Selam dünyalı ben geldim..

NegraSombra

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum arkadaşlar ...iyi forumlar..anlayamadığım şey burası daha çok rüya tabirine yönelik bir forum sanırım.Yanılıyor muyum ?!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm selam islamiforumlar.net ailesine hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun..
burası daha çok rüya tabirine yönelik bir forum mu..? değil di olmamali idi...hani derler ya Su Akar yolunu Bulur ..
bazi şeyler kendiliğinden oluşur..üye ve misafirlerin istegi ,dilegi, soru, yazma vs. yönünde kendiliginden rüya tabiri fazla oluyor..

islamiforumlar.net ailesinde Gönüllu olarak Rüya tabirleri yapmaktayim...
rüyalar aslinda bir Vesile, yorum yaparken sohbet ediyor ,meslegim ve tecrubelerimden yararlanarak Gönül Dostlarim ile dertlesiyoruz..
nasihat ediyor!!Hayatta farklı bir pencereden bakmalarını sağlamak!!kişisel ve mesleki gelişmelerine yardımcı olmaya Allah-in nasip takdir ettigi kadar kendimce ugrasiyorum!!

Burasinin sadece rüya yorumu sitesi olmadigini bilmenizi isterim..ayni zamanda Din tasavvuf muhabbet edebiyat,dertlesme guncel,tarih ve
genel kültür konularını işleyen tartışma platformu!İslami kardeşliği yaşamak isteyenlerin buluşma mekanidir!!

EY KAİNATIN MİNYATÜRÜ İNSAN.!
KALBİNİ DANIŞMAN AKLINI KATİB KIL...
VİCDANINI HAKİM AZALARINI MEMUR KIL...
BÖYLECE KENDİ ANAYASANI HAKLAŞTIRMIŞ OLURSUN...
Selamet ile Gurbet Diyarindan HAYRA Kalin...

Durdurun Dünyayı hiçbir şeye ilgisi olmiyan İnecek bir Yolcu Var ...

NegraSombra

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
açıklama için teşekkürler :) herhangi bir şeye ilgisi olamayan inecek yolcu ben oluyorum galiba :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bir şey degil..sırıtık.:, Seçim Sizin...Hayat zaten seçim ve verdiğimiz kararlardan ibaret değil mi..
Forum ve forumda kendisini idrak etmek istiyen Ayna da cemaline baksin!! Siz Vicdan Aynanizda kelamimi öyle mi idrak ettiniz..?
Yol ile Yolcu kardeştir. Ağladığınızda yaşadığınız hüzünleri sevinçlerinizde ise hayatın içinde misafir olduğunu unutmayıp idrak edenleri...
sabır kapısında mutluluk bekler ya hayy ...

Durdurun Dünyayı İnecek Var!
Yaşama gayeni gözden geçir. Niçin bu yola çıkmıştın, nereye gidiyorsun? Sık sık niyetini ve hedefini hatırla..
“Life is a journey, not a destination.” mutluluk varılacak bir menzil değil, hayatın her karesinde yaşanılacak bir haldir..

NegraSombra

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Profil bilgilerimde -ilgisizlik- ile alakalı birşeyler yazmıştımda ..ona istinaden heralde diye düşündüm bu yazdıklarınızı :)

Üst Alt