Şu anda içim o kadar doldu ki

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm hocam ,

Kendime pardesu almak için dışarı çıktım geldimki işyerimin kapısının önünde onun arabası ve içerisinde bir bayan gelmiş oturmuş, pis pis gülüyor. Onları gördüğümde çok kötü oldum ama ALLAHA havale ediyorum bu kadarınıda hak etmedim ya. O bayan kimdir bilmiyorum, sevgilisimi, yiğenimi, kardeşim nedir bilmiyorum ama gözümün önünde böyle durması beni yine bitirdi. Çünkü biliyor böyle yaptığında eridiğimi ben onu sevmiyorum ama onun gibi bir ***liğe değer verdiğim için günah işlediğim için çok pişmanım ve ona ölene kadar bu dünyada hakkımı helal etmiyorum. Belki bencillik ama onun mutlu olmasını asla istemiyorum o beni içimi parçaladı ve halende lüx arabasıyle oturmuş açık bir bayanla hemde işyerimin önünde, ne olur dua edin ruhum daralıyor içim sıkılıyor konuşun hocam benimle çok kötüyüm çokkkUzgunnn

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm selam ahh kardesim niye anlamiyorsunuz
O lüx arabasıyle oturmuş açık bir bayanla hemde işyerinin önünde oturuyor olabilir.. Size inad yapmaya, kiskandirmaya calisiyorsa Sizde imrendigi, sizde kiskandigi bir sey olmali...ki boyle davraniyor ,size nisbet yapmaya calisiyor..ya da dedigim gibi sadist biri..yani hasta.. hasta...
senin gibi birini kaybedecek kadar aptal birisi için, onu hatırlayacak kadar zeki olmaya değmez...
dfrt..
Hayatinizin onun gibi bir Ruh hastasi,utanmaz, gosteris budalasi icin mahvetmeye değer mi elbette değmez..
sahi..o ***likten nasil ayrilmistiniz..belki diger kizlara da bir ders olur..?
giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir! ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...
gercekten Senin ruh halini bozmaya değmeyecek birisi icin kendini parcaliyor!!daraltiyorsun...
Keyfine bak!!keyfine ki intikamin onun anliyacagi dilden olsun...sırıtık.:,

Her Zaman Yaşadıklarınla Değil Yaşattıklarınla Anılırsın Unutma Ne Yaşatırsan Bir Gün Aynısını Yaşarsın!!!...bu insafsizin da sonunu gorecegiz!!

duaa..

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
ALLAH razı olsun canım hocam inş.hocam içimi o kada ferahlattınızki size sizin söylediklerinize o kadar içten inanıyorum ki o yüzden içim ferahladı rabbim sizi karşıma çıkardı ALLAH binlerce kez razı olsun sizi çok seviyorum...bana dua ettiğinizi hissediyorum....

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
selamun aleyküm hocam ,

kendime pardesu almak için dışarı çıktım geldimki işyerimin kapısınınönünde onun arabası ve içerisinde bir bayan gelmiş oturmuş pis pis gülyor onları gördüğümde çok kötü oldum ama ALLAHA havale ediyorum bu kadarınıda hak etmedim ya o bayan kimdir bilmiyorum sevgilisimi yiğenimi kardeşim nedir bilmiyorum ama gözümün önünde böyle durması beni yine bitirdi çünkü biliyor böyle yaptığında eridiğimi ben onu sevmiyorum ama onun gibi bir ***liğe değer verdiğim için günah işlediğim için çok pişmanım ve ona ölene kadar bu dünyada hakkımı helal etmiyorum belki bencillik ama onun mutlu olmasını asla istemiyorum o beni içimi parçaladı ve halende lüx arabasıyle oturmuş açık bir bayanla hemde işyerimin önünde ne olur dua edin ruhum daralıyor içim sıkılıyor konuşun hocam benimle çok kötüyüm çokkkUzgunnn
Onun arabası var güzelmi güzel
Şöförü de var özel mi özel
Bastı mı gaza gidermi gider
Maalesef ruhu yok
Onun için hiç mi hiç şansı yok..

Abe güzel kardeşim, yaralı kardeşim niye kendini bukadar üzüyor boşu boşuna kafanı yoruyorsun yafaassd..
Bak güzel kardeşim o kişiyi takıntı yapıpta sinirlerini harap etmeqqww..k
Arabasını benim işyerimin önüne çekmiş diyorsun peki bunu hep yaparmı? eğer bunu hepten yapıyorsa ben sana bir tüyo vereyim onu uygula bak ozaman bida gelebiliyormu ;)
Demokraside çare tükenmez kardeşim; yakınlarında nalbur varmı? varsa git ordan bir kilo büyük küçük boylarda çivi al aldığın çivileri o gelmeden arabayı bıraktığı yere sepele yani sağa sola at, veya bir camcıya git bir miktar cam kırıklarından al gel dükkanın önüne sağa sola sepele, yok bunları yapamam dersen ozaman eline bir çay kaşığı veya çivi al git lastiğin sibop iğnesine bastır lastiğin havasını indir beyaff bikaç kez böyle yaparsan bak ozaman bida işyerinin önünü işgal edebiliyormudfgtn
içersindeki bayan niye gülüyor biliyormusun? hah işte bunu bende bilmiyorumxxzzl..

Bak güzel kardeşim sabrın sonu selamettir, başa gelen çekilir,
sen başına gelenleri çekmeye devam et sonunda selamete sen ulaşırsınhmmnn zahten başka çare yok:imkansiz:.

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
gönülsızım hocam dün size dedimya arbasında bir bayan vardı işte o evlenmeyi düşündüğü kızdı herhalde çünkü bu sabah evini taşımıştı ve defolup gitmişti burdan ona demiştim hayatında biri olursa defol git benim karşımda evlenme, sabah baktım ki evi bomboş hocam gitti beni içimde büyük bir acıyla bıraktı. Son nefesimi verene kadar hakkımı helal etmiyorum, dilerim o kıza bnim yaşadıklarımı yaşatmaz ve mutlu olmaz kız onu damatlığıyla terkeder. ALLAHA haval ediyorum o nasıl cezalandıracağını bilir.....

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Onun arabası var güzelmi güzel
Şöförü de var özel mi özel
Bastı mı gaza gidermi gider
Maalesef ruhu yok
Onun için hiç mi hiç şansı yok..

Abe güzel kardeşim, yaralı kardeşim niye kendini bukadar üzüyor boşu boşuna kafanı yoruyorsun yafaassd..
Bak güzel kardeşim o kişiyi takıntı yapıpta sinirlerini harap etmeqqww..k
Arabasını benim işyerimin önüne çekmiş diyorsun peki bunu hep yaparmı? eğer bunu hepten yapıyorsa ben sana bir tüyo vereyim onu uygula bak ozaman bida gelebiliyormu ;)
Demokraside çare tükenmez kardeşim; yakınlarında nalbur varmı? varsa git ordan bir kilo büyük küçük boylarda çivi al aldığın çivileri o gelmeden arabayı bıraktığı yere sepele yani sağa sola at, veya bir camcıya git bir miktar cam kırıklarından al gel dükkanın önüne sağa sola sepele, yok bunları yapamam dersen ozaman eline bir çay kaşığı veya çivi al git lastiğin sibop iğnesine bastır lastiğin havasını indir beyaff bikaç kez böyle yaparsan bak ozaman bida işyerinin önünü işgal edebiliyormudfgtn
içersindeki bayan niye gülüyor biliyormusun? hah işte bunu bende bilmiyorumxxzzl..

Bak güzel kardeşim sabrın sonu selamettir, başa gelen çekilir,
sen başına gelenleri çekmeye devam et sonunda selamete sen ulaşırsınhmmnn zahten başka çare yok:imkansiz:.

ALLAH razı olsun ekrem kardeş ....

vicdan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
İçinizin rahatlaması için

Selamun aleyküm parlak kardeşim,
İçinizin rahatlaması için İnşirah suresini okumanızı tavsiye ederim. Gerçekten rahatlamak açısından çok faydasını görürsünüz. Bu mübarek ramazan günlerinde Allah dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşaAllah. Hoşçakalın.baybyy

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm parlak kardeşim,
İçinizin rahatlaması için İnşirah suresini okumanızı tavsiye ederim. Gerçekten rahatlamak açısından çok faydasını görürsünüz. Bu mübarek ramazan günlerinde Allah dualarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşaAllah. Hoşçakalın.baybyy

ALLAH razı olsun kardeşim zaten bu duayla hep ayakta kaldım çok şükür gitti rabbim daha kötülerle karşılaştırmasın özellikle genç kızlarımızı dualarınızı eksik etmeyin...duaa..

yorgun03

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
allah yardımcın olsun

Allah yardımcın olsun kardeşim bu günlerde geçecek elbet üzülme.

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Parlakk kardeşim sitede mesajlarını sık sık görüyorum. Açtığın bu konuyu daha yeni gördüm.

Allah (cc) yardımcın olsun. Aklıma adamın biri için deli gibi ağladığım günler geldi. Sabahlara kadar uyuyamaz ağlardım. bazen uyumayı başardığımda ise hıçkırıklarla uyanırdım. Gözlerim balon gibi geziyordum artık. Hep Rabbime sığındım. Gece namazları kıldım, her gece Kuran-ı Kerim okudum. Ve birgün geldiğinde acım azalmıştı. Geçmemişti ama eskisi gibi kanamıyordu da. Umursamamayı öğrenmiştim sanırım ve tabiki duanın gücünü...

Adminim mesajım neden yayınlanmadı? Farketmeden kötü birşey mi dedim :(

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Estafullah geleceğin admini, bugüne kadar senin mesajlarında kötü birşey dediğini görmedik, görceğimizi sanmıyorum ama şunuda bilmen lazım ki forumda mesajlar anında yayımlanmiyor.qqww..k
Yeni yazılan mesajları, açılan konuları önce biz görüyoruz, kontrol ediyoruz, varsa hataları düzeltip uygun görürsek yayınlıyoruz ve biz her konuda bu işlemleri yaptığımızı dile getiriyoruz demekki bildirimler sizin gözünüzden kaçmış. Mesela bakın serdar hocamızın rüya yorumları hakkında açtığı şu bildiriye bir göz atın sorunuzun cevabını https://www.islamiforumlar.net/forum-kurallari/31103-mesajim-neden-cevaplanmadi.html konusunda bulacaksınız:tamam:.

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Kusura bakmayın. Ben aceleci davrandım sanırım. Sabırsızlığın gözü kör olsun :)

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Parlakk kardeşim sitede mesajlarını sık sık görüyorum. Açtığın bu konuyu daha yeni gördüm.

Allah (cc) yardımcın olsun. Aklıma adamın biri için deli gibi ağladığım günler geldi. Sabahlara kadar uyuyamaz ağlardım. bazen uyumayı başardığımda ise hıçkırıklarla uyanırdım. Gözlerim balon gibi geziyordum artık. Hep Rabbime sığındım. Gece namazları kıldım, her gece Kuran-ı Kerim okudum. Ve birgün geldiğinde acım azalmıştı. Geçmemişti ama eskisi gibi kanamıyordu da. Umursamamayı öğrenmiştim sanırım ve tabiki duanın gücünü...

selamun aleyküm zeynep kardeşim bende mesajınızı yeni gördüm ALLAH razı olsun güzel dilekleriniz için evet çokkkkk kötü günler yaşadım yaşattı benim için bir hiç ama o kadar terbiyesiz bir insanki gelip benim işyerimin üstünde ev tuttu evlendi eşiyle işyerimin üst ısmında oturuyor onu gördükçe iğreniyorum tiksiniyorum bu kadar pişkinliğine rabbim beni ona karşı korudu çok şükür onun istediği hep maaşlı bir bayandı ve sonunda istediği oldu ben hep isyan değil yanlışanlama kardeşim o neden mutlu bu kadar kötülüğü yapmasına rağmen inanın kimseye kin besleye biri değilim hemen affederim çok alçak gönüllüyüm kendimi övmüyorum katı olmak isterdim biraz annem hatta hep sen böyle saf olursan daha çok üzülürsün der bazen ama ben gerçekten kötülük olsun istemem ve bunlara rağmen hayatımda ilk defa birinden gerçekten nefret ediyorum ateşin içinde yansa herhalde hiç acımam kıvransa içim acımaz diye düşünüyorum ben asla birine karşı bunları düşünen biri değilim ama o düşündürdü belki çekip gitseydi bu kadar olmazdım ama çokk kötülük etti ve hayatımda hakkımı son nefesime kadar helal etmeyeceğim tek insan ben inanıyorum karşıma çok iyi dindar efendi ve mesleği olan biri çıkacak ve sıra onada gelicek oda benim yaşadıklarımı yaşayacak ama çokkk yıprandım...Uzgunnn

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Böyle bir adamdan seni Allah (cc) kurtarmış. Allah seni ondan daha iyisine layık görüyor belki de... Yaşadığımız her üzüntü ve sıkıntının altında bizim için bir hayır var aslında...

Yaşadığın şartlar zor. Adamın sürekli bu kadar yakınında olması sinir bozar. Keşke gözünden uzak olsaymış. Nefretin de daha çabuk sönerdi böylece.

Besbelliki zor bir imtihandan geçiyorsun. Rabbim yardımcın olsun. Kendimi senin yerine koyduğum için üzüldüm...

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Böyle bir adamdan seni Allah (cc) kurtarmış. Allah seni ondan daha iyisine layık görüyor belki de... Yaşadığımız her üzüntü ve sıkıntının altında bizim için bir hayır var aslında...

Yaşadığın şartlar zor. Adamın sürekli bu kadar yakınında olması sinir bozar. Keşke gözünden uzak olsaymış. Nefretin de daha çabuk sönerdi böylece.

Besbelliki zor bir imtihandan geçiyorsun. Rabbim yardımcın olsun. Kendimi senin yerine koyduğum için üzüldüm...

ALLAH razı olsun söyledikleriniz yazdıklarınız çok samimi dualarınızı eksik etmyin benden selametle... baybyy

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
selamun aleyküm zeynep kardeşim bende mesajınızı yeni gördüm ALLAH razı olsun güzel dilekleriniz için evet çokkkkk kötü günler yaşadım yaşattı benim için bir hiç ama o kadar terbiyesiz bir insanki gelip benim işyerimin üstünde ev tuttu evlendi eşiyle işyerimin üst ısmında oturuyor onu gördükçe iğreniyorum tiksiniyorum bu kadar pişkinliğine rabbim beni ona karşı korudu çok şükür onun istediği hep maaşlı bir bayandı ve sonunda istediği oldu ben hep isyan değil yanlışanlama kardeşim o neden mutlu bu kadar kötülüğü yapmasına rağmen inanın kimseye kin besleye biri değilim hemen affederim çok alçak gönüllüyüm kendimi övmüyorum katı olmak isterdim biraz annem hatta hep sen böyle saf olursan daha çok üzülürsün der bazen ama ben gerçekten kötülük olsun istemem ve bunlara rağmen hayatımda ilk defa birinden gerçekten nefret ediyorum ateşin içinde yansa herhalde hiç acımam kıvransa içim acımaz diye düşünüyorum ben asla birine karşı bunları düşünen biri değilim ama o düşündürdü belki çekip gitseydi bu kadar olmazdım ama çokk kötülük etti ve hayatımda hakkımı son nefesime kadar helal etmeyeceğim tek insan ben inanıyorum karşıma çok iyi dindar efendi ve mesleği olan biri çıkacak ve sıra onada gelicek oda benim yaşadıklarımı yaşayacak ama çokkk yıprandım...Uzgunnn

Selamünaleyküm, parlakk kardeşim size daha öncede mesaj yazdım,sizi uyardım! ayrıca diğer adminlerde sizi uyardılar. Lütfen mesajınıza bakın bir tane imla işareti yok. Noktasız virgülsüz yazı olur mu? Bütün yazılarınızı DÜMDÜZ YAZIYORSUNUZ! Yazılarınızı baştan düzenlemekten, nokta virgül koymaktan bıktım artık. İkinci defa emek sarfediyoruz, vaktimizi alıyor bu iş! Forumda mümkün olduğunca düzgün yazı yayınlansın istiyoruz.Yazıyı bu şekliyle okumak insanı yoruyor. Bir nokta veya virgül anlamı değiştiriyor. Lütfen dikkat. Biz size saygı duyup yazınızı düzenliyoruz, yayınlıyoruz. Sizde saygı göstermek zorundasınız. Lütfen yazılarınızda imla işareti kullanınız!

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm, parlakk kardeşim size daha öncede mesaj yazdım,sizi uyardım! ayrıca diğer adminlerde sizi uyardılar. Lütfen mesajınıza bakın bir tane imla işareti yok. Noktasız virgülsüz yazı olur mu? Bütün yazılarınızı DÜMDÜZ YAZIYORSUNUZ! Yazılarınızı baştan düzenlemekten, nokta virgül koymaktan bıktım artık. İkinci defa emek sarfediyoruz, vaktimizi alıyor bu iş! Forumda mümkün olduğunca düzgün yazı yayınlansın istiyoruz.Yazıyı bu şekliyle okumak insanı yoruyor. Bir nokta veya virgül anlamı değiştiriyor. Lütfen dikkat. Biz size saygı duyup yazınızı düzenliyoruz, yayınlıyoruz. Sizde saygı göstermek zorundasınız. Lütfen yazılarınızda imla işareti kullanınız!

Tamam kusura bakmayın daha dikkat emeye çalışıcam.Hakkınızı helel edin utngc..

Üst Alt