Taksim Olayları

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
taksimolaylari.jpg

Tıvıtır olursa cıvıtır: Yalan haberler acıtır ..
Fâsıklardan Size Haber Geldiğinde… Cenâb-ı Hak buyuruyor:
“Ey iman edenler! Eğer bir fâsık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın."

Taksim Gezi parkında göstericilerin derdi park degil islam olmasin..
Bu kışkırtma ve ayaklanma provasının arkasında Suriye ve İsrail'in olduğunu;
Batıdaki yahudi sermayesinin (medyasının) destek verdiğini sanıyorum.Chp, mhp ve solcu gruplar,
aleviler, eski pkklılar vs de İç maşa olarak kullanilmalari ne kadar da ACI...
Dun aksam burada CNN de bu cirkin olaylari seyredik..spiker bir bayana soruyordu
basbakan Recep t. Erdogani niye istemiyorsunuz..
aynen sunu soyledi "O ulkemizi islamiyet ile yonetilmesi yolunda biz demokrasi istiyoruz.." diye cevap verdi..
La havle vela kuvvete illah Billah.....

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
geziolaylari.jpg

taksimgeziparki.jpg

Taksim gösterileri
tencere tavayla ortalığı ayağa kaldırmaya çalışan akılsızlar, acaba o kadar asker ölürken nerdeydiler?
Ağaç kesilecek diye ayaga kalkanlar kaç kere ağaç ekmiş , yeşile saygı göstermiş. girdikleri yeri ahıra çeviren bu insanlar neyi savunuyor
ve bunların arkasında gidenler hangi akıla hizmet ediyorlar..?

göstericilerin girdiği camiyi Çöplüğe çeviriyorlar.
Bunu ırakta amerikan askerleri filistinde israil yapıyor...ya Siz kimin usakligini yapip camileri Çöplüğe çeviriyorsunuz ?
bu resimleri gorunce cinlerim tepemme cikti!!
İçinde bir damla bile İslam inancı olan varsa bu bozgunculara uymazsın lütfen!!
bunlari yapanlari Siddet ile KINIYORUM...

03 Haziran 2013 Pazartesi 14:10 Taksim Gezi Parkı olayları sırasında göstericileri Dolmabahçe'deki Bezmi Alem Valide Sultan Camii'ni adeta üs olarak kullandığı ortaya çıktı.
Göstericilerin yaralanan arkadaşlarını camide tedavi ettiği ve camiyi ameliyathaneye çevirdiği anlaşıldı.
Çöplüğe dönen camide çok sayıda sağlık malzemesinin yanı sıra bira şişesi ve sigara paketi de yer alıyor.
Taksim Gezi Parkı'nın yıkılmasını protesto etmek amacıyla başlayan eylemler sebebiyle yaşanan gerilim devam ediyor.
Polisle göstericiler arasında yaşanan çatışmalar günlerdir sürüyor.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de sıklıkla gittiği Dolmabahçe'deki Bezmi Alem Valide Sultan Camii'nin
üç gündür göstericiler tarafından adeta üs olarak kullandığı ortaya çıktı.

Göstericilerin özellikle gece boyunca süren olaylarda yaralanan arkadaşlarını camide tedavi ettiği anlaşıldı. Camiyi işgal eden eylemciler camiye büyük zarar verdi.
Cami müezzini polisin camiyi koruması gerektiğini ifade etti.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
:tüüh:,La havle vela kuvvete illah Billah bu herif mi herifse nası bi herif,
herif dediğin herif anası gibi saç değil babası gibi bıyık bırakmalıhmmnn
akşam yine tv, kanallarında haberlerde bunlar vardı inanırmısınız sırf günaha girmemek için haber saatinde belgesel programı seyrettim, zaten hep böyle yapıyorumxxzzl..
Tencere tava hep aynı hava (başbakanın yorumu)

paylaşım için emeğine sağlık adminim...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah RAZI olsun Adminim..
olayi iyice carpittilar..göstericilerin girdiği camiyi Çöplüğe çeviriyorlar...Bunu ırakta amerikan askerleri filistinde israil ,Allah-in lanetledigi Yahudi
yapıyor iken biz KINIYORDUK!!
1850 yılında yaptırılan tarihi Bezmi Alem Valide Sultan Camii üs haline getiren göstericiler ,camiye ayakkabıları ile girdikleri yetmez gibi
birde içeride içki içtikleri boş bira ve içki şişelerinden anlaşılmaktadır.
Cennet vatanimda Islam devlettinde bu ne Küstahlık!!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
menderesozalerdogan.jpg

Menderes’i astılar, Özal’ı zehirlediler, şimdi de Erdoğan’ı yemeye çalışıyorlar…
ins. Türkiye kirli oyunun farkına varır..
Gezi Parkı yıkılmıyor, ağaçlar kesilmiyor ama olaylar yine de bitmiyor. Asıl amacını belli eden gruplar gittikleri yeri yakıyor, yağmalıyor. Üstelik bunu da Atam İzindeyiz diyerek yapıyorlar...

Amaclari ağaç olsaydı yüzünüzde maske değil elinde fidan olurdu.Menderesi Özalı aldınız elimizden Başbakan Erdoğan'ı kimseye yedirmeyiz...
dedem Menderes’li ,babam Özal’ı Ben ve ailem de şimdi de Erdoğan’ı Allah icin destekliyoruz!!
Başbakan Erdoğan osmanlı'dan sonra türkiye'ye yakışır bir başbakandir...
%99 müslüman olduğu bir ülkenin, başbakanını kuran okuması ne büyük bir şey.
Allah yar ve yardımcın olsun...Onu cok Seviyorum..
ALLAH başımızdan böyle imanlı idarecileri eksik etmesin..amin..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Amaclari ağaç olsaydı yüzünüzde maske değil elinde fidan olurdu.brrvo
Menderesi Özalı aldınız elimizden Başbakan Erdoğan'ı kimseye yedirmeyiz...
dedem Menderes’li ,babam Özal’ı Ben ve ailem de şimdi de Erdoğan’ı Allah icin destekliyoruz!!harikaa
valla doğru söylediniz adminimalkssamaçları ağaç veya gezi parkı olsaydı ellerinde polisimize atmak için taş & Molotov kokteyl değil fidan ve gül demeti olurdu:imkansiz:.

allah c.c. onları bildiği gibi yapsın inş.

aile breylerim haricinde ben herhangi bir parti tutmadığımı her zaman dile getirmiştim, evet parti tutmuyorum siyaseti sevmiyorum yiğidi öldürürüm ammaaaa kesinlikle hakkını yemem...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Yalanlar, tencereler ve netice? Bu gurupları sokağa döken gerçek sebep ne?

Onların hükümran oldukları yıllarda olduğu gibi, susuzluk problemi mi vardı?
Bir bidon su alabilmek için su tankerleri altında ezilenler mi vardı? Sokaklarda kokuşan, dağlar gibi ÇÖP yığınları mı vardı?
İşçi ve memurlar maaşlarını mı alamıyorlardı?
Yakıt kuyrukları kilometrelerce mi uzamıştı?
En önemli ihtiyaç maddeleri olan YAĞ, ŞEKER v.s. yokluğu mu yaşanıyordu?
Bankalar hortumlanıp, halk mağdur mu edilmişti?
Yeşil sermeye ve irtica saçmalıklarıyla fişlenen, Mutaassıp müesseseler mi batırılmıştı?

Hayır, hayır! Bunların hiç birisi değil…
Hatta, ayyaş, gezi parkı, AVM meseleleri de değil.

Duran saatin günde iki defa doğru göstermesi gibi, Kılıçdaroğlu’nun da bu konudaki isabetli açıklamaları her şeyi anlatıyordu: “Gezi parkında başlayan olaylar, AKP iktidarının getirdiği baskının bir sonucudur.”

Şimdi çok iyi düşünelim:
Bu iktidarın, ana muhalefete rağmen, BASKI ile uyguladığı icraatlar neler?

CHP kadın kolları bildirisinden alınan, iktidarın YÜZ KARASI diye adlandırdıkları ve hazmedemedikleri icraatları, kendi ağızlarından sadece birkaçını görelim.

Eğitim sistemimizin DİNSELLEŞTİRİLMESİ, çocuklarımızın çağdışı bir ideolojiye teslim edilmesi. (Önemli bir suç! Ve yüz karası!)
Kutlu doğum haftalarına müsamaha göstererek, irtica-i faaliyetlere çanak tutması. Bu tür başka programlarla, yalan yanlış bilgi ve dogmaların topluma taşınması. (Önemli bir suç! Ve yüz karası!)
Diyanet işleri Başkanlığı`na bağlı olarak faaliyet gösteren 5 bin Kuran Kursu`na, bin tane daha eklenmesi. (Önemli bir suç ve yüz karası!)
Kadın hak ve özgürlükleri adı altında, irticâ-i bir giysinin yani BAŞÖRTÜSÜNÜN dayatılması.(Çok önemli bir suç ve yüz karası!)
Bunlara eklenen, Taksime cami sözü, ayyaş meselesi vs. bardağı taşıran son damlalardır.

Yahu, sizin BASKI dediğiniz veya yüzkarası saydığınız icraatlar, şu necip milletin HASRET kaldığı icraatlardır. Çağlayana karşı meydan okuyan, kendisine yazık eder. Bu millet desteğini, bunlar için yüzde 34’lerden 50’lere yükseltti. Eğer siz bunu fark edemediyseniz, şu milleti hiç anlayamazsınız…

Şimdi gelelim bardağı taşıran YALANLARA:
1.) Bülent Arınç’ın oğlu gezi parkına açılacak olan AVM’ye ortak: Bu iftira çıktıktan sonra açıklamalar geldi ve bu olayın ASLA aslı yok.
2.) Panzerle ezilen genç resmi: En çok tepki çeken fotoğraflardan. Olayın aslı Yabancı bir ülkede bot motorundan yaralanan bir kişidir.
3.) Sosyal medyalara erişim engellendi: Bu bugün çıkan bir yalandı.
4.) Binlerce polis istifa etti: Gerçek sayılar en fazla 3-4.
5.) İstanbul Emniyet Müdürü görevden alındı: NTV son dakika adıyla açılmış bir face hesabın uydurmasıydı.
6.) Polisin gerçek mermi kullanması: Kesinlikle aslı yok.
7.) Köpeğe biber gazı sıkan polis: Bu fotoğraf daha öncede vardı, şu günlerde çok paylaşıldı. Fotoğraftaki kişiler İtalyan polisi. Provakatörler tarafından foto montajlanmış.
8.) Polislerin ilaçlı suyla göstericileri bayıltması: Bu gerçekten gülünecek bir haberdi. Fakat paylaşım sayısı on binleri geçti.
9.) Haber kanallarının face hesabı: Birçok haber kanalının face hesabı açıldı. Pravöke edici söylemleri anında yayıldı. Takipçileri 300′ü geçmezken RT sayıları 10 binlere ulaştı.
10.) Eylem 48 saat daha devam ederse Anayasa Mahkemesi hükümeti düşürülebilir, yalanı: Hiç bir ülkede böyle bir yasa mümkün değildir.
Eylemin daha uzun sürmesi için uydurulmuştur.
11.) Eylemlerde Portakal Gazı Kullanıldı: Portakal gazı birleşmiş milletler tarafından yasaklanmış zararları büyük bir kimyasal silahtır. Topluma müdahale için böyle bir gazı kullanmak intihardır, kimse bunu göze alamaz. (CNN PRODUCER NOTE u okumanızı tavsiye ederim.)
12.) Eylemcilerin köprüden geçiş fotoğrafı yerine, 2012 maraton fotoğrafının paylaşılması.

Şu bir düzine yalan, sadece bazılarıdır. Bu yalanlara inanan, daha doğrusu inanmak eğiliminde olanlar sokağa dökümlüşlerdir. Hepsi bu kadar…

Acaba gerçekleri görünce, bunlar yaptıklarından UTANACAKLAR MI?
Acaba pişmanlık duyacaklar mı?
Veya acaba özür dileyecekler mi?…
Kendileri bilir. Eğer özür dilemezler ise bu olaylar iktidara % 10 oy kazandırır.

Özür dilerler ise % 5’e düşer… Çünkü bu millet sabreder, fakat asla af etmez…
Bekleyip göreceğiz…
A. Raif Öztürk / moralhaber.net

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
geziparkiolaylaricamii.jpg

Gezi parkı eylemlerine destek veren kardeşlerime diyorum ki bırakın bu eyleme destek vermeyi bu eylemde bulunmaktan binlerce kez Yüce Allah’a sığınalim...
Bu eylemin zahirisi zaten yeterince malumat veriyor ,bu eyleme katilanlar benim insanima benzemiyorlar sanki..Kim bunlar?
bu eylemin arkasında israil var,amerika var,ergenekoncu çeteler var, fuhşiyatı yaygınlaştırmak isteyen azgınlar var… bir de var da var …
bizim gariban işçimiz de kapitalizme karşı olmak adına onların hedeflerini bilinçsizce yaygınlaştırmak için var.
onların başkaldırıları kendi engellenmiş şeytani emelleri uğrunadır. Şeytanla dostluk yapanların, şeytanla yola çıkanların sonu hüsrandan başkası değildir.

Safınız Dünyada Ne İse; Ukbada da Odur Bunu Unutmayın... Safınızi iyice belirleyin..

sealıfe

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Taksim olayları

es selamu aleykum verahmeturullahi

Bu olaylara iyice bakın arkadaşlar;
Görüntülerde hiç kapalı insan var mı?
İşi gücü olmayan, canı sıkılanların dolaşmak için gittikleri, aman Şeriat gelmesin, bizim Kur'an saygımız var diyor.
Ama, Şeriatın Kur'an kanunlarını bilmeyecek kadar cahil, alkol kısıtlaması olmasın diyolar, baba oğul beraber alkol alabilir.
İslamı bilmeyenlerin aradığı tek şey, Özgürlük, demokrasi, adalet, vs...
İslamın olmadığı yerlerde; güven, hırsızlık, zina, adalet, vs. yoktur..
Gerçek İslamın olduğu yerde, toplumsal ve sosyal kanunlara ve cezalarına gerek yoktur...
Allah (c.c.) hepimizi islam üzere yaşamamızı ve son nefesimizde imanla ona dönmemizi nasip etsin inşALLAH

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
es selamu aleykum verahmeturullahi

İslamın olmadığı yerlerde; güven, hırsızlık, zina, adalet, vs. yoktur..
Gerçek İslamın olduğu yerde, toplumsal ve sosyal kanunlara ve cezalarına gerek yoktur...
vealeyna aleyküm selam kardeşim,

Gerçek İslamın olduğu yerde, toplumsal ve sosyal kanunlara ve cezalarına gerek yoktur. Bunu anladım da:tamam:.

İslamın olmadığı yerlerde; güven, hırsızlık, zina, adalet, vs. yoktur. derken bunu anlamadımilginç::.ne yani hırgızlık la zina islamın olduğu yerde varmıdırsaskn..

Görüntülerde hiç kapalı insan var mı? derken, ohoooo tv lerde görmedinizmi kardeşim hiç açık insan varmıydı hepsinin yüzünde maske, bez parçası vardıdfgtn

Zavallı insanlar boş yere debelenip duruyorlar, hükümet bir karar aldıysa bunu kim bozabilir ;) saygılarımla...

H@K@N

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Ne kadar garip.Eğer 1 yıl öncesine kadar kendimi ve yaşamımı sorgulamasaydım,mutlak doğru kabul ettiğim o saçmalıkların üzerine gidip derinlemesine araştırmasaydım.Yine kalbimi susturup zekamın dikine gitseydim,belki o edepsizlerden biride ben olacaktım..

Ben görmezken bana doğruyu gösteren rabbime şükürler olsun.

Bizim ülke olarak bu son bağımsızlık savaşımız.Benim hissettiğim o dur ki Rabbimin rahmeti artık milletimizin üzerindedir.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
fatihtayyip.jpg

turkiyeicin.jpg

rtayyiperdogan.jpg

yanindayiz her zaman Recep Tayyip Erdogan ..

"SİZİN VERDİĞİNİZ EMANETİ ÖNCE ALLAH SONRA SİZ ALABİLİRSİNİZ."
Recep Tayyip Erdogan
Allah cc. Yar ve Yardimcin olsun...Allahım sana uzun ömür versin seni başımızdan eksik etmesin
amin...
halk içinde Hakk ile oldugun icin Seni Cook Seviyorum...

duaa..

ipekk

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Cenabı Allah yar ve yardımcısı olsun başbakanımızın kötü gözlerden,kötü sözlerden korusun sözleri geçkin olsun inşallah onun için bolca dua edelim inanıyorum ki bu çapulcular hiçbirşey yapamayacak Allah izin vermiyecek.facebook umda o kadar ona düşman insan varki gölzeri açılsın diye neler paylaşıyorum neler ama onların azgınlıkları gün ve gün devam ediyor.olayların ilk çıktığı günlerde babam izmir lozan da mahsur kalmıştı.otobüsteyken biber gazı sıkmışlar otobüsün camlarını kırmışlar babamda engelli korkudan otobüsden inmiş o haliyle fuarın içine girmiş ve yürüye yürüye bir otele sığınmış.sonra onu ordan aldık.ve o otobüste çocuklar,yaşlılarda bulunuyormuş.bu pisliklerin masum insanlara bunları yapmaya ne hakkı var ülkemi huzursuz etmeye,milleti galyana getirip getirip sokağa salıyorlar yıkıp geçiyorlar.çok korkunç bir durum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Taksim Gezi Parkı eylemlerinde son durum

020620131137060123602.jpg

Taksim gezi parkı eylemlerini yakindan takip ettim ve olanlara hayret ettim dogrusu;
Orda Olan Çoğu İnsan Neden orda oldugunu,Orda Ne Yapıliyor ,ordakilerin Niyetti ve amaci nedir ?biilmiyorlar;

Kimisi eğlence Olsun... Kimisi , Vakit öldürüyor ..kimiside,boş gezenin boş kalfası... kimiside ,Kaldırım mühendisi..
kimiside serseri avare ,Kimisi Siyaset Kimisi Reklam araci,Gençlik iste deli, dolu eğlence macera peşinde.
kimiside bu Gençligu kullanma peşinde,kimisi de fırsattan istifade-fırsatçılar..kimisi de çapulcu
..sırıtık.:,

Eyy Rabbim!! vatanimizi taksim taksim yapmak istiyen fitnecilere ve fırsatçılar..
firsat verme...amin..

https://www.youtube.com/watch?v=2ZXauKWjYu0

Üst Alt