiği gibi dua et ve her duayı üç kez tekrarla. Duayı bitirmeden evvel en az 3 salevat getir. "Allah'ım sen işiten ve duaları kabul edensin duamızı kabul eyle." diyebilirsin duayı bitirirken.

Ashab

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm annem yakın zamanda kalp krızı geçirdi covid olduğu haberini aldım annem kaç gündür hastanede annem için dua istıyorum sizlerden ve hangi duaları etmeliyim namazdan sonra ? lütfen dua öneriri misiniz Allah Rıza ıçın şimdiden çok teşekkür ederim hayırlı akşamlar ??
Rabbim c.c şafi ismiyle annenize şifa versin geride hcbir hastalık bırakmasın inşallah

Üst Alt