Altın Çilek Hapı Faydaları ve Zararları

ömr-ü diyar

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Katılım
23 Nisan 2011
Mesajlar
3,345
Tepkime puanı
25

2nqxytu.jpg

Altın Çiçek Bitkisi, en yüksek lif oranına sahip faydaları saymakla bitmeyen bir tür meyvedir. Altın Çilek ile Papaya meyvesi karışımında sadece Altın Çilek ve Papaya bitkilerini barındıran Altın Çilek Hapı; zayıflamaya yardımcı ürünümüz, en yavaş metabolizmalarda bile etkisini hızla gösterip vücut bünyesinde yer edinmiş yağların yakımı sayesinde kilo kontrolü sağlamaktadır. Altın Çilek Kullananlar, Kullandıktan sonra İdeal kiloya ulaşıldıktan sonra verdiğiniz kiloların geri alınma riski asla yoktur.

Altın Çilek Hapı İçerisinde Ne Var:

Altın Çilek Kapsüllerinin içerisinde Altın Çilek meyvesi ve Papaya bulunmaktadır.

Altın Çilek ve Papaya Mucizesi :

Özellikle son yıllarda sosyetenin ve ünlülerin zayıflama yöntemi olarak adından bir hayli bahsedilmeye başlanan Altın Çilek, başbakan Tayyip Erdoğan’ın da altın çilek tükettiğini belirtmesinden sonra, gerçek anlamda hak ettiği değeri bulmaya başladı.

Altın Çilek, bilinen bitkiler arasında lif oranı en yüksek olan bitkilerden biridir. Lif olarak yoğunluğu bilinen ve insanlar tarafından tüketilen birçok “ünlü” meyveden ortalama 3 kat daha fazla lif içeren Altın Çilek, bu özelliği sayesinde uzun süre ve gerçek bir tokluk hissi uyandırır ve yağları yakarken de su kaybına neden olmaz. Su kaybının olmaması demek, yağlarla birlikte kasların da erimesine engel olmak, sadece yağların erimesini sağlamak demektir.

Birçok Ünlü Sanatçı Altın Çilekle Kilosunu Koruyor. Örneğin; Tarkan, Seda Sayan, Saba Tümer,
Başbakan Recep Tayyip Erdogan gibi altın çilek ile form koruyan daha çok ünlü var.

Altın Çilek Dünya’ nın en yüksek lif oranına sahip olan meyveleri arasında yer alan bir meyvedir. Papaya bitkisi ile özleştirilip karışımında sadece Altın Çilek ve Papaya bitkilerini barındıran Altın Çilek zayıflamaya yardımcı ürünümüz, en yavaş metabolizmalarda bile etkisini hızla gösterip vücut bünyesinde yer edinmiş yağların yakımı sayesinde kilo kontrolü sağlamaktadır.

Altın Çileğin Faydaları:

Kilo vermeye yardımcı olur.
Sindirim sistemini temizlemeye ve parazitlerin yok edilmesine yardımcı olur.
Bilinen en yüksek lif oranına sahip meyvelerden biridir.
Yüksek oranda C vitamini içerir. Yüksek oranda antioksidan içerir.
Kanı temizlemede etkin bir içeriğe sahiptir.
Göz sinirlerini güçlendirmeye yardımcı olur.
Metabolizmayı dengeye sokmaya ve yavaş çalışan metabolizmaları hızlandırmaya yardımcı olur.
İdrar söktürücü etkiye sahiptir.
Kan akışını hızlandırmaya ve cildin daha canlı görünmesine yardımcı olur

Altın çilek hapı nasıl kullanılır:

Altın Çilek Hapı, Sabah öğlen akşam yemeklerden 30 dakika önce 1′er adet olmak üzere günde 3 defa kullanılır.

Altın Çilek Hapı mı Altın Çilek Meyvesi mi Daha Etkilidir:

Piyasada satılmakta olan Altın Çilek meyvesi ve bu Altın Çilek kurusu, doğrudan tüketildiğinde, vücut tarafından sadece %30′luk kısmı sindirilmektedir. Geriye kalan kısmı ise vücuttan atılmaktadır. Oysa ki Altın Çilek Hapı, özel içeriği ve yapısı sayesinde sindirilme oranını %85′e kadar çıkarmakta ve meyvesine göre neredeyse 3 kat daha fazla fayda sağlamaktadır
 
Üst Alt