• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Üzerimde büyü olduğunu düşünüyorum

Levra33

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm arkadaşlar. Üzerimde büyü olduğunu düşünüyorum. Yaklaşık 11 sene önce üniversitede iken bir kız arkadaşımla birbirimizi çok sevdik. Memlekette ise akraba bir kız ile de geçmişimiz vardı ama onlan ayrılmıştık. Bir ara ben memlekete gittim ve oraya bu akraba dediğim kız da geldi, yemek yaptılar yedik. Sonra konuştuk, ben eve döndüm. 1 hafta sonra sevdiğim kızı sorgulamaya başladım içime inanılmaz sıkıntı düştü ve severek ayrıldım. Şimdi evliyim 2 çocuk var ama 11 senedir sürekli göğüs kısmında daraliyorum, sinirleniyorum, sürekli uykum geliyor. Bütün tıp alternatifini denedim elektrik bile kafama verdiler ama fayda yok hocalara gittim kimi;
Büyü var dedi
Nazar var dedi
Cin var dedi
Anladım çok çıkmazdayım. Allah için yardım bekliyorum
Ne yapmam lazım. Mersinde yaşıyorum ne yapmalıyım namaz kılıyorum dua ediyorum ama geçmiyor. Allah için yardım bekliyorum.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim. Yazını okudum, yazının başlık kısmını değiştirdim. Anladığım kadarı ile büyü, nazar, cin v.s gibi şüphelerin var. Allah c.c sıkıntılarına şifa versin ama yapılabilecek herşeyi kendin yapmışsın zaten. Biz buradan forumda yazarak sana nasıl fayda verebilirz ki? Sana tavsiye edebileceğimiz Allah c.c'ye sığınmak, dua ve zikir olacaktır. Ancak bunları da yaptığını yazmışsın. "Namaz ve dua" ediyorum demişin zaten ama buna zikir ekleyip denemeni tavsiye ediyorum. Özellikle Esma-ül Hüsnalar ile zikir yapabilirsin. Bu konuyu araştır, Rabbimizin isimleri şifan olabilir.

Levra33

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun Mersin'de bildiğiniz bir hoca varmı bu işleri çözecek yakınlarda da olabilir.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Maalesef bu yönde bir bilgimiz yoktur.

Levra33

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Turab kardeş hangi Esma yi çekmek lazim

Üst Alt