Siz ne düsünüyorsunuz?

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum, Hayirli geceler

Ben gecenlerde de bir konu acmistim. Sadece fikrinizi merak ediyorum. Biri var bizim burda calisiyor bir gun biri dukana girdi ve ona dediki daha halen evlenmedin mi? Oda bana bakti ve gulerek arkadasina dediki ya iyi birini bulamiyorum. Sonrasinda yuzuk taktim ve o yuzugu parmagimda gordukten sonra abla diyor. Yuzuk nisan yuzugune benziyordu. Nisanli felanda degilim oylesine takmistim.

Yani sizce bir zaafi varmidir? Bazen hani bilmiyorum guleryuzlu biri gerci benmi yanlis anliyorum ?..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamun aleykum, Hayirli geceler

Ben gecenlerde de bir konu acmistim. Sadece fikrinizi merak ediyorum. Biri var bizim burda calisiyor bir gun biri dukana girdi ve ona dediki daha halen evlenmedin mi? Oda bana bakti ve gulerek arkadasina dediki ya iyi birini bulamiyorum.
Aleyküm selam Hayırlı günler.
ilginç::.Bahsettiğiniz konu bu https://www.islamiforumlar.net/gonu...-bu-aralar-biraz-kafam-karisik.html#post59899 olsa gerek.
Fikrimi sorarsanız;Allah c.c. herkese akıl fikir vermiş, sizde aklınızı kullanarak haraket edin, yani nişanlı değilsiniz o halde parmağınızdaki yüzüğü çıkartın,da nasibinizi engellemeyin, derim:)

Üst Alt