Sakallı cüppeli biri işyerime geldi

Melekkkcinar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum, ben rüya görmedim ancak çalışırken ıs yerımde yalnız başıma iken içeri cübbeli bir kişi girdi, lavaboya gitti bır sure sonra cıktı. Kıyafetlerini çıkarıyordu, yere bıraktı ben de yere koymayın yanıma alayım dedm ve aldım. Bu kişi beyaz sakallı elinde baston olan cübbeli, 70-80 yaşlarında biriydi. Abdest alıp yanıma geldi, kıyafetlerini giydi cübbesini giymeden once cebinden bir kart çıkardı ehli sünnet başlığı olan bu kartı bana verirken Allah’ ın işine bak bizi buraya gönderdi bunu sana verdik dedi. Yürüyerek çıktı, arkasından baktım yola kadar gördüm. Sonra gözden kayboldu ne sağa ne sola gitti. Verdiği kart bir ılım derneğine aitti hemen o derneğin sayfasına girdım yanıma gelen cübbeli kısının resmi vardı arkadaşım mahmut efendi hz olduğunu soyledi. Derneği aradım yanıma gelip kartı veren kişiyi tarif ettim, hoca bana burada kartları biz dağıtıyoruz o yaslarda sakallı ve bastonlu bir kişi yok dedi. Ben hemen namaza başladım, ısım dolayısıyla kapanamadım en kısa zamanda ıs değiştirip kapanıcam aklımda soru işaretleri var bu mümkün mu. Benim neler yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim selametle.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim, olabilir, mümkündür? Biraz araştırırsan benzer olayların var olduğunu göreceksin. Senin yapman gereken tek şey Ehli Sünnet yolunu takip etmek. Namaza başlamışsın, iş değiştirip kapandın mı artık gerisini merak etme. Allah c.c nün sevdiği kullarından olduğunu düşünebilirsin. Yani ben olsam düşünürdüm. Niyetinden asla vazgeçme, o ilim derneği ile irtibatını koparma, bir şekilde onlara yakın ol. Hiç birşey yapamıyorsan şimdilik internet sitesini takip et, daha sonra herşey kendiliğinden olur, sen bile şaşarsın. İşte herşeyin kendiliğinden oluvermesi Allah c.c nün yardımıdır, yolun açık olsun.

Üst Alt