Allah'ın Selam Esma'sı sizde açığa çıksın!!!

Fakr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İlk defa bir foruma üye oluyorum. Biraz acemilik var:) İlmi paylaşım için buradayım. Uzun bir süredir tasavvuf ile ilgileniyorum. Allah ilmimizi ve muhabbetimizi artırsın...Es-Selamu Aleykum kardeşlerim...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam ve Rahmetullah hayırlı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam ve Rahmetullah hayırlı Olsun..- İNNA FETAHNA LEKE FETHAN MÜBİNA ...

Allâh'ın isimlerinin işaret ettiği manâlar, insan beyninde ,kalbinde, ruhunda açığa çıkar ve mana bulur...

'Başını ne yana çevirirsen çevir Allah'ın vechini görürsün"Ey Fakr.

Fakr

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah, Fettah İsm-i Şerifiyle berzahı dünya yaşamında fetheden, ümmül kitabı okuyabilen ve hiçliğine(Fakr) ikân edenlerden eylesin.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Tek mürşid Allahtır her zerreden ,her olaydan her beladan her insan ile eğitir ,yoğurur ders ve hikmetler verir..Fakr-u Gani...

Her an yeniden var olan ve binbir şekilde tecelli eden sonsuz güzellikler,hikmet ,rahmet ve mucizeler içindeyiz...

Ey gafil nefsim! Allah’a(c.c.)karşı hadsiz aczini ve fakrını idrak et. Seni hadsiz maddi ve manevi tehlikelerden kim koruyor..? Kendi kendini bile korumaktan aciz olan Nefsim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Acz ve fakr insanda var olan bir hazinedir veya hazinenin anahtarıdır..
İNSAN KENDİNİ "SIFIRLAMADAN" SONSUZA AÇILAMAZ ..!SIFIRIN ALTINDA FARKLI SAYILAR VE AÇILIMLAR VARDIR.

Kelebek83

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm;sevgili üyeĺer bende uzun uzun bu siteyi takip ediyordum ve dedimki ben artık burda olmalıyım.Adminler olsun Sevgili GÖNÜLSIZIM olsun (sizinle konuşmayi tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum gönülsızım özledim )bir çok kişilerin paylaşımlarını okudum.Kısadan hepinizi sevdim sevgili samimi insanlar.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm;sevgili üyeĺer bende uzun uzun bu siteyi takip ediyordum ve dedimki ben artık burda olmalıyım.Adminler olsun Sevgili GÖNÜLSIZIM olsun (sizinle konuşmayi tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum gönülsızım özledim )bir çok kişilerin paylaşımlarını okudum.Kısadan hepinizi sevdim sevgili samimi insanlar.
Aleykümselam kardeşim hoşgeldin inşAllah. Hayırlı olsun diyelim.

Kelebek83

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
İnşallah hayırlı olacaktır. İnanın şuan çok mutluyum. Bu arada siteyi tam olarak kullanmayı öğrenemedim zamanla öğreneceğim.Fakat bu süreç içerisinde yanlışlık yaparsam bilinki özensizlikten olmayacaktır.herkesin Ramazan ayı kutlu olsun.Allah'hım ümmeti Muhammed'in dualarını kabul etsin (hayirliysa)inşallah.

Üst Alt