Severek evlenmek istiyorum

S

sevinc

Kayıtsız
Misafir
Ben severek evlenmek istiyorum, 22 yasindayim, artik evleneceyim. Sevdiğim henüz yok, ailemin uygun bulduğu biri ile evleneceğimi düşünüyorum. Sıkıntı içindeyim, Rabb'ime sığınıyorum.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Ben severek evlenmek istiyorum, 22 yasindayim, artik evleneceyim. Sevdiğim henüz yok, ailemin uygun bulduğu biri ile evleneceğimi düşünüyorum. Sıkıntı içindeyim, Rabb'ime sığınıyorum.
Tebrikler! Rabbine sığınmakla en iyi ve en doğrusunu yapıyorsun. Allah yardımcın olsun.

Kirli Kedi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bence vesvese yapıyorsunuz.
Sevdiğiniz biri şuan yoksa, ailenizin uygun gördüğü kişiyi tanıyıp sevebilirsiniz de, değil mi? Sonuçta aileniz sizin kötülüğünüzü istemez sanıyorum ve sizin istemediğiniz biriyle de bi ömür geçirmenize sebep olmazlar inşallah.

Sonuçta insanlar sadece kendi başlarına bi eş bulmuyorlar değil mi? Kimisi bi arkadaşının vasıtasıyla, kimisi akrabaları vasıtasıyla, kimisi tesadüfen. Ailenizin size uygun bulacağı kişi de seveceğiniz bir insan olabilir.

Allah yardımcınız olsun.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
harikaa

Bence vesvese yapıyorsunuz.
Sevdiğiniz biri şuan yoksa, ailenizin uygun gördüğü kişiyi tanıyıp sevebilirsiniz de, değil mi? Sonuçta aileniz sizin kötülüğünüzü istemez sanıyorum ve sizin istemediğiniz biriyle de bi ömür geçirmenize sebep olmazlar inşallah.

Sonuçta insanlar sadece kendi başlarına bi eş bulmuyorlar değil mi? Kimisi bi arkadaşının vasıtasıyla, kimisi akrabaları vasıtasıyla, kimisi tesadüfen. Ailenizin size uygun bulacağı kişi de seveceğiniz bir insan olabilir.

Allah yardımcınız olsun.
Kirli kedi sizde halen sular akmıyormucddvb..
Neyse şaka biryana, vesvese nerede bunu bulamadımxxzzl..

Negüzel işte hem ailesinin uygun bulduğu biriyle evlenmeyi düşünüyor, hemde rabbine sığınıyor bunun neresinde vesvese yapıyorilginç::.

Yinede yorum ve düşünceleriniz için allah razı olsun.:)

zeyno

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
22 yaşındaysanız neden evlenmek için acele ediyorsunuz ben anlayamadım :) ailenizin bulduğu kişileri elbette değerlendirin ama acele karar da vermeyin. Evlilik bu gönlünüzün ısınmadığı veya iyice tanımadığınız biriyle evlenmeye kalkmayın bence. nacizane benim fikrim. Allah yardımcınız olsun.

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
duanın gücüne inan ve dua et bence brrvo

nebiye

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
güzel kardeşim unutma ki hayatımızı dualarımız şekillendiriyor.Ettiğin dualara çok dikkat et.Her ne olursa olsun Allahtan hayırlısını iste........Gün gelip te geriye dönüp baktığında "Allahım iyiki bana bu kişiyle bu evliliği nasip ettin"dersin benim gibi...

Üst Alt