yarın kızım geliyoor

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bosnakboregi.jpg
1392996_654572687907172_120124943_n.jpg

Yarın başka eyalette Tıp Fakültesi okuyan ve stajer doktor olan kızım geliyoor!!! Benim kalp hastası olmam kızımın, doktor olmasına vesile oldu..
Her şerde bir hayır vardır !

Rabbim Sana çok şükürler olsun verdiğin vermediğin her şey için hamd olsun..
RABBİM ÖNÜMÜZE HEP HAYIRLI İNSANLAR ÇIKARSIN ...
Nefsin hissettiğine sevgi deme! Nefes gibi gelir ve biter. Sen sana Allah’ı hatırlatanı sev, O zaman nefes biter sevgi bitmez…

bu gün baklava ve börekler açmak ile meşgulum....:tamam:.

acilangul1

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm ablacım gözünaydın, ne güzel sevindim senin adına, Rabbim mutluluğunuzu daim eylesin. Abla yarını kızınla birlikte geçir baş başa ama sonra ki gün bende börek baklava yemeye gelicem :D w2cv

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Hey maşallah bizde Türkiye'deki sınavın belini kırabilirsek meslektaş oluruz inşallah...Allah kavuştursun; afiyet olsun.:)

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Güzel, Allah yardımcınız olsun. Tıp Eğitimi kolay olmayan eğitimler arasındadır. Sanırım Peygamberimiz de buna münhasıran:
"İlimler ikidir, "ilm-i din" ve "ilm-i tıp'tır. Diğer ilimler meclislerin süsüdür.." buyurmuşlardır.
Ben de Tıp sahasını seven birisiyim. Daha doğrusu birisiydim ama olmadı, 5 kardeşin 5'i de aynı görevi sırtlandı... Hayırlısı... :) :) :)

Madem ben bu ilmi çok istiyorum, "birilerinin" benden çok çekeceği var demektir... :) :) :)

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Güzel, Allah yardımcınız olsun. Tıp Eğitimi kolay olmayan eğitimler arasındadır. Sanırım Peygamberimiz de buna münhasıran:
"İlimler ikidir, "ilm-i din" ve "ilm-i tıp'tır. Diğer ilimler meclislerin süsüdür.." buyurmuşlardır.
Ben de Tıp sahasını seven birisiyim. Daha doğrusu birisiydim ama olmadı, 5 kardeşin 5'i de aynı görevi sırtlandı... Hayırlısı... :) :) :)

Madem ben bu ilmi çok istiyorum, "birilerinin" benden çok çekeceği var demektir... :) :) :)

Ihvan admin ygs 12 bindeyiz şu lys de kırdık mı bacağı bu iş biter çekme mekme olmaz, mutlu oluruz.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Ihvan admin ygs 12 bindeyiz şu lys de kırdık mı bacağı bu iş biter çekme mekme olmaz, mutlu oluruz.

Sayısalda 12.000 isen kazanabilirsin.

Şöyle söyliyeyim, 1. imtahanda 20.000'inci olan bir arkadaş 2500'e yükseltti kendisini Cerrahpaşa'yı kazandı.

Ama 12.000 olup da 2. imtahanda 20.000'e düşen de var...

Çalış çalış kazanırsın...

Fazla foruma gelme o zaman sabret...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Gözünüz aydın ,Maşallah kızımıza hem çok güzel hem marifetli annesi gibibrrvo
ellerine sağlık gönül dostum inşallah ellerinizle yaptığınız bu nimetlerden bizlerde bir gün tadarız.:tamam:.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Eee, annesi zeki, babası da zeki olursa kızımız da Tıp öğrencisi olur. Allah gayretini, cehdini, ilmini ve hizmetini ziyade eylesin.
Entarasandır, kadınlar Peygamberimiz'e: "Bizler de sizlerle beraber cihada iştirak edebilir miyiz?" demişlerdi, Peygamberimiz de: "Hayır! Sizin evlerinizde bulunmanız daha hayırlıdır" buyurmuşlardı. Kadınlar tekraren: "Sağlık için Ey Allah'ın Rasülü" dediklerinde, Peygamberimiz: "O halde "buyurunuz" buyurması manidardır.
İnşallah kızımız da bu eksende ilmini muhataplarına ikmal eder. Dualarımızla.

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Gözünüz aydın sayın admin. Ve de afiyet olsun.

Hatice--

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Bende annemi ve hasta babami bir sene icinde 3 hafta gorebildim. Diyar-i gurbet elde yanlizim :( Kimsem yok...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Kızım geldi hamd Olsun,bir hafta Onun ile bol, bol vakit geçirmek istiyorum...derken Kızım,alışveriş'e gidelim dedi.. birazdan gideceğiz inşaAllah...
Anne parası yemek tatlı mı ne geliyor....cddvb...:tamam:.

Gençler,anne, baba parasını yedikce paranın değerini ,yokluğunu bilmiyorlar....
oysa inanin,parasızlık insana çok şey öğretir...sorumluluk, kanaat, ekonomi, denge, Bütçe en önemlisi insan olmayı,insanin halinden anlamayı, Şükrü ,her Şeye değer vermesini öğretir......

acilangul1

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Senin gibi erdemli annenin evlatları bu saydıklarını biliyordur gönül dostum meraklanma o sadece seninle hoş vakit geçirmek yada gerçekten ihtiyacı olduğu için çıkmak istiyordur çarşıya annesiiiii:)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bosnakboregi.jpg
1392996_654572687907172_120124943_n.jpg

Yarın başka eyalette Tıp Fakültesi okuyan ve stajer doktor olan kızım geliyoor!!! Benim kalp hastası olmam kızımın, doktor olmasına vesile oldu..
Her şerde bir hayır vardır !

Rabbim Sana çok şükürler olsun verdiğin vermediğin her şey için hamd olsun..
RABBİM ÖNÜMÜZE HEP HAYIRLI İNSANLAR ÇIKARSIN ...
Nefsin hissettiğine sevgi deme! Nefes gibi gelir ve biter. Sen sana Allah’ı hatırlatanı sev, O zaman nefes biter sevgi bitmez…

bu gün baklava ve börekler açmak ile meşgulum....:tamam:.

acilangul1

Bu gün kızımı yolcu ettim....agla..:,
biliyorum gitmesi yarın hastahanede hizmet etmesi gerekli.. ama gelde bunu benim kalbime anlat..! ben de bir ANNE-yim.
hy..

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Bu gün kızımı yolcu ettim....agla..:,
biliyorum gitmesi yarın hastahanede hizmet etmesi gerekli.. ama gelde bunu benim kalbime anlat..! ben de bir ANNE-yim.
hy..

Selamün aleyküm ablacım, anne baba olmak başka ama illa ki anne olmak bambaşka Allah kavuştursun abla. Annem hep der ki; kardeşlerim geldikleri gün giderlerken görmeye doyum olmaz, bu bence özellikle de evladı uzaktayken daha geçerli. Üzülme ablacım Allah dert keder hastalık vermedikten sonra nasılsa Allah'ın izniyle tamamen kavuşacağınız günde gelecektir.

Boşuna yazdığımı biliyorum aslında ablacım çünkü senin kalbin bambaşkadır şu anda, ben ol da anla durumundasın. Tekrar Allah kavuştursun ablacım, Allah'a emanet olun sende evlatlarında...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
ALLAH KAVUŞTURSUN Gönül dostum...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Allah kavuştursun inşallah hayirla

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Dünya hayatı "hicret dünyası"ndan başka bir şey değil! Rahimlere inen cenin'ler, hicret için gün sayarlar, dünyaya teşrif etmek için. Dünyaya teşrif ederler, gene de o halleriyle kalamazlar bu sefer de "ölüm"e hicret için gün sayarlar. Sünnetullah..! Tabi ki bu arada belli bir zaman geçer, dünyayla tanışan bebeler, olgunluklarına adım atarlarken, ya dedelerinin, ya anne annelerinin, ya da anne ve babalarının ölüm hicretine de şahit olurlar..!
Bazen de bunun tam tersi olur, anneler, babalar evlatlarının hicretine şahit olurlar...
Tabi bunun yanında geçici hicretler de var, anne ve baba kız erkek evladıyla, 20 sene, 25 sene beraber bulunmuş iç içe günün birinde bir nikahla beraber, baba ve anneler arasında kilometrelerce mesafe...
Dünya cidden sen "diyar-ı hüzün"sün..!!!
Seni yeneceğim bir gün, o gün de "cennetim" olacaktır...
Yok eğer aldananlardan olursam, mazallah, bil ki gene kazanan "sen" olacaksın..!!!
Allah'ım! Tüm müslümanların hicretini cennet eyle... Amin...
Allahü Teala hem anne ve babalarımızın ve hem de çocuklarımızın, dünyalık hicretlerini de, ahiret hicretlerini de hayırlı kılsın... Onları daim sevinçli kılsın... Onlara asla hüzün yaşatmasın... Amin...

Üst Alt