Zor durumdayım Yardıma İhtiyacım var...

Şükürler

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Buraya bir arkadaşımın tavsiyesi ile daha yeni üye oldum arkadaşlar. Konuyu yanlış yere açtıysam çok özür diliyorum. Durumumu anlatacak olursam, Arkadaşlar babamın maaşında icra var maddi durumumuz bayağı kötü bankalar bir yandan, eş dost akraba bir yandan hep huzursuzluk. Teyzem ve dayımlara borcumuz var teyzem neredeyse 2-3 günde bir arayıp baban hala ödememiş taksidi onun yüzünden kredi notum düşüyor tarzı laflar söyluyor, çok ağırıma gidiyor. Bizim durumumuzu biliyorlar maddi durumlarıda çok iyi. 18 yaşındayım lise bu sene bitti hergün sinirden duvarları yumrukluyorum. Telefon çalınca teyzem mi diye korkuyorum açmaya.. İntihar etmeyi bile düşündüm ama arkamda gözü yaşlı bir aile bırakmak istemiyorum.. Yaşadığım yer küçük bir şehir iş yok hepsi part time veya vasıflı eleman arıyor. Bir yerde çalıştım 1 ay boyunca fakat adamlar bazen hiç çağırmıyor bazen 2-3 saat çalıştırıp geri gönderiyor ay sonu aldığım para 200 300 TL anca oluyor, bununlada babama destek çıkmam zaten imkansız hale geliyor. Bunları size niye anlattığıma gelecek olursam lise yeni bitti,
dediğim gibi elektrik elektronik mezunuyum üniversite sınavına bu sorunlardan dolayı hazırlanamadım, kpss den 80 aldım merkezi atamayla şansım yok fakat açıktan atamalarda şansım yüksek, bir sürü ilan çıkmaya başladı fakat hepsi farklı illerde. Babam bu durumdayken ona konuyu bile açamıyorum ne yapacağım ne edeceğim hiçbirşey bilmiyorum, stresten türlü türlü hastalığa kapılmaktan korkuyorum. Başka bir forumdan bir tane abi yardım etti 30 TL param var şuan. İcra katipliğine başvurdum büyük ihtimal ankaraya sınavına gideceğim fakat nasıl gideceğim nasıl bulacağım inanın bilmiyorum. Lütfen bana akıl verin kardeşlerim.

nurderun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kardesim oturdugun sehırde sana en yakın İHH kurulusuna müracaat et derım. Oradakı guzel yureklı ınsanlar sana yardımcı olacaktır. Allah yardımcınız olsun, felaha erdırsın. Allah sınavında muvaffak olmanı nasip etsın.

Şükürler

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
İHH derken anlayamadım çok sagolun

nurderun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
İHH
İnsan Hak ve Hürriyetleri insani yardım vakfı

Şükürler

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ablacım burda o kurum varmı yokmu onu bile bilmiyorum kaldı ki sınav için ankaraya gitmem gerek nerden bulacağım inan bilmiyorum çıkmaz işte.....

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ablacım burda o kurum varmı yokmu onu bile bilmiyorum kaldı ki sınav için ankaraya gitmem gerek nerden bulacağım inan bilmiyorum çıkmaz işte.....
+90 212 631 21 21 bu numarayı ara, durumunu anlat. Nasıl yardım edebileceklerini sor öğren!

Üst Alt