Selamun Aleykum musluman kardeslerim..

Damla Ylmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum arkadaslar ben Damla 21 yasindayim yurtdisindan,oncelikle boyle bir forum acipta musluman kardeslerimizi bilgilendirdiginiz icin cok tesekkurler. Yeni kesfettim burayi ama hemen isindim diyebilirim. Bir kac soru cevap okudum, verdiginiz cevaplar ince detayli ve bilgili INSALLAH yakin zamanda forumu cozup bende bir kac sorumu ileticem:) Allah razi olsun simdiden basarilarinizin devamini dilerim :.dost.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamun Aleykum arkadaslar ben Damla 21 yasindayim yurtdisindan,oncelikle boyle bir forum acipta musluman kardeslerimizi bilgilendirdiginiz icin cok tesekkurler. Yeni kesfettim burayi ama hemen isindim diyebilirim. Bir kac soru cevap okudum, verdiginiz cevaplar ince detayli ve bilgili INSALLAH yakin zamanda forumu cozup bende bir kac sorumu ileticem:) Allah razi olsun simdiden basarilarinizin devamini dilerim :.dost.

Aleyküm selam kardeşim hoşgeldin :.dost. hayırlı olsun inşALLAH

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hosgeldiniz-gifleri-15.gif

Aleyküm selam kardeşim hoşgeldiniz...desenize Siz de ben gibi gurbetcisiniz..
eskiden bir cok kez Amsterdam uzerinden KLM ile istanbula ucardim..
Amsterdam havaalani cok guzel ve cok da buyuk ama en guzel yeri orada transfer ucagimi beklerken ;
Hollanda'da ikamet eden bir cok vatandaşimiz ile muhabet edip Gonul baglar kurabilmekti..
Hele bir tanesini hayattim boyunca unutmiyacagim..Rabbim ondan RAZI olsun ne guzel insan di!!
yaptigi insanligi her hatirladigimda gozyaslarimi tutamam!!

Amsterdam Fatih Camiisinde bir cok kez bulunmusumdur..simdi artik gitmiyorum cunku buradan
direkt Türk Hava Yolları hizmet super!yemekler servis ,hostesler icten, samimi ve tam bir turk dostlugunu
misafirperverligini sergiliyorlar..
neyse ins. zaman,zaman Sohbet de ederiz..
Hayirli geceler...

https://www.youtube.com/watch?v=Xl8cE1tg6sw

Damla Ylmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hosbulduk cok tesekkur ederim. Evet bende gurbetciyim, siz hangi ulkendensiniz ogrenebilirmiyim?
Kesinlikle havaalani olmak uzere heryeri cok guzel seviyorum burayi, ama insanin kendi vatani ayri tabii Turkiye vazgecilmez! Yapilan iyilikler unutulmazmis, bu yakinlik sizden de kaynaklaniyor olmali, ilginiz icin tskler. Bundan sonra burdayim ALLAH izin verirse, hayirli geceler :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ahh kardesim Bülbülü altın kafese koymuşlar, ah vatanım demiş!!Benim de burada duzenli guzel hizmet yolunda
yetimlerim ile ile huzurluyum ama İstanbul yüreğimde Tütüyor..
evet her yer Allah'ın Mülkü insan her yerde Allah ile olmuyor mu oluyor ama Vatan sevgisi başka bir şey..
bunu anca Gurbetligi, Vatan dan ayrilan muhacirler bilir!!
Burda olusumunda muhakak ki bir Sebebi hikmetti vardir aynen sizin de orda olmaniz gerektigi gibi...
Siz uzak sayilmazsiniz kapının eşiğindesiniz Ben ise okyonuscuklar
ötesinde Kuzey amerikadayim...

Damla Ylmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kesinlikle oyle! Allah hepimize heryerde Allah peygamber sevgisi versin.

Gercektende biz uzak sayilmayiz size gore. Nekadar zamanda bir gidiyorsunuz memlekete?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Kesinlikle oyle! Allah hepimize heryerde Allah peygamber sevgisi versin.

Gercektende biz uzak sayilmayiz size gore. Nekadar zamanda bir gidiyorsunuz memlekete?

Annem rahmetli olmadan her sene iki kez giderdim.. Annemi tatile goturup onun ile vakit gecirir evladligimi yapmaya calisirdim..
2008 de annemi kaybedigimde cenazeye gittikten sonra bu 5. sene olacak daha hic gitmedim ve gitmeye de pek niyettim yok!!
annemsiz bir Anavatan düşünemiyorum..oraya ilk vardigimda KAPI da annem tesbihi ile beni saatlerce bekliyemiyecegini dusununce annemsiz
O dogdugum ev ile karsilasmaya yuzlesmeye, annemin yoklugunu kabulenmeye korkuyorum..
odasinda seccadesini, tesbihini giydigi o cennet kokulu mintanini dokunmayi kaldiramam..HAZIR degilim..
kendi yetimligim ile yuzlesmeye korkuyorum..
artik Yüce Mevlam ne zaman nasip ederse giderim..

Uzgunnn

Damla Ylmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah rahmet eylesin mekanini cennet olsun INSALLAH! Cok iyi anliyorum buyuzden gidememe sebebinizi, kolay olmamali. Hatiralar bazen insanin kalbini sizlatabiliyor. Siz gorevinizi yapmissiniz zaten simdi tek istegi duadir eminim.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Selamun Aleykum arkadaslar

INSALLAH yakin zamanda forumu cozup bende bir kac sorumu ileticem:) Allah razi olsun simdiden basarilarinizin devamini dilerim :.dost.
Aleyküm selam gurbetci kardeşim hoşgeldiniz,
bbnn..Anlayamadım bizim forumun neresi düğüm olmuşki çözüp soru soracanilginç::.
Forumu çözdükten sonra soracağın sorular basit ve kolay olsun emi, zor soruları çözmek forum çözmekten zordur bilisen dimiiidfgtn
Hoş geldin kardeşim sefalar getirdin, üyeliğin daim ve hayırlara vesile olur inşallah..

Damla Ylmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam gurbetci kardeşim hoşgeldiniz,
bbnn..Anlayamadım bizim forumun neresi düğüm olmuşki çözüp soru soracanilginç::.
Forumu çözdükten sonra soracağın sorular basit ve kolay olsun emi, zor soruları çözmek forum çözmekten zordur bilisen dimiiidfgtn
Hoş geldin kardeşim sefalar getirdin, üyeliğin daim ve hayırlara vesile olur inşallah..

Hosbulduk kardesim, cok guldum yazina dfgtn ilk girdigimde alisik olmadigim icin karisik geldi, yoksa forumunuz cok guzel, Allah'tan daha once adminlik yaptigim olduda hemen cozebildim bu dugumu sırıtık.:,

Aklima geldikce soru uretirim, ama cevap veremicenizi dusunmedim hic basarinizin farkindayim vvcc..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Hosbulduk kardesim, cok guldum yazina dfgtn ilk girdigimde alisik olmadigim icin karisik geldi, yoksa forumunuz cok guzel, Allah'tan daha once adminlik yaptigim olduda hemen cozebildim bu dugumu sırıtık.:,

Aklima geldikce soru uretirim, ama cevap veremicenizi dusunmedim hic basarinizin farkindayim vvcc..
Allah ağlatmasın kardeşim.

Hop hop reklam yapmak yasah kardeşim gecenin bu vaktinde aaaa (ordan emeklimi oldunuz)

Nihayet çözebilmişsiniz ohalde mesele yok durmak hiç yok yola devamm::komik..
Bah tekrar ediyorum sorular zor olmasınqqww..k

Üst Alt