selam

hümeyra92

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
s.a. bayadir bu forumu biliyorum. ve simdi uye oldum. uye olmamin baslica amaci aklimdaki sorulara nette fazla zaman harcamadan cevap bulma.
inşaAllah aradigim her soruma cevap olursunuz ve boylelikle gitmek istedigim yolda biraz daha ilerlerim.
trabzonda yasiyorum grafikerlik yapiyorum. biraz mesakatli geciyor gunler ama geciyor iste. herkese simdiden tesekkurler. gonul sizim. sana ayrica tesekkur ediyorum. senin yazilarinin onemi bende ayri.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam hoşgeldiniz inşAllah. Elimizin erdiği, dilimizin döndüğü kadar bilgimiz ve aklımızın yettiğince sorulara cevap vermeye çalışırız. Üyeliğiniz hayırlı olsun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam hoşgeldiniz,Üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun..Aslında o aradığınız soruların cevabı da Kendi İçinizdedir ne arasan kendinde ara ,
kendinde görmeye,İdrak etmeye çalış! İki gözüm.

Hayatımız boyunca aradığımız bütün cevaplar aslın da kendi içimizdedir. Ama bu cevapları içimizde değil, genelde dışımızda ararız.
“Canında bir can var, o canı ara…
Beden dağında bir mücevher var,
O mücevherin madenini ara…
A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara;
Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara…”

“Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgâr yardım edemez ”
Sen yazana değil yazdırana bak...

konuşmak istesem Sır-ım sırçaya dönüşür dillim kanar kelamlardan... yinede anlatamaz susarım hal içinde...
“Ben kederimi ve hüznümü (üzüntümü) sadece (ALLAH)'a c.c arz ederim."YÛSUF - 86
...
acilangul1

Muvatta

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykum selam foruma hoşgeldiniz. Gitmek istediğiniz yolda Rabbim muvaffak etsin.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Hoşgeldin sevgili adaşım Rabbim üyeliğini daim etsin inşallah.

hümeyra92

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Amin.. çok sağolun...

admire

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selam Aleyküm

S.a arkadaşlar ben orhan aranıza yeni katıldım 24 yaşındayım Diyarbakırda yaşıyorum tesadüfen buldum forumu kabul ederseniz sevinirim.İyi geceler

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
S.a arkadaşlar ben orhan aranıza yeni katıldım 24 yaşındayım Diyarbakırda yaşıyorum tesadüfen buldum forumu kabul ederseniz sevinirim.İyi geceler
a.s kardeşim buyur hoşgeldin.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim (s.a) (tşk) (i.g) vs gibi kısaltmalar kullanmamak şartı ile hoşgeldin:.dost.

Üst Alt