Selamün Aleyküm

ErdincDincer

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm ve rahmetullahu ve berekatuhu.
Ben yeni katıldım aranıza arkadaşlar adım erdinç yaş 26 istanbul pendik.
Tanışmak sünnettir, tanışalım müminler olarak kaynaşalım inşaallah.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam ve rahmetullahu ve berekatuhu ve ebeden. Hayırlı olsun.

azimlibaba

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm ve Rahmetullahi ve berekatuhu

Adım Uğur İstanbul Bahçelievlerden katılıyorum. Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum.

Yeniden görüşmek dileğiyle

Saygılarımla selamlıyorum

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleyküm selam ve rahmetullahu ve berekatuhu. Hayırlı olsun.

ilimyolculugu

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm ismim veysel , forumunuza yeni katıldım benimde bir islamı forum websitem var amaç kimin yüksekde kimin en iyisi olması değil bizim amacımız herkezin islam hakkında daha iyi yerlere gelebilmesi herkezin cevabını bulamadığı konulara cevap bulabilmesi. websitemizi inceleyebilrsiniz elimizden geldiği kadar websitenizde paylaşım yapacağız, teşekkürler.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamun aleyküm ismim veysel , forumunuza yeni katıldım benimde bir islamı forum websitem var amaç kimin yüksekde kimin en iyisi olması değil bizim amacımız herkezin islam hakkında daha iyi yerlere gelebilmesi herkezin cevabını bulamadığı konulara cevap bulabilmesi. websitemizi inceleyebilrsiniz elimizden geldiği kadar websitenizde paylaşım yapacağız, teşekkürler.
Aleykümselam kardeşim, siteniz hayırlı olsun başarılar dileriz. Mesaj yazarken yazımızın içinde link vermeyelim. Site sahibi olarak dışarıya link vermenin pek sağlıklı olmadığını bilmeniz gerekir.

Üst Alt